De zekerheid van topproducten en topservice P. VISSER ZN ZEVENHUIZEN Al meer dan 100 jaar ervaring bij Visser Verwarming in Zevenhuizen "Voor ons staat één ding voorop: thuis moet iedereen kunnen vertrouwen op behaaglijke warmte en op warm water voor keuken en badkamer. Daar staat ons bedrijf borg voor. Onze klanten kunnen bij ons rekenen op degelijke maatwerkoplossingen en een uitge breide service." Visser Verwarmingis na 100 jaar niet meer weg te denken uit Zevenhuizen. Het bedrijf speelt alert in op de groeiende behoefte aan meer warmte- en warm- watercomfort. Aan het woord is Fred S. Visser van Visser Verwarming. Hij vervolgt: "Ons bedrijf is al meer dan 100 jaar een begrip in Zeven huizen en omgeving. Je wordt alleen zo oud door dienstverlening hoog in het vaandel te dragen en door altijd vooruit te kijken. Wij bieden de meest geavanceerde oplossingen op het gebied van verwarming, warm water en klimaatbeheersing. We werken daarvoor samen met de beste merken op elk gebied." Visser Verwarming in het kort: Centrale verwarming Vloerverwarming Warm water Zonne-energie Luchtbehandeling Airconditioning Warmte/kracht-koppeling Stralingsverwarming Al meer dan 25 jaar de meest verkochte Voor Hoog Rendement-ketels staat bij Visser het merk Nefit op nummer 1"Dat is niet voor niks", zegt Visser. "Sinds 1981 kozen maar liefst twee van de drie eigen huisbezitters die een HR-ketel in huis haalden voor HR van Nefit. De 'Beste koop' volgens de Consumentenbond is de Nefit EcomLine Excellent HR combi-ketel, met AquaPower voor méér en sneller warm water. Wij weten na 25 jaar ervaring met dit merk dat Nefit hoog comfort koppelt aan een hoge betrouwbaar heid. Ik zeg altijd tegen mijn klanten: als je op zoek bent naar absolute zekerheid, kies dan voor een Nefit." Nefit is al 25 jaar het meest verkochte merk HR-ketels. Voor Visser Verwarming is het merk daarom de HR-kampioen. Service en advies bij u thuis: 0180 - 63 12 06 "Dat we zorgen voor snelle en vooral ook goede service spreekt voor mij vanzelf. En dat begint al voordat de ketel is geplaatst. Een comfortabele warmte- en warmwatervoorziening is maatwerk. Daarom komen wij het liefst bij de mensen thuis om de situatie op te nemen, de wensen en moge lijkheden op een rijtje te zetten en de perfecte oplossing samen te stellen. Want we willen immers niets liever dan dat onze klanten nog vele jaren blijven ervaren wat wij verstaan onder topproduc ten met een topservice. Dan komen ze over 15 of 20 jaar ook weer bij ons terug voor hun nieuwe ketel of wat wij dan ook maar als eigentijdse comfortoplossing in huis hebben. Na meer dan 100 jaar vertrouwen we erop dat we ook dan nog wel bestaan." Wij nodigen u hierbij uit om zaterdag 2 september 2006 tijdens het oogstfeest in Zevenhuizen een kijkje te komen nemen in onze stand met daarin een compleet aanbod van Hr-ketels en schitterende designradiatoren. Team P. Visser Zn Dorpsstraat 167-169 Tel: 0180-631206 info@visserverwarming.nl 2761 AR Zevenhuizen Fax:0180-632816 www.visserverwarming.nl adviseren NEFIT Vandaag gekocht, morgen geplaatst "Als het nodig is kunnen we een ketel die iemand vandaag bij ons koopt, al de volgende dag installeren. Door de kwaliteit en betrouwbaarheid van een Nefit, bieden we voor deze ketels een gunstig onderhouds- en servicecontract. 4% Goede producten, goed advies, goede service. Visser Verwarming laat een klant nooit in de kou zitten. pagina 25 Oogstfeestkrant 30 augustus 2006

Hart van Holland | 2006 | | pagina 50