I LITIE BERICHTEN OnnP T incentrum Groenweide - 5216016 079 - 3426070 de H a ij vanderWende Probleemoplossers voor het bedrijfsleven UITVAARTVERZORGING De Gedenkteken Specialist Zoetermeer esz/ Antoon Metselaar - Toon - MET RESPECT EN IN STIJL DOEN WE WAT VAN ONS VERWACHT WORDT Uw verdriet is onze zorg Begrafenisverzorging voor Benthuizen - 3 B'hoek - Moerkapelle Moordrecht - Zevenhuizen - Zoetermeer en omstreken Wanneer de tijd voor u even stilstaat nemen wij voor u alle tijd Land van Ooit Tuinbeelden 50% korting Op alle Hengel sportartikelen 50% korting op =op Turkse tuinpotten van 9,95 voor 5,- ■■'Ou O Ook voor onderhoud van uw tuin en complete tuinaanleg tegen scherpe prijzen! Zegwaartseweg 4A 2712 PM Zoetermeer Tel: 079-341 62 27 29.000 exemplaren organisatie van lokale nieuwsmedia Hart van Holland: dé krant voor de Zuidpias 20 september 2006 pagina 3 ADVOCATEN (Afspraak op locatie mogelijk) Barbizonlaan 82 - 2908 ME Capelle aan den IJssel - Tel. 010-2204400 www.haijwende.nl Voor de vele blijken van medeleven, die wij zowel persoonlijk als schriftelijk mochten ontvangen na het overlijden van mijn lieve man, vader, schoonvader en opa willen wij u hartelijk danken. Riet Metselaar - Sommer Tosca en Wim Vis Pascal Danny Zevenhuizen, september 2006 UITVAARTVERZORGING Voor Zevenhuizen en Moerkapelle Met eerbied en respect Kantoor: Dorpsstraat 43a - 2761 AB Zevenhuizen DAG EN NACHT DIRECTE HULP NA OVERLIJDEN TEL. 0180-328094 Rouwcentrum "Zevenhuizen" Zuidplasweg 3, Zevenhuizen Rouwcentrum "Westhage" Akkerweg 84, Moerkapelle Ook thuis opbaren Voor een persoonlijke en stijlvolle begeleiding van uitvaarten Vooraf regelen van uw uitvaart mogelijk Kantoor en showroom gedenkstenen: Hoekeindseweg 61, 2665 KB Bleiswijk Uitvaartverzekeringen - Spaarfonds - Wilsbeschikkingen - Grafstenen Zevenhuizen Aanhouding voor diefstal van poststukken - De politie heeft woensdag 13 september rond 10.00 uur twee mannen uit Rot terdam van 20 en 47 jaar aange houden. Hun aanhouding volgde na een actie van bewoners aan de Vlietkade. Op één adres daar werd al enige tijd post uit de postbus vermist. De bewoners werden sinds die tijd ook door di verse instellingen benaderd om dat daar bijvoorbeeld aanvragen waren gedaan voor bankpassen. De bewoners schakelden de poli tie in en koppelden het gebeurde met een inbraak in hun bed rijf s- bus die in de nacht van 14 op 15 augustus daar plaats had gevon den en waar een grote hoeveel heid (elektrisch)gereedschap en andere waardepapieren waren gestolen. Toen één van de man nen bij de postbus verscheen en daar een poststuk uithaalde, grepen de bewoners in. De poli tie werd gebeld en de man werd vastgehouden. Op aanwijzin gen van de bewoners werd de 2e verdachte in zijn auto op de Strandweg aangehouden. Beide verdachten zijn ingesloten. De politie is begonnen met een uit gebreid onderzoek. Alcoholcontrole op Swanlaweg - De politie heeft in de nacht van donderdag 14 op vrijdag 15 september een alcoholcontrole gehouden in het verkeer op de Swanlaweg in Zevenhuizen. Van de ongeveer dertig gecontroleer de automobilisten bleken ertwee met een slok op achter het stuur te zitten. Een 34 jarige vrouw uit Barendrecht werd aangehouden en overgebracht naar het bu reau omdat er een indicatie was dat zij onder invloed achter het stuur zat. Zij blies op het adem analyseapparaat een uitslag van 330 ug/l. De limiet in het verkeer is 220 ug/l, dus dit leverde haar een rijverbod van twee uur op en een proces-verbaal. Een 34 jarige man uit Zevenhuizen bleek ook gedronken te hebben, hij blies een uitslag van 305 ug/l, wat hem eveneens een rijverbod van twee uur en een proces-verbaal opleverde. Waddinxveen/Moordrecht Kop-staartaanrijding tussen drie auto's - Woensdag 13 september rond 16.15 uur vond op de Mid delweg in Moordrecht een kop- staartaanrijding plaats tussen drie auto's. Een 44 jarige auto mobiliste uit Waddinxveen reed over de Middelweg en zag te laat dat een 54 jarige automobilist die voor haar reed afremde voor de file. De Waddinxveense reed tegen de auto van haar plaatsge noot, waarna deze doorgleed te gen de auto voor hem. De Wad- dinxveners werden voor controle overgebracht naar het Groene Hartziekenhuis. De andere be stuurder, een 36 jarige Sliedrech- tenaar, bleef ongedeerd. Waddinxveen Beroving bij bank - Een getuige van een beroving bij een bank heeft maandag 11 september omstreeks 18.00 uur een 20 jarige Rotterdammer aangehouden. De getuige, een politiefunctionaris in burger, passeerde met zijn auto de bank aan de Juliana van tweede man bij stond. De man nen zijn er vervolgens rennend vandoor gegaan. De getuige is hen achterna gereden. De man nen kregen de achtervolger in de gaten en renden een grasveld op. De getuige is vervolgens lopend achter de mannen gegaan en heeft uiteindelijk de Rotterdam mer aangehouden. De recherche doet verder onderzoek. Getuigen worden verzocht zich te melden. Regio Storing internetaangifte, aan giftes verloren - Het afgelopen weekend is er een storing ge weest op de site van politie.nl. Internetaangiftes die tijdens de storing opgemaakt zijn, raakten hierbij verloren. De storing is in middels verholpen, maar uitein delijk zijn 1235 internetaangiftes Uitvaartverzorging Jeanne Matze-Koch kleinste Marian v.d. Bogerd-Kind \,V 'T, «U <7; T- cye Tuincentrum Groenweide Hoefweg 20I3 Bleiswijk Tel. 010 - 5223528 Fax 010 - 52I0247 niet bij de korpsen aangekomen. Het korps Hollands Midden mist een aantal van 54 internetaan giftes en vraagt personen op nieuw aangifte te doen. De storing die van vrijdag 8 sep tember tot en met maandagoch tend 11 september tot 11.00 uur duurde, heeft ervoor gezorgd dat een groot aantal aangiftes niet door is gekomen. Politie Hol lands Midden roept personen die tijdens de storingsperiode aan gifte hebben gedaan op om op nieuw aangifte te doen. Uitzon dering hierop vormen aangevers die het internetaangifte-nummer van hun aangifte nog weten. Zij worden verzocht contact op te nemen met de politie via 0900- 8844 om te controleren of hun aangifte is doorgekomen. Aan gifte doen kan op drie manieren, op een politiebureau, via 0900- 8844 of opnieuw via internet (www.poiitie.nl/hollands-mid- den). Politie Nederland maakt op korte termijn een analyse van het probleem en zal maatregelen treffen ter voorkoming van een dergelijk voorval. Onafhankelijk informatieblad. Verschijnt in Waddinxveen, Boskoop, Zevenhuizen-Moerkapelle, Oud Verlaat, Nesselande en Kruisweg, eenmaal per week op woensdag in een oplage van Postadres voor redactie en advertenties: Postbus 85 - 2760 AB Zevenhuizen Bezoekadres: Drukkerij Elgersma Noordelijke Dwarsweg 1a 2761 GA Zevenhuizen Tel. 0180-632289* Fax.0180-633503 E-mail redactie: redactie@hart-van-holland.nl E-mail advertenties: verkoop@hart-van-holland.nl Algemene informatie: info@hart-van-holland.nl Sluitingstermijn redactie: maandag 12.00 uur Sluitingstermijn advertenties: Maandag 14.00 uur. Kant-en-klaar advertentiemateriaal (in dien gereserveerd) dinsdag 10.00 uur. De uitgever stelt zich NIET verant woordelijk voor eventuele onjuist heden in telefonisch opgegeven advertenties!! Hart van Holland stelt zich niet aansprakelijk voor de inhoud van de advertenties en ingezonden medede lingen in deze krant. Zij behoudt zich het recht voor, zonder opgave van reden, advertenties voor publicatie in het Hart van Holland te weigeren. Voor klachten over de bezorging van Hart van Holland in Zevenhui zen, Moerkapelle en Nesselande: Drukkerij Elgersma, telefoon 0180-632289. Overige klachten: donderdag tussen 18.00 en 20.00 uur: 0172-217615 Niets uit deze uitgave mag worden gekopieerd zonder schriftelijke toestemming van de uitgever.

Hart van Holland | 2006 | | pagina 3