Voorwoord van de burgemeester Openluchtdienst 3 september 2006 Toegang gratis! OOGSTFEESTACTIE: Computer Problemen? Tel: 0180 - 63 64 65 BACK TO SCHOOL PC computermaatje.nl 181211 IkJÊJk Sponsors 2006: Een betrouwbare en snelle internetverbinding? voor een goede prijs-kwaliteitverhouding. Solcon-ADSL: Beste soLCOK Prijs-kwaliteitverhouding s ...duidelijk! Met Telefonie via internet bent u goedkoper uit: QQ B 500f ongewenste websites, installatie, etc. nettoegang, (Consumentenbond juni 06) Wij zetten de voordelen voor u op een rij. Bij aanmelden voor een internetaansluiting bij Compu Facility, doen wij de installatie niet voor €99, maar slechts En tijdelijk géén entreekosten. Meldt u zich hiervoor aan tijdens de oogstmaand via verkoopOcom- pufacility.nl dan komt u voor deze korting inaanmertanjp voor elk probleem de juiste oplossing" Reparatie van alle merken computers ADSL installatie wireless netwerken Levering nieuwe computers laptops Onderhoud en virus-verwij dering WWW. C O MPUTERM A ATJENL Oogstfeestkrant 30 augustus 2006 Beste dorpsgenoten en gasten van elders, Nog even en dan is het weer zover, die fantastische eerste zaterdag in september. Valkenier Marina Bliek en Yarik, woestijnbuizerd, bereiden zich voor op de roofvogelshow, vele andere zijn ook volop aan de voorbereidingen begonnen om ons een geweldige dag te bezor- r\\-v»- Als u denkt dat het Oogstfeest alleen op zaterdag gevierd wordt, eeft u het mis. Op zondag 3 september wordt er, net als vorig jaar, weer een openluchtdienst georganiseerd op het podium voor het ge meentehuis. Dit jaar zal de dienst in het teken staan uan evangelisa tie en is dan ook zeer geschikt voor mensen die Jezus nog niet hebben leren kennen. Ds. Hans Esbach zal met ons nadenken over het the ma. Levend Water. Een heel toepasselijk thema na een zomer met twee hittegolven en later gevolgd met heel veel regen. Niemand kan zonder water. De Bijbel noemt dat zelfs Levend Water. Jezus zegt: "Als u dorst hebt, kom dan bij mij om te drinken". Hans hoopt hier verder met ons over na te denken. De band Firewall uit Capelle a/d IJssel zal de samenzang leiden en een optreden verzorgen. Het belooft een feestelijke dienst te worden. Na afloop is er gelegenheid om met elkaar na te praten onder het jenot van een kop koffie, thee of limonade. De samenkomst begint om 16.00 uur en u bent allen van harte uitgenodigd. Wij rekenen op uw aanwezigheid en tot ziens. [De openluchtdienst wordt georganiseerd buiten de verantwoordelijkheid van het Oogstfeestcomité, red.) gen. Er is voor iedereen wat wils in het programma. Traditiegetrouw is er de vrijdag avond met the Night of the Har mony, wanneer we van ons lokaal muzikaal talent kunnen genieten. Als ik dit schrijf, plenst het op een zomerdag in augustus. Hopelijk schijnt op 2 september het zonne tje weer volop net als de afgelopen twee jaar. Dat mag ook best een traditie worden. De zaterdag van het jaar! Traditioneel, we onderstrepen dat graag in onze gemeentegids en het burgerjaarverslag, waar de kern woorden traditioneel, eigentijds en realistisch de omslag sieren. Het jaarlijkse Oogstfeest is dan ook echt iets om in ere te houden. De band met het platteland en het bui tenleven houden we hier graag als leidraad. Vorig jaar was ik pril uw burgemeester en mocht ik nog be hoorlijk 'anoniem' genieten van deze leuke dag, nu hoop ik velen van u opnieuw te ontmoeten. Ik wil de gelegenheid aangrijpen om de mensen van de organisatie, al die vrijwilligers die vele uren in het Oogstfeest steken nu alvast te complimenteren en hartelijk te danken voor al hun werk! Tot slot wens ik iedereen, inwoners zowel als gasten en bezoekers van elders, een heel leuke avond en dag. Mr. J.C.G. Fijen Burgemeester Waar moet met tegenwoordig niet betalen? Bijna overal. Voor veel soortgelijke evenementen in bv. Brabant, Limburg en Gelderland met een gelijk aantal inwoners als Zevenhuizen is de betaling van entree de gewoonste zaak van de wereld, maar het Oogstfeest blijft GRATIS! Mogelijk dankzij de inzet van heel veel vrijwilligers van de verenigin gen, de steun van de Gemeente, politie en brandweer, steun van de plaatselijke middenstand en in het bijzonder de steun en medewerking van het bedrijfsleven uit zowel Zevenhuizen,Moerkapelle en zelfs daarbuiten Wederom een gevarieerd Oogstfeestprogramma en de toegang is vrij. Heel veel plezier en iedereen bedankt voor de steun! Gemeente Zevenhuizen-Moerkapelle Middenstandsvereniging Zevenhuizen Marskramer - Schotte - Fixet doe-het-zelf Rabobank Zevenhuizen Moerkapelle WO'Vfj) Alfa Accountants en Adviseurs Dekker Zevenhuizen De Haij v.d. Wende advocaten Eetcafé-Bar-Discotheek La Baraque" Cafetaria-Pub "Mainstreet" Ottevanger Machinefabrieken B.V. Kandt Aannemings- en Funderingsbedrijf B.V. Het Mekka - wijn- en versspecialiteiten H.J. van Vliet B.V. - ETEC graafmachines De Graaf bouwbedrijf Perdijk Makelaardij Knaap Moduulwoningen - Van den Akker Accountants B.V. Boode Tweewielers Vakgarage Boode Drukkerij Elgersma/Hart van Holland VA Design 500*'It! Bac hoogwerkers Versprille - schildersbedrijf - speciaalzaak verf behang. Fa. P. Visser Zn. - verwarming - airconditioning - luchtbehandeling Bac - wonen, mode, schoenen en woninginrichting Ambachtelijke bakker Gerritsen Ed Plaizier G. Hol sloopwerken B.V. Bert de Bruin/Realvisie Window World Voorbrood Meubelen Stichting Batterijen (STIBAT) Outfit Mode Cl000 Wals Speciaal dank voor de medewerking en steun van de Gemeente Zevenhuizen-Moerkapelle, politie Hollands-Midden, brandweerkorps Zevenhuizen en de EHBO Zevenhuizen. INTEL 2133 MHZ ATX tower voeding DVDRom FDD 80 Gb Harddisk 8mb 512 Mb DDR Video, audio, LAN onb. Gigabyte Moederbord Toetsenbord, Muis, Speakers Incl. Windows XP Home Afbeelding kan afwijken. Monitor tegen meerprijs. Thorbeckehoeve 40 2743 JS Waddinxveen Computennaatje.nl is onderdeel van High Quality Systems &L ®Pen'ngstÜrïen: maandag t/m vrijdag 18.00 tot 22.00 uur* zaterdag 1.00 t/m 18.00 uur op afspraak Knip uit en bewaar!

Hart van Holland | 2006 | | pagina 38