Krat Heineken Heel Zevenhuizen viert feest en Albert Heijn "Nieuwerkerk a/d IJssel en Nesselande" vieren dit mee met een speciale Oogstfeest aanbieding Het grote voordeel van Albert Heijn ETEC, sterk in kraantechniek De ondernemende mens CENTRAAL Toegang vrij! Kom en ontvang een wonder van God! Van 9,89 voor Kretalaan 168 - 3059 XL Rotterdam - 010-222 28 46 Reigerhof 150 - 2914 KE Nieuwerkerk a/d IJssel - 0180-318573 Volle Evangelie Gemeente 'Het Kruispunt uit Nieuwerkerk a/d IJssel, organiseert een Reddings- en genezingsdienst op zaterdag 16 september 2006, aanvang 19.30 uur, o.l.v. apostel Leen Koster. Adres: Sport en Cultureel Centrum Swanla, Burg. Klinkhamerweg 86, Zevenhuizen. pagina 36 Oogstfeestkrant 30 augustus 2006 Maximaal 3 per klant en alleen geldig op 2 september Wandschildering bij ETEC in Waddinxveen, geschilderd door Ernst de Vogel en Gre den Otter accountants en adviseurs Ondernemen vraagt om een betrokken partner. Ie mand die weet waar hij over praat. Betrouwbaar en deskundig. Alfa Accountants en Adviseurs is voor haar klanten zo'n adviseur. Onze medewerkers beschik ken over de kennis en het inzicht om in te spelen op de behoeftes van de ondernemer. Want bij Alfa staat de ondernemende mens centraal! Diensten Alfa biedt u een scala aan diensten zoals: opstellen en controleren van jaarrekeningen; financiële administraties; fiscaal-juridische advisering; bedrijfskundige advisering; verwerking loonadministratie; advisering inzake sociale verzekeringen; nationale en internationale subsidieadvisering. Naast bovengenoemde diensten zijn er bij Alfa ook de mogelijkheden voor online dienstverlening,zo zijn er de mogelijkheden van online boekhouden en onli ne salaris. Alfa online boekhouden Online uw boekhouding voeren is een nieuw feno meen in de markt. Vergelijk het eens met Internet bankieren, een paar jaar geleden was dit bij veel men sen een onbekend begrip. Nu is het voor velen de gewoonste zaak van de wereld. Eigenlijk verschilt on line boekhouden weinig met Internetbankieren. De ondernemer logt in en werkt met een beveiligde ver binding in zijn administratie. De cijfers worden veilig opgeslagen op de server van de accountant. De ondernemer kan 24 uur per dag de boekhouding bijwerken en het is niet nodig om ingewikkelde en dure software te installeren. De ondernemer is altijd op de hoogte van de laatste cijfers en de adviseur van Alfa Accountants kan, indien gewenst, meekijken. Op iedere vestiging van Alfa Accountants en advi seurs is een contactpersoon voor online boekhou den aanwezig, die u kan helpen met het programma. Indien u kiest voor online boekhouden, zal de con tactpersoon uw administratie inrichten en indien ge wenst uitleg geven over het programma. Uw contactpersoon kan u ook voorzien van tips en adviezen. Alfa online salaris Nieuwe werknemers die op of na 4 juli 2006 bij werkgevers in dienst treden moeten middels een Eer ste Dag Melding (EDM) worden aangemeld bij de Be lastingdienst. De EDM moet uiterlijk de dag voor het begin van de werkzaamheden bij de Belastingdienst binnen zijn. Door de werkgever moeten diverse ge gevens van de nieuwe werknemer worden aangele verd, zoals het sofinummer, voorletters, voorvoegsels, geboortenaam, geboortedatum en de datum waarop de werkzaamheden beginnen.Wordt een EDM niet of te laat ingestuurd, dan kan er een boete worden op gelegd. Rechtstreeks wordt via de Alfa online salaris de EDM naar de Belastingdienst verstuurd. Via dezelfde melding worden op deze gemakkelijke manier gegevens door gegeven aan de loonadviseurs van Alfa Accountants en Adviseurs en de Belasting dienst. Zowel de EDM als overige gegevens worden direct ingelezen in het softwarepakket van Alfa. Een efficiencyslag die zowel u als ons veel tijd bespaart. Aanpak Als klant van Alfa kunt u rekenen op een persoonlijk en deskundig advies. Daarom heeft de relatie van Alfa een vast contactpersoon. Dat praat niet alleen ge makkelijker, maar bevordert ook een snelle manier van werken. Door de landelijke organisatie die achter uw adviseur staat, is er veel expertise in huis. Mocht u specifiek advies nodig hebben dan is deze kennis voorhanden. U kunt altijd rekenen op advies van top niveau! Voor meer informatie kunt u contact opnemen met: Alfa Accountants en Adviseurs Contactpersoon de heer B. Vijverberg Hoekeindseweg 39 - 2665 KA Bleiswijk Tel 010 5295600 - Fax 010 5290321 www.alfa-accountants.nl Het nieuwe bedrijf van Handelsonderneming H.J.van Vliet B.V. staat op een terrein van I 1.000 m2 langs de A-12 bij Waddinxveen. Op deze grond staat een pand van 6.500 m2 en de grootste oppervlakten daarvan zijn ingericht als werkplaats 1.400 m2) met zeven werkplekken en vier stelpiekken, een opslagruimte voor nieuwe en gebruikte machines en transportma- terieel (2.500 m2) en een werkplaats van 700 m2 waar metaalbewerkingsmachines staan en waar con structies worden ontwikkeld en gebouwd. De vloe ren zijn extra verzwaard en gewapend zodat in de werkplaats moeiteloos twee 60-tonners naast elkaar kunnen staan. En de hoogte van de werkplaats is 7,4 m. In het pand is een apart magazijn (500 m2), een showroom (500 m2) en een overdekte opslag voor bakken en uitrustingsstukken (600 m2). De relatief kleine organisatie van het bedrijf heeft voldoende aan 250 m2 kantoor- en verkoopruimte. Bij H.J. van Vliet B.V. werken 16 mensen, waarvan vijf monteurs in de werkplaats, drie servicemonteurs, een magazijnman en mensen op kantoor voor inkoop en administratie. Voor de verkoop van machines tekenen Henk en Piet van Vliet en hun dealer Anema in Arum. Maar liefst 70% van alle verkochte machines wordt aangepast aan klantwensen. En daar gaan ze in Wad dinxveen nogal ver in. Zo werd er al eens een rups graafmachine omgebouwd tot rupshijskraan met vak werkgiek en ook railrijdende Etec mobiele graafma- chines, Etec funderingsmachines, Etec sloopmachines met lange gieken, Etec overslagmachines en ook Etec machines voor het maaien van bermen en opschonen van sloten zien we her en der ingezet.Vaak in eigen regie aangepast maar ook regelmatig met gespeciali seerde bedrijven als Arie Kandt B.V. Dat zijn behoor lijk ingewikkelde opdrachten omdat in alle onderde len van de machine aanpassingen gedaan moeten worden, maar de mensen van Van Vliet hebben veel vertrouwen in eigen kunnen.

Hart van Holland | 2006 | | pagina 61