Deelnemende Shell stations: Boskoop: Shell Boonstoppel Boskoop, Zijde 450, tel. 0172-215 111 Waddinxveen: Shell Boonstoppel, Jul. van Stolberglaan 21, tel. 01 82-631 857 Benthuizen: Shell v.d Meer, Omleidingsweg 1, tel. 079 - 3410524 Volle stempelkaarten kunt u t/m 31 december 2006 inleveren! Waddinxveen - Het was weer een volle bak bij Monique Mode afgelopen donderdag avond 14 september. Ongeveer 75 dames hadden hun weg weer gevonden naar de winkel aan de Passage waar al sinds jaar en dag ieder seizoen een modeshow wordt ge organiseerd voor de vaste, maar ook nieuwe klanten van Monique Mode. De herfstsfeer zat er al snel goed in. "De najaarsmode hangt al weer een tijdje in de winkel, dus het was weer tijd om een showtje te geven", aldus Arjan van Wil ligen. Drie mannequins lieten de nieuwe kleuren en modellen zien. Mooie combinaties van allerlei merken werden geshowd, er was voor ieder wat wils, omdat Moni que Mode veel verschillende stij len verkoopt. Klassiek, maar ook sportief en iets wat daar tussenin zit. Alle stijlen zijn op een bepaalde plek in de winkel te vinden, vooraan voor de jongere dames, lekker sportief, achterin de GELCO hoek alles voor de sportieve klassieke klant en aan de linkerkant van de winkel alles voor de oudere klassieke klant. En niet ver geten, het merk 'frankwalder' voor een speciale gelegenheid. Door het publiek werd enthousiast gereageerd met veel applaus tussendoor. "We staan nog steeds bekend in Waddinxveen als de 'klassieke win kel'", verteld Arjan van Willigen. Dat klopt natuurlijk ten dele wel, ge lukkig kunnen wij een hoop oudere mensen aan een mooie nieuwe out fit helpen. Zij kunnen tegenwoordig bijna nergens meer terecht, omdat veel winkels te snel verjongen. Wij verjongen ook, maar dan geleidelijk aan. Wat klanten nogal eens vergeten is dat ze zelf ook ouder worden, net als ik natuurlijk", grapt hij, "ze zijn gewend kleding te kopen voor hun moeder, maar ondertussen hangt er in onze winkel ook iets voor hun ga ding bij". Voor de jongere dames ver koopt Monique Mode onder andere het merk Cecil en Lerros. LERROS is een sportief merk dat zich, net als het beter bekende Cecil, richt op vrou wen tussen de 25 en de 55 jaar. De kleding is draagbaar, sportief, modi eus en valt goed van maat. De collectie van LERROS bestaat uit T-shirts, sweaters en vesten, broeken, jeans, leuke jasjes, blouses, en rok ken. Iedere maand brengen de jonge merken een nieuwe collectie. De ou dere, klassieke klant bereiken we met merken als Setterlady en Sensia. En voor de 40+ klanten natuurlijk ook GELCO en andere merken van wies wij mooie sets, truien en jacks in huis hebben. Deze winter is de mode weer heel divers, net als de collectie van Monique Mode. U mag weer netjes zijn, compleet met jasje, rok en blou se. Maar ook sportief blijft u altijd in de mode met een vestje en een jeans De kleuren voor het najaar zijn vooral zwart, grijs en bruin, gecombineerd met mooie warme blauwe (petrol) en groene (smaragd) kleuren; heerlijke herfstkleuren dus! Komt u ook voora1 eens kijken naar de bonneterie col lectie van het merk AMBEE, echt de moeite waard. Bent u nog nooit bi; Monique Mode geweest zult u mis schien wel nieuwsgierig geworden zijn naar onze winkel: in dat geval bent u natuurlijk van harte welkom Informeert u ook eens naar onze klantenkaart in de winkel. Tot ziens bij Monique Mode m Gedurende de actieperiode (15 september t/m 15 december 2006) ontvangt u bij de hieronder f; genoemde Shell stations per 5 liter motorbrandstof een actiestempel. Tegen inlevering van een volle kaart Ij met 50 stempels kunt u een GRATIS topfilm op DVD uit de deelnemende titels kiezen. Hart van Holland Dè krant voor de Zuidpias 20 september 2006 Modtd'jhm ran Jorjqiie uMb jjbbi aan groot su&wd Tank voor gratis i topfilms op DVD!;

Hart van Holland | 2006 | | pagina 8