"DE KLASGENOTEN VAN OUD ZEVENHUIZEN-MOERKAPELLE" PROMO CONCERT MANNENKOOR DE GOUWESTEM JEU DE BOULES HATIG MOERKAPELLE WINT VAN BAR SLECHT SIVE0 GOEDE VANGST 12E CLUBWEDSTRIJD HZM VOETBAL SPORTUITSLAGEN VOETBAL HENGELSPORT m7FVFMH1II7EN moerkapFuTTTpórt, DE ZWALUW "A Hart van Holland: dé krant voor de Zuidpias 20 september 2006 pagina 9 Vorige keer Op de klassenfoto van de vorige keer zijn enkele reacties geko men waardoor een aantal correc ties is aangebracht. Het betreft hier de openbare lagere school in Moerkapelle rond circa 1942. Zittend op de eerste rij van links naar rechts: Gerrit Bakker, Appie Hertog en Maarten Boevée. Zit tend op de tweede rij van links naar rechts: Nellie Luijtjes, Nel van Dijk, Maartje Hertog, Willie Hertog, Elly Zijderhand en Rina Verschoor. Zittend op de derde rij van links naar rechts: Giel de Graaf, Dirk Houweling, Theo vd. Velde, Bert Hertog en Wim Schip per. Zittend op de vierde rij van links naar rechts: Riet Sol, Adrie Hertog, Dikkie de Knegt, Corrie Grooteboer, Nelly Tamerus, Riet Hertog en daarnaast staand Arie de Graaf. Staande langs de muur van links naar rechts: Piet Verschoor, Jan Mol, Piet Bakker, Jan Zijderhand, BertusCammeraat, Dick van Vliet, Kees Knop, Kees Hertog, Jan Sol, Klaas Knop, Annie Hertog, Ger rit Broere, Teuntje Mol, Dini Ta merus, Pietje Houweling, Willy vd. Berg, Agaath de Maar, Corrie Kroes en Juffrouw Bosschaert. Deze keer Deze week zijn we weer in Ze venhuizen en wel in de openbare lagere school rond 1943. Ook nu zijn aanvullingen en correcties weer van harte welkom. Op de achterste rij van voor naar achter en van links naar rechts: Joop van Rijs?, Dik van Reeuwijk, Gerrit van Vliet, Ria Jongenelen, juffrouw Aikes?, Gijs vd. Broek, Adrie vd. Broek, Wim de Graaf, Corrie van Pruissen, Jaap van Pruissen en Dick Karreman. Op de middelste rij van voor naar achteren en van links naar rechts: Wim Verwaal, Pauw Hofman, Eddie van Wijk, Dick van Kralingen, Joop Hol, Toos vd Haak, Geer Zijderhand en Alie van Vliet. Op de voorste rij van voor naar achteren en van links naar rechts: Koos Heems- bergen, Lina vd. Weide en Janny de Kooter. Indien u op het boven staande correcties en/of aanvul lingen heeft, wordt u vriendelijk verzocht contact op te nemen met Pim van der Zalm. Van iede re gepubliceerde klassenfoto kan men een kopie foto bestellen te gen de kostprijs vermeerderd met 2 euro. De bijdrage van 2 euro komt ten goede aan de Stichting "Oud Zevenhuizen-Moerkapel- le". Van oude klassenfoto's in uw bezit en van vóór 1970 maakt de heer van der Zalm graag een ko pie. De kans bestaat dan dat de foto te zijner tijd in deze rubriek geplaatst wordt. Ook gaat een kopie naar de Stichting "OZM". Graag reacties, het liefst tussen 20.00u en 22.00u, naar Pim van der Zalm: 0180 - 633077. E-mailen kan ook: famvdzalm@hetnet. Zevt :huizen - Tijdens het jaar- lijk- Oogstfeest heeft Veerman adv: ,:urs/Regio Bank Zevenhui zen -en ludieke actie ingezet: Kra, de Kluis. Veel bezoekers nebben een poging gewaagd kluis te kraken, ledereen die d; kluis heeft gekraakt heeft een leuke attentie ontvangen. Onder alle deelnemers is nog een reischeque ter waarde van 100,— verloot. De gelukkige win nares is mevrouw T. de Jong uit Zevenhuizen. Zij werd door Joke Scheffers en Marina Veerman van harte gefeliciteerd. Zonder zelf echt een behoorlijk nbeau te behalen, was Moerka- Peiie afgelopen zaterdag in de 1e 'elft de bovenliggende ploeg. ln een rommelige en daardoor zeer matige eerste helft was het faciei v.d. Hoven die halverwege deze slaapverwekkende verto- nin9 de 0 - 1 binnen schoot. De thuisploeg was niet bij machte oti voor enig gevaar in het Moer- kapelse strafschopgebied te zor- 9er' Ook na de thee veel balver- les aai"i beide kanten, waardoor de ook de 2e helft een zeer rom melig verloop kende. Het was aan doelman Mathew Dubbes te danken dat Siveo niet langs zij kon komen. De Moerkapelle defensie bleef onder druk staan, totdat Wesley Switsar 5 minuten voor het einde na een messcher pe counter de 0 - 2 aantekende. Siveo was gebroken en de minst slechte ploegkon met de 3 pun ten naar huis. Moerkapelle 2 verloor kansloos met 4 - 0 van Be Fair 3. Waddinxveen - De Jeu de Boulers van hebben een drukke periode achter de rug. Voor de clubkampi oenschappen werden twee wed strijdronden afgewerkt. Eén in de vier tegen vier competitie en één voor het doublettenkampioen- schap. Vervolgens werd er afgelo pen week ook het bedrijventoer- nooi gehouden. Al dat gegooi met de stalen ballen leverde de volgende resultaten op. Vier te gen vier: Na 5 gespeelde ronden I.Toon v.d. Velden/Herman Ver- waal/Alex v. Ofwegen/Gerben Nieuwland 7 pt. +23; 2.Wout Ver- sluis/Elly Nieuwland/Andries en Leen Roos 7 pt.+111; 3.Jopy en Ton Hulskamp/Hans v.Woudenberg/ Jan Kooistra 7pt.+53; 4.Wim v. Bockom Maas/Nel Oudijk/Fred v. Dijken/Norbert Schifferling 7 pt. +79; 5.lmka Matla/Peter Rube- ling/Arnold Janssen/Harm Maillé 3pt -93; 6.Anneke en Bert Groot- jen/Wendy Tönjes/Henry v. Wa- geningen 5 pt. +1; 7Jan Lapaer/ Henk Lagendijk/Wim Raterman/ Cees Voskuilen 1pt. -111; 8.Wil Vons/Kees v. Eijk/Babs Allaard/ Gerard Verschoor 3 pt. -50. Dou bletten: Na drie partijen. I.Wout Versluis/Norbert Schifferling 3-3- 26+; 2.Ton Hulskamp/Arnold Jans sen 3-3-20+; 3.Bert Grootjen/Hans v. Woudenberg 3-3-20+; 4.Piet v. Fianen/Toon v.d. Velden 3-3-17+; 5.Willem Hendriks/Piet de Jong 3-2-6+; 6.Anneke Grootjen/Kees v. Eijk 3-2-+1. Hierna volgen 5 teams met 1 gewonnen partij en 3 teams verloren alles. Bedrijven- toernooi: Dit werd voor de vierde maal gehouden en er deden 28 teams van 16 verschillende bedrij ven, instellingen of verenigingen mee. Er werden 3 partijen in de spelvorm tripletten gespeeld. De uitslag: I.Combicare 1 3-3-+25; 2.Brugman Holding 3-3-+24; 3.Trekvogels 1 3-3-22+; 4.Trek- vogels 2 3-3-215.Souburgh 1 3-2-14+; 6.Doove 1 3-2-10+; 7.De Point 3 3-2-6+; 8.RTW FM 3-2-3+; 9.Kaartclub Nel 3-2-2+; 10.Savan- tis 3-2-1De volledige uitslag is te zien op de website. Zevenhuizen - In het Lage Berg- sche Bos werd dinsdag 12 sep tember de 20e wedstrijd van de Ouderencompetitie van Hengel- vereniging HZM gevist. De vangst was matig, er werd in totaal 12.800 gram vis gevangen door negen deelnemers. Eerste werd W. Berkelaar met 4.750 gram, tweede werd J. Wiersma met 3.450 gram en derde werd P. Ver- mulm met een gewicht van 1.700 gram. De 12e wedstrijd van het Club kampioenschap werd gevist in het Balkegat (Rotte). Hier werd een mooie hoeveelheid vis gevan gen; negen deelnemers kwamen Uitslagen zat. 4e klasse. Boszoom - Berkel Linschoten - Schiebroek 9^ Oudewater - Schoonhoven Perkouw - TAVV Siveo 60 - Moerkapelle Soccer Boys - Zuiderpark Stand zat. 4e klasse. 01. Soccer Boys 02.Schoonhoven 3-6 1-2 03. Berkel- 3-6 2-2 04. Moerkapelle 3-6 2-0 05. Schiebroek 94 3-5 1-2 06. TAVV 3-5 0-2 07. Perkouw 3-3 3-1 08. Siveo 60 3-3 09. Oudewater- 3-3 3-9 10. Linschoten 3-2 tot een gezamelijke vangst van 33.100 gram. Eerste werd Adr. van Erk met 6.320 gram, tweede werd J. Kok met 5.060 gram en derde werd J. van Dongen met 4.340 gram. De volgende club wedstrijd is op 30 september. Kijk voor meer informatie op www.h- z-m.com. 11. Boszoom 3-1 12. Zuiderpark 3-1 Programma zat. 4e klasse Berkel - Soccer Boys Moerkapelle - Boszoom Schiebroek - Perkouw Schoonhoven - Siveo 60 TAVV - Oudewater Zuiderpark - Linschoten koor mogen staan om mee te zin gen en zo de sfeer van het koor proeven. De Gouwestem viert dit jaar haar 25 jarig jubileum en zijn op zoek naar enthousiaste mannen die het koor komen versterken. Op deze avond zullen diverse mu ziekstukken gezongen worden van de nieuwe zilveren jubileum cd. Tevens is deze nieuwe cd ver krijgbaar op deze avond. ledereen is maandag 25 sep tember om 20.00 uur van harte welkom in de Hervormde kerk te Zevenhuizen. Zingen in een mannenkoor is ontspannend. Zingen bij het mannenkoor De Gouwestem is gezellig. Zingen onder leiding van een enthousi aste dirigent zoals Martin Mans is bijzonder en leerzaam. Zingen van afwisselend repertoire (gees telijke, klassieke en populaire muziekstukken) is zeer levendig en beslist niet saai. Zingen voor anderen, bijvoorbeeld bij concer ten, op zangavonden, voor radio- en tv-opnamen, is fantastisch. Zevenhuizen - Het Christelijk Waddinxveens mannenkoor De Gouwestem geeft op maandag 25 september om 20.00 uur een (promo) concert in de Hervorm de kerk aan de Dorpsstraat 170. De De toegang voor dit (promo) concert is gratis. Deze avond wordt speciale aan dacht gegeven aan ledenwer ving. Vandaar de naam promo concert. Het concert heeft een informeel karakter. Dat houdt in dat mannen in de kerk ook in het

Hart van Holland | 2006 | | pagina 9