INTERVIEWS MET DE ORGANISERENDE BEDRIJVEN: HET PROGRAMMA OP 2 SEPTEMBER: VERDERE ACTIVITEITEN ALLES IS MEDE MOGELIJK GEMAAKT DOOR: 16.30 uur Jazz Dans Reeuwijk Dorp o.l.v. Miranda Heemskerk 14.30 uur Waardeloos band 15.00 uur Jazz Dans Reeuwijk Dorp o.l.v. Miranda Heemskerk en Annabel van der Laar 15.30 uur Opening met Burger meester en Sabreur Daam Scharloo 16.00 uur Djembé en Annabel van der Laar 17.00 uur de Troubadours 18.00 uur Drive in show RPM 21.00 uur Band Contact 22.45 uur Vuurwerk show 23.00 uur Band Contact 24.00 uur Afsluiting.... Café Zinne Buiten Heineken Bar, BBQ en Mosselen, Outdoor Cooking, Schmink voor kinderen Episode II Live Piano Muziek en Ken nismaken met onze keuken met klei ne hapjes In de Tunnel Wijnbar met kaasjes van Episode II en Heisterkamp Wijnkopers De drie meiden Buiten Bar en Satébar Paddies Open keuken en Wijnbar Kreta live muziek Easy Dinner Bar, Turkse keuken met ÏS- Drum Kebab Sphinx Bar met Egyptisch koken El Caballero Workshop circus voor kinderen, Springkasteel 14.00 uur Toos heren turnen Brasserie De Drie Meiden: Martin en Miranda van Zanten De nieuwe Nesse? "Eerst keken we er een beetje sceptisch te genaan: we hadden nog nooit een terras gehad! Maar het is super. Het werkt ontzet tend leuk. Er is gelukkig onderling geen con currentiestrijd, we helpen elkaar zelfs als het nodig is. Het is erg gezellig, mensen blijven langer hangen en we hebben natuurlijk een fantastische julimaand gehad om te star ten." En verder? "Lekker zo doorgaan! We zijn natuurlijk af hankelijk van het weer, maar als je goede kwaliteit blijft leveren, dan blijven de men sen wel komen." ieks Restaurant Kreta orgeos, Sula en Alexandros Bachtsevanis -•'« nieuwe Nesse? '7ij zijn hier 18 jaar geleden als een van de eersten gestart. Er wordt zeker al 15 jaar ge- ■aat over een horecaboulevard. Nu is het ein delijk zover. Het is mooi opgeknapt, we zijn er ?oker op vooruit gegaan. En meteen toen het 'aar was hadden we prachtig weer. We ho- =n niet dat ze de boulevard 's zomers gaan sluiten voor autoverkeer, want wij hebben '°k klanten die niet zo goed ter been zijn en dan niet meer bij ons kunnen komen." En verder? "Het is natuurlijk hartstikke leuk dat er zo veel restaurants bij elkaar zitten, en dat is niet alleen voor de mensen uit Waddinxveen leuk, maar voor de hele omgeving. Daarom moeten we onze krachten bundelen en pro beren om publiek uit Gouda en Alphen naar de Nesse te krijgen. Voor de zomer zijn de terrassen aan het water een goede trekker, en in de winter zullen we regelmatig avon den met life muziek organiseren." Argentijns Restaurant El Caballero/ fapazbar El Diva: Mido Attia De nieuwe Nesse? 'Ve zitten hier nog maar een paar maan den, dus ik kan niet goed vergelijken. We zijn in ieder geval enthousiast over de mooie I boulevard en denken iets extra's te hebben toegevoegd met onze restaurants. De Nesse biedt een multicultureel aanbod." En verder? "De samenwerking met de andere onderne mers voor de HORE-kade is positief. Wellicht kunnen we dat in de toekomst voortzet ten." Eet-ablissement Episode II Eetcafé Zinne: Michelle, Ellen en Boudewijn Verkerk De nieuwe Nesse? "De Nesse is fantastisch geworden! Mooier als we van tevoren hadden verwacht. Het heeft een speciale sfeer met al die terrassen. Het is meer een boulevard geworden: je ziet mensen 's avonds nog wandelen en een ijsje eten." Eet-Ablissement Episode II, Café Zin ne, Brasserie de Drie Meiden, Sphinx, Restaurant Kreta, Easy Dinner, Diva, El Caballero, Restaurant Paddies, Ge meente Waddinxveen, Jazz Dance Reeuwijk Dorp o.l.v. Miranda Heems kerk en Annabel van der Laar, Heine ken, van Noort Verhuizingen, Heis terkamp Wijnkopers, Mos en Spetter. En verder? "Sinds we de nieuwe terrassen hebben, ko men er meer mensen. Maar 's winters zijn er geen terrassen. Ook moeten we de tendens van 'er gebeurd hier nooit iets' gaan veranderen: Met het HORE-kade evenement gaan we een omkeer maken. We gaan veel activiteiten organise ren zodat de mensen weten: er is altijd wat te doen aan de Nesse!" Eetcafe Paddies: Paul en Diana de Rooij De Nieuwe Nesse? "Er wordt al meer dan tien jaar gesproken over een Horecaboulevard, maar er gebeurde niets. Burgemeester Roijers zag dat als gemiste kans en heeft het plan in een stroomversnelling ge bracht. De Horeca heeft een duidelijke maat schappelijke functie: het biedt de mogelijkheid voor sociale contacten, voor ontspanning en het kan ook iets doen aan het idee dat er in Waddinxveen niets te doen is. De Nesse is erg leuk geworden, de sfeer is gezellig. Het nodigt uit tot flaneren en geeft een soort vakantiege voel." En verder? "Met een goede sfeer alleen kom je er niet. Het is nu aan de Horeca om er wat van te maken. Ik hoop op een vruchtbare samenwerking tussen de verschillende ondernemers. We moeten leu ke dingen gaan organiseren, dat is bepalend voor het succes van de Horecaboulevard." Restaurant Easy Dinner: Apo Yilmaz De Nieuwe Nesse? "Een groot compliment voor burgemees ter Roijers, die het plan heel grondig heeft aangepakt en alle hulp heeft geboden. Hij beseft dat Waddinxveen moet leven. De Horecaboulevard is nu één geheel en er is keuze genoeg in het aanbod van res taurants. Waddinxveen heeft mazzel met zoveel keuze en zo'n mooie boulevard: ze hoeven niet meer naar een andere plaats!" En verder? "We moeten meer gaan samenwerken als Horeca. Er moet steeds iets gebeuren, veel culturele activiteiten, zodat het publiek weet dat er altijd wat te doen is." Restaurant Sphinx H. Saib De nieuwe Nesse? "Het is heel mooi geworden en het trekt veel mensen. Het is deze zomer erg druk ge weest op de terrassen. De officiële opening is een goed idee. Zo komen de mensen kij ken en kunnen ze de mooie nieuwe boule vard zien." En verder? In de winter zijn de terrassen gesloten. Dan hoop ik dat de mensen ook blijven komen. Zij mogen dan gewoon parkeren op de Nes se zoals dat altijd al het geval was. Hopelijk zal er geen tekort aan parkeerruimte zijn door deze herinrichting.

Hart van Holland | 2006 | | pagina 5