Wie aan Zevenhuizen denkt, denkt aan Dekker Gezelligheid op het ClOOO-plein Bike Totaal Boode voor kwaliteit en service 35 jaar Perdijk Makelaardij van Nederland t| pagina 29 Oogstfeestkrant 30 augustus 2006 Wie een goede fiets wil kopen, hoeft niet ver te zoeken. Want bij Bike Totaal Boode aan de Dorpsstraat in Ze venhuizen kan men terecht voor fietsen van verschillen de A-merken, zoals de Rolls Royce onder de fietsen: Koga fAiyata, maar ook Gazelle, Giant, Batavus, Sparta, Trek en Loekie vindt u in het assortiment. Exclusief voor de Bike Totaal winkels is er ook nog het merk Raleigh. Bij bromfietsen is de Peugeot-scooter de meest favoriete naast de Tomos en Rieju. Het gaat niet alleen om het verkopen van goede fietsen maar ook om de service en het aanvullende assortiment Frans Boode, de huidige eigenaar van Boode Bike Totaal, heeft de zaak in 1992 van zijn vader overgenomen. Zijn vader begon in 1939 met het repareren van potten en pannen. Later kwamen er fietsen, brom fietsen en motorfietsen bij. De spullen werden verkocht uit het voorkamertje van het woonhuis. Later werd het huis opengebroken om de winkel te kunnen vergroten. Nadat Frans de winkel heeft overgeno men,zijn er nog een aantal verbouwingen geweest om de winkel zo groot mogelijk te krijgen en het steeds groeiende assor timent aan te kunnen bieden. Het zolder kamertje werd uiteindelijk gebruikt als woonkamer. Een aantal jaren geleden heeft Frans het huis plat laten gooien en in 1999 is gestart met de bouw van een nieuw pand, welke in september 2000 erd geopend. Boode is al jarenlang hét adres voor persoonlijk advies, informatie, accessoires, onderdelen en reparaties. Een bijzondere service bij Bike Totaal Boode is de "Bo dyscan". Dit is een meetsys teem, welke door middel van een laser het lichaam van de persoon op kan meten. Door de meetgegevens uit de bodyscan kan de fiets dan vervolgens per fect worden af gesteld. Daarbij wordt rekening gehouden met het soort fiets, zoals de stadsfiets, de racefiets of de mountainbi ke. Naast de verkoop van de fietsen en bromfietsen voert Bike Totaal Boode ook reparaties uit. Frans wordt daarbij onder steund door specialisten, die elk een ei gen vakgebied hebben. Tijdens het Oogstfeest staat vader Wim Boode naast het pand met zijn oude mo toren. Het oudste model de "Cleveland" dateert uit 1918. Maar zijn grote liefde is de "Ace". Deze zijspanmotor heeft het bouwjaar 1929. Dit jaar heeft de 90-jarige Wim Boode de Elfstedentocht nog gere den op het zijspan. Voor Bike Totaal Boode is het Oogstfeest de perfecte dag. Veel bezoekers van het Oogstfeest ko men kijken om later nog een fiets of bromfiets te kopen. Bike Totaal Boode - Dorpsstraat 103 2761 AN Zevenhuizen -Tel.0180-634788 En wie aan Dekker denkt, denkt aan Zevenhuizen. Het fa miliebedrijf, voluit Dekker Zevenhuizen B.V.,is er zogezegd geboren en getogen. Maar wat destijds begonnen is als een eenmanszaak in kleinmeubilair, is inmiddels de Nederland se marktleider in keukenbiaden en -accessoires, en een van de grotere werkgevers in de regio. Meer dan 180 mensen werken er in de fabrieken, de kantoren en het magazijn, die samen een terrein van ruim 70.000 m2 beslaan. En het ein- e van die groei is nog niet in zicht - integendeel. Wat is het'succesrecept' van Dekker Zevenhuizen? Innovatie, zeggen de medewerkers zelf. En inderdaad, Dekker Zevenhuizen heeft de afgelopen jaren tal van vernieuwende producten op de markt gebracht. Het was bijvoorbeeld Dekker die het eerste keramische aanrechtblad in Nederland presenteerde: CeraNuovo®. Dit uit Italië afkomstige blad is volkomen egaal van kleur, en volgens hetTNO-rapport zó hit tebestendig dat schalen uit de oven er rechtstreeks op kunnen worden gezet. Het was ook Dekker die een supermo- --V dern kunststof waterke ringblad ontwikkelde, en hogere ABS-randlijsten in laminaatkleuren intro duceerde. Deze randlijs- ten, die precies hetzelfde dessin hebben als het bladoppervlak,geven het kunststof keukenblad een extra robuuste, trendy uitstraling. Betonnen keukenbladen, ter- razzobladen en werkbladen van glasmo- zaïek.Verlichting die een heel keukenleven meegaat, een kraan die licht geeft en een compact boiler die direct de beschikking geeft over warm water in de keuken. Geen enkele Nederlandse leverancier heeft zo'n compleet aanbod als Dekker Zevenhuizen. En het bedrijf kondigt al weer nieuwe producten aan. Eén ding staat dan ook vast: wie bij Dek ker werkt,zal zich niet snel vervelen! Dus als je afwisselend en uitdagend werk zoekt bij een bedrijf dat al meer dan 75 jaar een begrip is in de branche,stuur dan een brief met cv naar Dekker Zevenhui zen B.V., t.a.v. Bert Kouer, postbus I I 2760 AA ZEVENHUIZEN of e-mail b.kouer@dznet.nl. De primaire en secun daire arbeidsvoorwaarden zijn er uitste kend! Overigens worden er momenteel mensen gevraagd die aan de slag willen als machinaal hout- of steenbewerker. Bent u net op zoek naar een keukenblad dat 'anders' is? Kijk dan op http www.bijzonderekeukenbladen.nl/. Deze site laat zien dat er méér mogelijk is dan de bekende kunststof, massief houten en rvs-bladen. Daarbij gaat het niet alleen om duurdere designproducten; er wor den ook zeer betaalbare alternatieven ge geven,zoals een kunststof blad dat als het ware in de keuken zweeft. Bijna is het weer zover. Het Oogstfeest- comite heeft weer alles uit de kast ge haald om ook dit jaar een evenement neer te zetten voor jong en oud. Even als voorgaande jaren wederom een uniek programma om de gasten op dit unieke feest een leuke dag te brengen. Het leuke van dit jaar is dat u weken na het oogst feest de sfeer nog steeds zal kunnen proeven. Hoe, dat blijft nog een verassing! Op het C1000-plein zal het dit jaar weer een gezellige drukte zijn. Zo zal er een gezellig terras zijn waar u na het slenteren kunt uitpuffen of kan genieten van de din gen die om u heen gebeuren.Voetbalvere- niging Groeneweg zal voor de dorstige mens zorgen en de C1000 voor de war me hap. Ondertussen zullen 2 zangers met nederlandstalige muziek de mensen vermaken. Wij wensen u een goed Oogstfeest en willen het Oogstfeestcomite bedanken voor hun enorme inzet. C1000 Wals, Dorpsstraat 129 2761 AL Zevenhuizen,Tel. (0180) 633897 Makelaarskantoor Perdijk startte in 1971 in een slaapkamer van de toen malige woning aan de Burg. Klinkhamerweg te Zevenhuizen. De makelaar dij en de assurantieportefeuille ontwikkelden zich snel, zodat het gezin en bedrijf Perdijk naar een groter huis met kantoorpand aan deTweemanspol- der verhuisden. In 1988 besloot zoon Nico de overstap naar zijn vaders be drijf te maken. Een bedrijf, dat inmiddels behoorlijk gegroeid was en waar men tevens was begonnen met het adviseren in hypotheken. Het kantoor werd wederom te klein en bovendien was het van belang om op een zoge naamde zichtlocatie te gaan werken. Hierdoor werd het kantoor veel toe gankelijker en kon het publiek in de etalage kijken. Inmiddels is Perdijk Makelaardij alweer 17 jaar een vertrouwde verschijning in het centrum van Zevenhuizen; op num mer 146 met de "Perdijkgroene" pilaren. Het bedrijf draait op volle toeren met momenteel ruim 70 woningen in porte feuille. Op het kantoor, dat vanaf 1999 wordt aangestuurd door Nico Perdijk, werken momenteel lldi Korecz en Rianne de Wit in de binnendienst en Aart Jonker als hy potheekadviseur van de Hypotheekshop. Ook oprichter Gerard Perdijk is nog al tijd actief voor diverse hand- en span diensten. In juni 2006 is Perdijk Makelaardij een sa menwerkingsverband aangegaan met Veerman Makelaardij. Perdijk heeft de woningen die Veerman in portefeuille had overgenomen, en Peter den Boer is het /ff /J K E L A K 5\ kantoor van Perdijk komen versterken als assistent-makelaar. Door deze ontwikke ling is er ook nog plaats binnen het team voor een jonge enthousiaste medewerk ster ter versterking van de binnendienst. Geïnteresseerden kunnen hun sollicita tiebrief met CV sturen naar het kantoor. Het enthousiaste Perdijkteam probeert voor iedere woning de juiste koper te vinden. Om de woningen zo goed moge lijk te presenteren, maakt men gebruik van www.perdijkmakelaardij.nl en www.funda.nl.AI 35 jaar staat het kantoor voor u klaar op het gebied van onroeren de zaken. Om dit heugelijke feit te vieren, krijgen alle klanten dit jaar een korting op de courtage. Ook tijdens het Oogstfeest zijn zij weer met het hele team actief aanwezig. Uiter aard is iedereen van harte welkom om het beschikbare woningaanbod te komen bekijken, dat zoals elk jaar weer royaal en uitgebreid wordt gepresenteerd.Voor alle bezoekers hebben zij een bijzonder leuke attentie. Graag tot ziens op het Oogstfeest Als u vanaf Moerkapelle over de Swanla- weg richting Zevenhuizen rijdt,ziet u vlak voor de bebouwde kom een prachtig ge bouw: Window World. Dit gebouw heeft een perfecte ligging doordat het goed zichtbaar is voor de voorbijgaande auto mobilisten en bovendien zeer goed be reikbaar is,vanaf zowel deAI2 dan wel de A20. Window World B.V. is gespeciali seerd in kunststof kozijnen, geprodu ceerd en gemonteerd volgens het VKG Keur garantiefonds. Niet zomaar Kozij nen, maar Kömmerling kozijnen. Köm- merling.'s werelds grootste kunststofpro fielleverancier, biedt iets bijzonders. In plaats van met een standaard PVC te wer ken, werkt Kömmerling al jaren met Kö- malit Z, een geperfectioneerde en gepa tenteerde PVC. De oppervlakte van het kozijn blijft glad en heeft geen poriën. Zelfs na jaren gebruik treedt er geen glansverlies op en daardoor kunnen luchtvervuilingen niet 'invreten'. Boven dien is Kömalit Z 100% kleurvast. Win dow World kiest dus duidelijk voor duur zame kwaliteit! Kömmerling produceert deze hoogwaardige kozijnprofielen, maar het assembleren laat de fabrikant over aan zijn Europese partners. Nederlands grootste partner van Kömmerling is Eu- roprovyl. Op dit gebied tekent Europro- vyl voor de modernste assemblagetech niek en het toegepaste oerdegelijke hang en sluitwerk. Europrovyl beschikt op haar beurt weer over een uitgebreid dealer netwerk. Met drie vestigingen is Window World B.V. de grootste Europrovyl dealer voor de particuliere markt. Op de Swan- laweg 2 te Zevenhuizen heeft Window World een uitgebreide showroom waar u, onder het genot van een kopje koffie, alle producten op ware grootte kunt aan schouwen en waar u zich op een profes sionele manier kunt laten voorlichten al dan niet voorzien van een vrijblijvend re novatie voorstel. Window World - Swanlaweg 2 2761 BC Zevenhuizen

Hart van Holland | 2006 | | pagina 54