RUIM TWINTIGDUIZEND BEZOEKERS BIJ B0SK00PSE BRADERIE i OPEN DAG DIERENDAL GROOT SUCCES SMURFENVOETBAL Tuincentrum Groenweide 10 - 50% KORTING SS i %x f BIZON ZOON H Volop kortingen wegens verbouwing WINTERSEIZOEN STUDIECLUB V&vS Ook voor onderhoud van uw tuin en complete tuinaanleg tegen scherpe prijzen! v\\ 'M, °g> 4y <7>- ■WADdinxveen BOSKrnnp I -> <"Oo, Tuincentrum Groenweide Hoelweg 20P Bleiswijk Tel. 0I0 - 5223528 Fax 0I0 - 52I0247 pagina 20 Hart van Holland: dé krant voor de Zuidpias 27 september 2006 Door Karin Jongkind (Tekstueel) Boskoop - Afgelopen weekend vond de jaarlijkse braderie plaats. Het was de 28ste editie van dit gezellige 2-daagse dorpsfeest, dat wordt georganiseerd door de Boskoopse Dorpskern winkeliers. Op vrijdagmiddag ging de brade rie officieel van start in de Burge meester Colijnstraat. Tot laat in de avond konden de ruim twintigduizend bezoekers genieten van het aanbod in de kramen, het straattheater en de muziek van de dweilorkesten Funfare en de blaaskapel De Uit- blazers. Er waren podium-optre dens van Jazzdans Reeuwijk en de coverband K-Beng. Voor de kinderen was er onder meer een draaimolen, een klimwand en een springkussen. Uiteraard ontbra ken de oliebollen, suikerspinnen, ballonnen en poffertjeskraam ook niet. Op zaterdag was er naast de genoemde activiteiten bovendien een kinderrommelmarkt, een 'meet en greet' met Bob de Bou wer, optredens van Concordia en de Southside Blues Revue én een heus groenplein. Bovendien was er nog het kampioenschap spijker slaan. Dit paste uitstekend bij het thema van de braderie: Boskoop timmert aan de weg. In de Boots traat waren een autoboulevard en een horecaterras gerealiseerd. De braderie in Boskoop had zoals ieder jaar een gevarieerd aanbod met voor elk wat wils. Het evenement was gezellig en druk bezocht. Amnesty International Eén van de stands op de brade rie was bemand door vrijwilligers van Amnesty International. Zij vroegen aandacht voor de steeds slechter wordende mensenrech tensituatie in Iran. Amnesty voert op dit moment actie voor twee slachtoffers van de mensenrech tenschendingen. Bezoekers kon den een handtekening plaatsen en daarmee hun steun betuigen. Waddinxveen - met een openings woord door wethouder lont, was de jaarlijkse open dag van kin derboerderij dierendal een groot succes. Rondom het middaguur stroomde het burgemeester war- naarplantsoen vol met ouders en kinderen. Er was heel veel te bele ven deze dag; hoogtepunten wa ren de paarden waar de kinderen op konden rijden, de schminksters, de vers gebakte pannenkoeken, de hondendemonstraties en ook de goochelaar had het vreselijk druk. Om 15.00 Uur lieten de kinderen allemaal tegelijk hun ballon, met 1 naamkaartje, opstijgen: een kleur rijk gezicht. Er waren prachtige dieren te aanschouwen: de gan zenhoeder en de schapendrijver oogden veel waardering toen zij met hun ganzen en schapen door het park liepen. De valkenier met prachtige roofvogels zorgde ook voor veel bekijks. Aan het eind van de dag vertrok een mooie luchtballon van piloot rob den boer vanuit het warnaar- plantsoen met hierin drie vrij willigers van de kinderboerderij dierendal. Zij maakten een vaart Waddinxveen - Bij WSE vindt zaterdag 7 en 14 oktober smurfenvoetbal plaats. De trainingen zijn voor jongens en meisjes van 3, 4 en 5 jaar. De kinderen maken deze ochtenden op een speelse en vrijblijvende ma nier kennis met de voetbalsport. Inschrijven kan vanaf 10.45 uur op het WSE-complex, de trainingen starten om 11.00 uur. Voor meer informa tie: telefoon 06-43471184. boven waddinxveen. Alhoewel de regen 's morgens voor wat minder bezoekers zorgde dan voorgaan de jaren hebben toch zo'n 1100 mensen de open dag van kinder boerderij dierendal bezocht, en in de ogen van dierendal is dit een goed bewijs dat dierendal in een behoefte voorziet en moet blijven bestaan. Of. Boskoop - In de Barg wordt za terdag 30 september en zondag 1 oktober het stuk Bizon Zoon gespeeld. Het stuk gaat over drie broers die op elkaar uitgekeken zijn. Wat hen bindt is hun domi nante vader. Maar die is weg, om 'de zaak' te redden: een handel in zaad, waar de ene broer op spuwt en de ander op aast. Met deze the aterproductie studeerde regisseur Arjen Stavenuiter af als docent drama aan de Hogeschool voorde Kunsten in Utrecht. Het stuk is ge nomineerd voor de Arend Hauer Theater Prijs. Aanvang 30 september om 20.30 uur en 1 oktober om 15.00 uur. Graag reserveren via www de- barg.nl of bel 0630-338769. Boskoop - Studieclub Regio Boskoop houdt dinsdag 3 oktober de eerste thema-avond van het wintersei zoen 2006/2007. Deze avond staat in het teken van het Mest/minera- lenbeleid en het middelenpakket gewasbescherming voor volle grond en pot- en containerteelt. Sprekers deze avond zijn Anneke van Dijk en Paul Venderbosch van de Neder landse Bond van Boomkwekers. De avond start met een toelichting op de cursus Ondernemersvaardighe den voor Boomkwekers door Sen Schuttenbelt van de KvK Rijnland en een toelichting op de nieuwe cursus Strategievorming door her ben Splinter van het Landbouw Eco nomisch Instituut (LEI). De avond wordt gehouden in de Rozenburcht aan de Rozenlaan 4 en begint om 20.00 uur. Ook niet-leden van de studieclub zijn welkom. Voor meer informatie: telefoon 06-28454955.

Hart van Holland | 2006 | | pagina 20