SCHOTTE Sportcentrum de Koornmolen... Nieuw: 71X1:1 Het Mekka bestaat 30 jaar! Het Mekka Sportcentrum De Koornmolendaar krijgt u energie vanl marskramer I Kijk voor het uitgebreide lesprogramma op www.koornmolen.nl Be! voor meer informatie 0180-631860 of surf naar www.koornmolen.nl Wijn en Versspecialiteiten de Koornmolen dOQY hijgt U 606^ VÜH De zomer is weer voorbij en we gaan weer het normale ritme tegemoet. Eén van de dingen die daarbij hoort is sporten! De Koornmolen heeft september als actie- maand. U kunt in de maand september lid worden van ons sportcentrum zonder dat u het inschrijfgeld van 40,- betaalt. Tevens krijgt u io% korting op al onze halfjaar- en jaarabonnementen. Vanaf september kunt u kiezen voor een groepslessen- abonnement. Met dit abonnement kunt u onbeperkt ge bruiken van al onze aerobic- en spinninglessen, tevens kunt u gebruikmaken van het zwembad. Zwemmen - Steps - Pilates - Spinning - Fitness - Power Yoga - Sauna - Kinderoppas POST Postbank geldservice pagina 10 Oogstfeestkrant 30 augustus 2006 Dit jaar bestaat het Mekka 30 jaar! Jan Dijkshoorn (54 jaar), de trotse eigenaar van Het Mekka, kijkt met genoegen terug hoe hij samen met zijn vrouw Ans hun eerste winkel begon aan het begin van de Dorpsstraat in 1976. Daar al klussend en schilderend om zijn pand te openen, kwam een voorbijganger langs met de mededeling dat hij het niet zou redden in Zevenhuizen, want er wa ren al meer mensen die het in dat pand niet gered hadden. Twee jaar later kocht Jan het huidige pand en bouwde zijn be drijf uit tot wat het nu is.Vanaf september wordt het 30-jarig bestaan feestelijk ge vierd. Het Mekka doet mee aan de Nationale competitie "Nederlands Beste Specialitei tenwinkel 2006-2007" Op dit moment behoort Het Mekka bij de laatste 25 van de 400 deelnemers. In september komt een volgende selectie waarin de beste 5 worden uitgekozen om uiteindelijk een winnaar te kiezen. Met het uitgebreide assortiment kan Het Mekka dus best in de prijzen vallen! Over assortiment gesproken: dat hebben ze wel bij Het Mekka! Wijnen, wijnen en nog eens wijnen". Van Boerenwijnen tot wijnen uit het hogere segment. Zo heeft Het Mekka wijnen vanuit Frankrijk tot vanuit de "Nieuwe Wereld", zoals de Chi leense Syrah Cabernet Sauvignon van Vina Errazuriz. Maar Het Mekka heeft ook een prima kaasassortiment met o.a. de Hollandse Stompetoren Kaas uit de Beemsterpolder. En dan nog het buiten landse kaas assortiment met zeer exclu sieve soorten die speciaal geïmporteerd worden. Daarnaast worden ook noten kwalitatief betere vleeswaren, tapas en tapenades aangeboden. Natuurlijk ver zorgt Het Mekka ook koude buffetten en lunches. Tijdens het Oogstfeest zal Jan (die tevens één van de organisatoren van het Oogst feest is) met zijn kraam voor de deur van Het Mekka, oliebollen, appel beignets, broodjes beenham, -i broodjes Zeeuws spek, enz., enz. verkopen. IJl O O 3 £0 3 O O) Cl. CD 3 ge Postbank- servicepunt "What's in a name?" is zo'n typische engelse uitdrukking die je niet een voudig in het Nederlands kunt ver talen. Wat zegt een naam u? Wat zegt de naam "Schotte" u eigenlijk? De geboren en getogen Zevenhui- zenaren zullen meteen zeggen:"Oh, dat is die winkel aan de Dorpsstraat op de hoek met de Lange Zijde, je weet wel bij dat smalle bruggetje." "Ja, tegenwoordig is dat de Mars kramer en Fixet, maar voor mij blijft het gewoon Schotte!" Maar wat heeft Schotte eigenlijk te bie den? We kunnen het simpel houden: ge woon heel veel. Om te beginnen vergeten we de naam Schotte even en gaan we het hebben over de beide winkelformules die in dit karakteristieke oude pand aan de Dorpsstraat te vinden zijn. De Marskramer De voorzijde van de winkel wordt geheel ingenomen door de Marskramer. Een compleet assortiment huishoudelijke ar tikelen, zoals potten en pannen, kop en schotels, elektrische huishoudelijke appa raten en geschenkartikelen kunt u hier vinden.Tevens is sinds vorig jaar hetTPG Post Servicepunt van Zevenhuizen in deze winkel gevestigd. Of u nu op zoek bent naar postzegels, telefoonkaarten, strippenkaarten, een pakketje aangete kend moet versturen of eenvoudi- handelingen moet verrichten, bij de Mars kramer helpen ze u vak kundig op weg. JE MAAKT HET MET FIXET Niet alleen Schotte (sorry, ik bedoel Marskramer en Fixet), maar ook de ande re ondernemers in de Dorpsstraat en daarbuiten hebben u veel te bieden. Neem de collega van de Zilverberk (Blokker), samen met de Marskramer is het totale landelijke aanbod op dit gebied binnen de gemeentegrenzen te vinden. Op food-gebied zou het aanbod mis schien iets ruimer kunnen, maar op non- food-gebied is alles te vinden. Loopt u de Dorpsstraat maar eens door: kleding bij de Fa Bac.voor reizen kunt u bij De Zwa luw terecht, bloemen bij De Wonderlijke Verleiding, dierenbenodigdheden bij Wim en Coby van der Hoek en dan het Snoep winkeltje: alleen de sfeer is al prachtig om te proeven, dan hebben we het nog niet over de lekkernijen die ze verkopen. En ook voor de inwendige mens is voldoen de horeca aanwezig. Fixet Als we het toch over vakkundig hebben, dan moet u zeker eens bij Fixet naar bin nen lopen (als u dat nog niet gedaan heeft). De Fixet doe-het-zelf-afdeling is gevestigd achter de Marskramer en biedt u, op een betrekkelijk klein oppervlak als u dit met de grote bouwmarkten verge lijkt, een compleet assortiment doe-het- zelf producten tegen concurrerende bouwmarktprijzen. Ook over vragen uit de folders welke zeer frequent bij u op de mat vallen kunt u de medewerk(st)ers al tijd aanspreken. En als u zelf net niet han dig genoeg bent, dan zijn de mannen van Fixet handig genoeg om u verder te hel pen met het op maat verzorgen van zon wering, horren, rolluiken, schuifkasten en Politie-Keurmerk-Veilig-Wonen hang- en sluitwerk. Alles wordt vakkundig bij u thuis opgemeten en tot in de puntjes geïnstalleerd en gemonteerd. Probeert u dat bij die grote bouwmarkten maar eens voor elkaar te krijgen. Totaal aanbod Zoals u al leest kunt u in Zevenhuizen meer vinden dan u op het eerste gezicht zou denken. Als u dan naar de huidige benzineprijzen kijkt, dan zou u zich eigenlijk af moeten vragen waarom u niet gewoon in Zeven huizen uw boodschappen doet? De on dernemers hebben u meer te bieden dan u denkt. Kijkt u eens rond tijdens het Oogstfeest en overtuig uzelf. Zwemmen

Hart van Holland | 2006 | | pagina 35