Verweij FULL colour prints Actie voor school in Afrika tijdens Oogstfeest G. Hol sloopwerken BV: gespecialiseerd in: slopen WIJ MAKEN HET VERSCHIL OP=OPÜ! TUINKUSSENS 50% KORTING Actie CliniCiowns bij Hoogendoorn Optiek-Hoortechniek o.a. Hartman (o.a. Kunststof, Aluminium), teak, hout, Cinderella OP=OPÜ! Caravans en Tuinmeubelen Tel: 0180-633115 jf|9| Clips fotografie, Jan van Woerden raamfolie Dorpsstraat 140a - Zevenhuizen 06-53 181942 - www.dipsfotografie.nl autoreclame Zaterdag 2 september staat Actiecomité 'Red een School in Batié' met een stand op het Oogstfeest in Zevenhuizen. In 1999 is Peggy uan Bruggen, de oudste dochter van huisarts Van Bruggen uit Zeven huizen, met haar man Sjon van Ee en hun toen 2-jarig dochtertje Annejoeke naar Burkina Faso, in West-Afrika, verhuisd. Zij doen daar zendings- en ontwikkelingswerk in het plaatsje Batié en hebben veel contacten met de plaatselijke bevolking, ook met kinderen en jongeren. Zo hebben zij contact gekregen met een middelbare school in de omgeving, waar leerlingen uit de hele provincie naar toe komen. Het is de enige middelbare school in de regio die voorbereidt voor de universiteit. Wegens achterstallig onderhoud en gebrek aan geld om hier iets aan te doen, wordt deze school in haar bestaan bedreigd, en daarmee de mogelijkheid voor jongeren om iets te kunnen berei- richt. In samenwerking met Wilde maaltijden. Eén maaltijd kost 10 Ganzen is er een startbedrag bij- eurocent. Hiervoor zoeken wij eengebracht voor de renovatie van sponsors die voor €3,00 per de klaslokalen, het opknappen van maand één kind een maand lang te de waterpomp en het bouwen van eten kunnen geven, een eetzaal en een huisje voor be- U kunt ook eenmalig een bedrag waker op het schoolterrein. Aan overmaken op bankrekeningnr. deze zaken wordt op het ogenblik 51.39.80.237 t.n.v. Stichting Bui- hard gewerkt. ten de Grenzen te Utrecht, onder vermelding van 'maaltijdsponsor'. Maar hier in Nederland gaat de ac- Op 2 september bij de stand op tie ook door. Er is namelijk ook het Oogstfeest in Zevenhuizen wil- dringend geld len we u graag meer vertellen over I nodig voor an- dit project. Er zullen dan ook hand- I dere voorzie- gemaakte artikelen uit Burkina H ningen voor Faso te koop zijn en u kunt spelle- I de school, zo- tjes doen, waarvan de opbrengst als huisjes voor de school is. Doe ook mee voor de lera- voor de school in Batié! W* I 1 ren- Daar- U kunt ons op het Oogstfeest vin- naast hebben den bij huisnummer 76 veel leerlingen H geen geld voor Voor meer informatie: Beten. De Telefoon: (0346) 565704 'WRm school heeft het idee om Graag tot ziens! 1 hen te helpen Namens Actiecomité door de ver- 'Red een school in Batié', jËtk..w-, 1 strekking van Esther Asberg-Biemond Tijdens het Oogstfeest op 2 sep- stellingen, kinderen die het moei- tember heeft Hoogendoorn Op- lijk hebben door ziekte, trauma of tiek-Hoortechniek een spectaculai- handicap. re aktie. Als u op deze dag een bril De monturen z"" koopt wordt het aankoopbedrag kosten alleen wlini wlowrts van het montuur geschonken aan die dag: CliniCiowns. De CliniCiowns zijn €7,50, 1 professionele en speciaal opgelei- €17,50 en de clowns die kinderen bezoeken €27,50 1*"™"™ in ziekenhuizen en ander zorgin- ken en te kunnen meehelpen aan de ontwikkeling van hun land. Sjon en Peggy van Ee-van Bruggen hebben aan vrienden in Nederland gevraagd om geld in te zamelen voor renovatie van deze school. Hiervoor is een actiecomité opge- lichtreclame gevelreclame reclamehorden/bewegwijzering veiligheidsfolie zonwerende folie glass etched folie Rottekade 9-9b Zevenhuizen papier, zeildoek, folie stickers (kleine oplage) geperforeerde folie beletteringen full colour prints zonwerende folie raamfolie I buitenreclame lT autoreclame REKLAMEBELETTERMM full colour prints Ambachtweg 57 2841 MB Moordrecht tel.: (0182) 370599 Oogstfeestkrant 30 augustus 2006 ?/*v,v<v*>2S 1 G. Hol sloopwerken b.v. is een familiebedrijf dat in 1960 is opgericht en dus veel erva- ng heeft met het uitvoeren van allerlei sloopwerken. Het materiaal waarmee gewerkt wordt voldoet aan de hoogste eisen en het personeel is ervaren en gediplomeerd. G. Hol sloopwerken sloopt van hele grote objecten tot inpandige kleine renovatie sloop werken. De materialen worden op de werkplek gesorteerd door middel van sorteer- knijpers aan de hydraulische kranen.Voor het slopen van zware objecten, zoals beton of staal, beschikken zij over een prikker of een combischaar. Het bedrijf beschikt over een 30-tons rupskraan en een mobiele kraan voor de kleinere klussen en om ergens snel ter plaatse te kunnen zijn.Voor het kleinere werk inpandig of buiten beschikken zij over een bobcat met prikker en bak. Het verwijderen van asbesthoudende materialen wordt ook door G. Hol verzorgd. Zij hebben de keus gemaakt om het asbest door een betrouwbaar gecertificeerd bedrijf, waar zij al jaren mee samenwerken, te laten verwij deren. De mening van G. Hoi sloopwerken is dat je je maar in één ding kunt specialise ren. Bij G. Hol sloopwerken is dat het slopen van gebouwen. Voor informatie: Bostelwel 213059 LB Rotterdam, tel.: (010) 22 22 038 (nabij Oud Verlaat)

Hart van Holland | 2006 | | pagina 44