Optimaal snijresultaat. ch WEER INTERNATIONAAL SUCCES VOOR NYNKE PEREBOOM VERLIES VOOR DAMESTEAMS HCW ORTEC ROTTERDAM.NESSELANDE NAAR MOSKOU MOERKAPELLE F1 BLIJFT STUNTEN medewerk(st)er tankstation NU 169,00 Doe een hamster na voor de videocamera en word een echte ster! - WÊ «Mh.. -T V SCHIETSPORT Voor ons tankstation aan de Bredeweg 144 in Zevenhuizen zoeken wij een Total Leeftijd 16 tot 25 jaar. De shop is geopend maandag tot vrijdag van 6.30 tot 20.00 uur en zaterdag van 7.30 tot 18.00 uur. Je werkt afwisselend de morgen- of middagdienst; zaterdag in overleg. Meer informatie: tel. 0180-631269. Sollicitaties schriftelijk of naar info@weerheimcarsupport.nl FS 38 Lichte motorzeis Nu bij uw dealer Doe mee aan de hamster imitatiewedstrijd. Laatje in deze Albert Heijn filmen* door de hamsters, zodat heel Nederland via www.ah.nl op jouw filmpje kan gaan stemmen. Zorg dat je er op tijd bent, want vol is vol. HOCKEY VOLLEYBAL VOETBAL pagina 18 Hart van Holland Dè krant voor de Zuidpias 27 september 2006 3 r cat. 185,00 Het ideale instapmodel voor een motorzeis. Met maaikop. Vermogen 0,65 kW Cilinderinhoud 27,2 cm1 Gewicht 4,1 kg tuin- en parkmachines bv Ambachtweg 30 2841 LZ Moordrecht Tel. (0182) 37 25 13 Fax (0182) 37 40 69 email: info@blitterswijk.nl Openingstijden: ma-vr.: 08.00 - 17.00 za.: 08.30 - 12.00 www.tuinmachines.nl fVAMfllf Locatie: AH Waddinxveen, Koningin Wilhelminaplein 43,2741 EC Waddinxveen Datum: Donderdag 28 september 2006 Tijd: van 15.00 uur tot 19.00 uur Wil je alles weten over hoe je een hamster wordt, kijk dan op www.ah.nl/wordeenhamster Voor kinderen onder de 16 jaar is het verplicht om één van de ouders te laten tekenen voor toestemming. Waddinxveen - Afgelopen weekend heeft de 20 jarige Nynke Pereboom uit Waddinx veen wederom een grote lucht- geweer wedstrijd in Duitsland gewonnen. Met een score van 395 punten wist ze de Rifle- cup in Düsseldorf winnend af te sluiten. Na het succes op de Duitse Kampioenschappen is vooral de mentale veerkracht bij de Waddinxveense schut ster erg toegenomen. Schietend in de allerlaatste se rie waren de resultaten van al haar concurrentes al bekend en moest Nynke de wedstrijd beginnen met de wetenschap dat ze een nieuw persoonlijk wedstrijd record moest schie ten om te kunnen winnen. Op het moment dat de Waddinx veense de baan op ging was de hoogste score tot op dat moment 394 (uit de maximale 400 punten) en gelijk aan haar eigen persoonlijke wedstrijd record. Via een uiterst solide begin van haar wedstrijd met slechts één negen en negentien tienen prijkte een tussenstand van 199 op het scorebord. "Op dat moment voelde ik dat het mogelijk moest zijn om in de laatste twee series er nog eens 197 bij te schieten", zo ver klaarde de jonge schutster na afloop. Met een serie van 97 en 99 als slot werden het er 196 en verbeterde Nynke niet alleen haar eigen wedstrijd PR met één punt maar belangrijker nog ook de tot dan toe hoog ste score in de wedstrijd. Met haar 395 punten liet Nynke Pe reboom de Duitse Katja Bios en Nicole Dechna, die beide 394 punten scoorden, achter zich. "Nu even een paar weken niet zo veel wedstrijden. Dat kan ook niet anders want mijn luchtgeweer wordt gemodi ficeerd bij de leverancier. Het gaat nu immers om de laatste puntjes en dan moeten ook alle details kloppen", zo analy seert de voor SV Postschutters in Rotterdam schietende Wad dinxveense. Waddinxveen - Het eerste da mesteam van HC Waddinxveen moest het afgelopen weekend opnemen tegen een van de sterkste teams uit de poule: Ommoord. Waddinxveen be gon niet slecht, maar na veel verdedigend werk viel dan toch de openingstreffer in het voor deel van Moordrecht, 0-1. In de rust was het 0-4 en hoopte Waddinxveen de schade in de tweede helft te kunnen beper ken en zelf nog tot scoren te ko men. Helaas is dit niet gelukt en versloeg Ommoord Waddinx veen met 7 tegen 0. Dames 2 speelde tegen Groen Geel 11 en maakte niet zoön beste start. Waddinxveen kwam achter met 0-2, maar na de rust ging het aanzienlijk beter en scoorde Kyra de 2-1 voor Wad dinxveen. Er bleven echhter een hoop kansen onbenut. Ten op zichte van vorige weken zit er wel een stijgende lijn in, wat hoop biedt voor de aanstaande wedstrijden. Heren 1 kreeg Berkel en Roden rijs tegenover zich, die bekend staan als Övrij fysiekö. Berkel had een betere start, doordat Waddinxveen nog op zoek was naar de organisatie. Berkel had zich wel vanaf de start goed ge organiseerd en Waddinxveen stond dan ook al snel met 2-0 achter. In de tweede helft werd het 0-3, mede door het fysieke spel dat Berkel speelde, maar toen zag ook Waddinxveen het licht. Guillaume Petit scoorde uit een strafcorner de 3-1. Ber kel antwoordde daarop met de 4-1 en vlak voor het eindsignaal maakte Marcel van de Heuvel voor Waddinxveen nog de 4-2, wat ook de eindstand bleef. Leonidas 14 kwam op bezoek met maar liefst negen spelers, om het op te nemen tegen het Waddinxveense Heren 2. Wad dinxveen begon sterk en kwam al snel tot scoren. In de rust was het al 6-0 en Waddinxveen bleef ook in de tweede helft overheersen. Na 70 minuten lagen er 11 doelpunten in het doel van Leonidas, gemaakt door onder meer Koen Zwit ser, Guillaume Ceulen en Öman of the matchÖ Martijn Fceters met vier doelpunten. De veteranen van Waddinxveen namen het op tegen de Cartou che C-veteranen. Waddinxveen was duidelijk een maatje te sterk voor de Voorburgers en kwam dan ook op voorsprong door Pirn van Heel. In de twee de helft overklasten ze echten werd er nog drie keer gescoord: twee keer Gerrit-Jan van Delft en een keer Jacco van Wijk. Door de vele gemiste kansen bleef de uitslag bij 4-0, maar als de kansen beter benut waren had dit in dubbele cijfers kun nen resulteren. Nesselande - In het kader van de Indesit European Champi ons League reist ORTEC Rotter dam.Nesselande aanstaande woensdag af naar Moskou, om het in de eerste wedstrijd van deze Europese competitie voor landskampioenen op te nemen tegen Dinamo Moskou. De wedstrijd is op donderdag 28 september om 19.00 uur plaat selijke tijd. Nog voordat de vaderlandse volleybalcompetitie gestart is, spelen de heren van ORTEC Rotterdam.Nesselande al twee wedstrijden in Europees ver band. Deze eerste wedstrijd tegen Dinamo Moskou is ge lijk tegen een tegenstander, die zij vorig jaar in de tweede ronde tegen kwamen en hen weerhield van een vervolg in de Champions League. Voor trainer/coach Peter Blangé is het nog onzeker of hij met zijn voltallige selectie naar Moskou kan gaan. In de oefenreeks tegen de Belgische kampioen Knack Randstad Roesela; e liep Guido Görtzen een enkelbles sure op. De rest van de selectie is fit en kijkt uit naar de strijd tegen Dinamo Moskou. De tweede Europa Cup wedstrijd is op dinsdag 3 oktober 2006 in het Topsportcentrum Rotter dam, aanvang 20.00 uur Deze wordt door RTV Rijnmond 'live'uitgezonden en de NOS zendt 's avonds een samenvat ting uit. Moerkapelle - De voetbal lertjes van het Moerkapelse F1 team doen het dit seizoen prima. De zeer forse 12-0 op BVCB betekende alweer de vierde winst in successie, waardoor F1 uiteraard ruim schoots de ranglijst aan voert. Jonah Smit en Marnix den Ouden waren beiden viermaal succesvol, de overi ge goals kwamen van Joost Voskuilen (3x) en Niels Duk- ker. Tegen Woerden F6 zag F2 ook 12-0 op het scorebord staan, alleen wel in het voor deel van de tegenstander. E1 liet met 0-9 tegenstander Moordrecht F2 geen enkele kans. Vooral het zeer goede samenspel was niet alleen leuk om te zien, maar leverde ook nog eens fraaie treffers op. E2 en Rohda E5 maakten er een spannende wedstrijd van, die tenslotte terecht op 1-1 werd afgesloten. Michael Koolhaas bracht F2 in de tweede helft verdiend langszij. D1 was tot aan rust gelijkwaar dig tegen het sterke Delfia F1, maar daarna liep de tegenstan der uit naar een regelmatige 0- 4 overwinning. A1 en Stolwijk A1 vochten een boeiend duel uit, met een terechte 2-2 eind uitslag. Wouter van der Base" Dirk-JAn Luijendijk waren de schutters aan Moerkapelse Zij de. B1 kon het niet bolwerk?" tegen DSO B3. Vooral in de eer ste helft bleek de tegensta" der sterker, ruststand 4-2. de tweede helft werd daar nog een goal aan toegevoegd, li- Voor B1 waren Brend FloogT' en Mick Breedijk succesvol liep tegen Nieuwkoop B2 te gen een grote 10-1 nederlaag op, Jesper Jonker redde de e?" Voor C1 was er eveneens verliep Ondanks drie goals van Re"1® de Bruin, trok Waddinxveen met 3-7 aan het langste eind-

Hart van Holland | 2006 | | pagina 18