i f f f f J l J U komt toch zeker ook?? PLUS Rijnart, Wat een Verschil! J C f r r r J J r De braderie zal op vrijdag 1 en zaterdag 2 september plaatsvin den, van 10 uur tot 17 uur, en uiteraard hebben we tijdens deze 2 dagen tal van leuke aanbiedingen en acties voor U. Op de braderie zal Plus ook zélf een aantal kramen bemannen, en hierbij zullen wij met de volgende acties staan; 4 vers gebakken appelflappen voor 1,50 f Donuts, chocolade, vanille of banaan, 2 stuks voor 1,00 Grillworst, vers uit eigen oven, V 100 gram voor slechts 0,59 Kiptortilla's 2 stuks, een ware traktatie, voor slechts 3,98 Beemster kaas oud of classique (overjarig), 500 gram slechts 2,98 Pickwick icetea perzik of citroen, 2 pakken voor 1,00 Coca Cola 6pack regular of light, 2 6packs met gratis coca cola tas voor slechts 4,- J Gulden Krakeling koek, 3 pakken voor 2,50 V Sisi fruitmania, diverse smaken, V. 2 pakken voor 1,00 Sourcy sprankelsap, 2 flessen voor voor 1,00 excl. Statiegeld Broodtas gevuld met diverse brood banketartikelen t.w.v. 10,- voor slechts 5,- Steun de stichting'Care for Family'met Uw giften. Zaterdagmiddag tussen 13,30 uur en 14,30 uur een optreden van Die Gouwe Sanghers, en tevens kaartverkoop voor het unie ke samenwerkingsconcert met het westlands mannenkoor op 11 november 2006 in de ontmoetingskerk. Die Gouwe Sanghers zoeken nog nieuwe leden, dus komt U kijken en meldt U aan! Tevens hebben wij een Plus Bewust Gezondheidsplein met een diëtiste welke U tips en adviezen kan geven omtrent goede voe ding. Hier kunt U ook Uw BMI Body Mass Indexlaten berekenen en zal er iemand aanwezig zijn van de Hartstichting voor advies en inlichtingen. Proeft U ook enkele van onze heerlijke gezonde producten! Uiteraard is ook aan de kinderen gedacht! Wij hebben diverse kin derattracties als een springkussen, een draaimolen, schminken, etc. en een interactieve kinderboederij! Uw kinderen mogen bij de dieren in de ruimte en mogen ze aaien en aanraken. Voor de kinderen hebben we ook nog een superprijs om te win nen, te weten 3x2 vrijkaarten voor het bijwonen van een Jetix uitzending! Of 2 kaarten voor de Efteling! Kom dus zeker een kijkje nemen en doe mee aan onze win acties! Vergeet U deze dagen ook Uw wokkeltjes niet, bij diverse kramen krijgt U nog extra korting bij inlevering van Uw wokkeltjes. In te genstelling tot onze collega winkeliers, zal dit voor Plus Rijnart de afsluiting van de wokkelactie zijn. Lever ze dus snel in! Één van deze wokkelacties is een krat heineken pils voor 6 euro bij inlevering van 10 wokkels. PLUS 1 J 1 V 1

Hart van Holland | 2006 | | pagina 8