LITIE BERICHTEN ©nnp deHaij vanderWende Probleemoplossers voor het bedrijfsleven Vergeet mijn goede dagen niet. Cornelis Hoogerdijk - Kees - 29.000 exemplaren organisatie van lokale nieuwsmedia Telefoon OIO 522 27 90 Hart van Holland: dé krant voor de Zuidpias 27 september 2006 pagina 3 ADVOCATEN (Afspraak op locatie mogelijk) Barbizonlaan 82 - 2908 ME Capelle aan den IJssel - Tel. 010-2204400 www.haijwende.nl Ontroerd door de grote belangstelling, lieve woorden, brieven en bloemen na het overlijden van Pieter Bontenbal onze hartelijke dank A. Bontenbal - Bos en Familie Vandaag moesten wij voorgoed afscheid nemen van onze geliefde broer, zwager en oom Moerkapelle, 28 januari 1930 f Zoetermeer, 20 september 2006 W. van Schauwenhove - Hoogerdijk G. van Schauwenhove A. Hogebrug - Hoogerdijk J. Hogebrug f J.M. Mol - Hoogerdijk L.A. Mol J. Kerstens - Hoogerdijk J.A.C. Kerstens f L. Hoogerdijk W. Hoogerdijk T. Hoogerdijk - Breedijk Neven en nichten orrespondentieadres: W. Hoogerdijk Jonkheer van der Weistraat 23 2751 AM Moerkapelle De begrafenis heeft maandag 25 september plaatsgevonden op de ,'emene Begraafplaats "Westhage", te Moerkapelle. Waddinxveen Politie doet onderzoek naar wonin ginbraak - De politie doet onderzoek naar een inbraak in een flatwoning aan de Nicolaas Beetslaan. De politie is daarbij op zoek naar getuigen die de politie met informatie kunnen hel pen om het misdrijf op te lossen. Zij worden verzocht te bellen met de po litie in Waddinxveen via 0900-8844. De inbraak vond plaats op donderdag 14 september tussen 10.00 en 15.00 uur. Na het openbreken van een raam werd de woning doorzocht en wer den paspoorten en identiteitskaarten gestolen. Aanrijding, auto te water - Donder dagochtend 21 september heeft er een aanrijding plaatsgevonden tus sen twee auto's. Een 76 jarige man uit Den Haag reed over de Coenecoop. Hij verleende op de kruising van de Coenecoop met de Coenecoop geen voorrang aan een 35 jarige vrouw uit Waddinxveen die met haar auto op de voorrangsweg reed. Hierdoor ontstond er een aanrijding. De man raakte de auto van de automobiliste in de flank waarna zij samen richting de sloot reden. De auto van de vrouw bleef steken op de wal, de auto van de man raakte te water. De man moest door de brandweer bevrijd worden uit de auto. Hij raakte gewond aan hoofd, arm en schouder en werd naar het ziekenhuis werd overgebracht. De vrouw had door de aanrijding last van haar nek. Beroving onder bedreiging - De poli tie is op zoek naar personen die getui ge zijn geweest van een beroving op de Kanaalstraat. Een 17 jarige jongen uit Waddinxveen liep met zijn fiets aan de hand op zondag 17 september, rond 01.15 uur, over de Kanaalstraat. Hij wilde net de hekjes passeren die aan het einde van de voetgangers oversteekplaats staan als je vanaf de kinderboerderij oversteekt naar de Jan Dorrekenskade-Oost, toen hij door vier jongens werd staande ge houden. Een van de jongens spreekt de Waddinxvener aan en eist zijn te lefoon. De Waddinxvener weigert dit, maar krijgt dan een steekwapen op zich gericht. Hij geeft zijn telefoon af waarop de jongens zich omdraaien en weglopen in de richting van de Stati onstraat. De politie vraagt getuigen of personen die meer kunnen vertel len over de beroving contact op te ne men met de politie van Waddinxveen via 0900-8844. Diefstal bromfiets - Tussen dinsdag 19 september 18.30 uur en woensdag 20 september 05.00 uur is een blauwe bromfiets van het merk Tomos A35 (ZXH636) gestolen uit een voortuin van een woning aan de Havenakker. De bewoonster ontdekte woensdag ochtend de diefstal van haar afge sloten bromfiets. De politie verzoekt getuigen zich te melden via telefoon nummer 0900 - 8844, bureau Wad dinxveen. Alcoholcontrole RVHT- Het Regionaal Verkeershandhavingsteam (RVHT) van Politie Hollands Midden heeft maandag 18 september een alcohol controle gehouden op de Esdoorn laan. Niemand bleek te veel te heb ben gedronken. Er werden in totaal dertien blaastesten afgenomen. Wel bleken er 18 automobilisten zonder gordel te rijden. Ze kregen een be keuring (EUR 75). Door een gordel te dragen heb je 40% minder kans op letsel. Alcoholcontrole - Het Regionaal Ver keershandhavingsteam heeft donder dagavond, 24 september, een alcohol controle gehouden op de Noordkade. Er werden 42 blaastesten afgenomen. Twee bestuurders hadden teveel ge dronken. Een bestuurder blies 255 ug/ i. De ander, een 42 jarige Boskoper, blies 690 ug/l. De limiet is 220. Het rijbewijs van de Boskoper werd inge vorderd. Tegen de bestuurders wordt proces verbaal opgemaakt. Woninginbraak, auto gestolen - Vrij dagnacht 22 september is er ingebro ken in een woning aan de Zuidkade. Terwijl de bewoners lagen te slapen zijn er dader(s) binnengedrongen en hebben uit de woning een laptop en autosleutels weggenomen. Met de autosleutels hebben ze de voor de deur geparkeerde auto weggenomen. Het betreft een zwarte BMW sedan. De bewoners hebben aangifte ge daan van diefstal. De politie heeft de auto inmiddels internationaal als ge stolen laten signaleren. De technische recherche van de politie doet onder zoek naar eventueel door de dader(s) achtergelaten sporen. Aanhoudingen na slaan fietsster - De politie heeft zondag 17 september in Bodegraven rond 18.00 uur twee meisjes van 13 jaar uit Waddinxveen en Gouda en een jongen van 12 jaar uit Gouda aangehouden op verden king van mishandeling van een 21 jari ge fietsster uit Bodegraven. De vrouw fietste over het Nespad in Bodegraven in de richting van de Goudseweg toen de drie haar tegemoet fietsten. Bij het passeren kreeg de vrouw een stomp op haar schouder en werd er aan haar haar getrokken. Te verbouwereerd om te reageren keek de vrouw om toen de drie na het gebeuren door- fietsten. Dit was kennelijk weer reden voor één van de meisjes om terug te fietsen naar de vrouw. Hierop ont stond een woordenwisseling waarna ook de twee anderen erbij kwamen. De vrouw kreeg wederom een stomp. Toen ze dreigde met de politie werd ze vervolgens door alle drie gesla gen en geschopt. Een scooterrijder reageerde op het hulpgeroep van de vrouw, waarna de drie ervandoor gingen. De scooterrijder is achter de verdachten aangereden in de richting van de Reeuwijkse Plassen. De vrouw heeft samen met haar vader in deze omgeving gezocht naar de drie ver dachten en trof hen daar aan. De in middels gebelde politie hield hen aan op de Reeuwijkse Houtwal. De vrouw liep diverse blauwe plekken op. Inbraak in woning- De politie doet on derzoek naar een inbraak in een wo ning aan de Jan Dorrekenskade-Oost. Dinsdagnacht 26 september rond 05.30 uur werd de bewoner wakker van gestommel beneden in de wo ning. Ook zag hij een lichtflits. Één maal beneden bleek de dief gevlogen. Vooralsnog wordt een portemonnee met inhoud en worden enkele passen vermist. De inbreker was binnengeko men via een raam die ontsloten werd door de sluitboompjes te ontsluiten door via in de raamsponning geboor de gaten. Boskoop Politie is op zoek naar eigenaresse auto - De politie is op zoek naar de eigenaresse van een mintgroene Renault Clio die op maandag 18 sep tember geparkeerd stond in een par keerhaven aan de Zijde. Haar auto is die dag rond 11.45 uur aangereden terwijl het geparkeerd stond. Een ge tuige die het ongeluk heeft zien ge beuren meldde zich gisteren bij de po litie. De eigenaresse van de auto heeft zich echter niet gemeld, zij heeft dus nog geen aangifte gedaan. Wel is zij na het ontdekken van de schade aan haar auto een naastgelegen kantoor ingelopen om te vragen of er mensen waren die de aanrijding gezien had den. Zonder haar gegevens achter te laten is zij vervolgens vertrokken. De politie vraagt deze vrouw zich te mel den bij de politie van Boskoop of via 0900-8844 Verkeersongeval - Een 20 jarige au tomobiliste uit Boskoop is maandag, 25 september, om 16.30 uur na een aanrijding op de Goudse Rijweg op de linkerzijde van haar auto terecht gekomen. De vrouw reed vanuit de richting van de Reijerskoop en werd even onwel waarna ze tegen een big- genrug botste. De biggenrug kwam in het water terecht en de auto op zijn kant. De vrouw wist uit het voer tuig te komen en mankeerde niets. Onafhankelijk informatieblad. Verschijnt in Waddinxveen, Boskoop, Zevenhuizen-Moerkapelle, Oud Verlaat, Nesselande en Kruisweg, eenmaal per week op woensdag in een oplage van Postadres voor redactie en advertenties: Postbus 85-2760 AB Zevenhuizen Bezoekadres: Drukkerij Elgersma Noordelijke Dwarsweg 1a 2761 GA Zevenhuizen Tel. 0180-632289* Fax.0180-633503 E-mail redactie: redactie@hart-van-holland.nl E-mail advertenties: verkoop@hart-van-holland.nl Algemene informatie: info@hart-van-holland.nl Sluitingstermijn redactie: maandag 12.00 uur Sluitingstermijn advertenties: Maandag 14.00 uur. Kant-en-klaar advertentiemateriaal (in dien gereserveerd) dinsdag 10.00 uur. De uitgever stelt zich NIET verant woordelijk voor eventuele onjuist heden in telefonisch opgegeven advertenties!! Hart van Holland stelt zich niet aansprakelijk voor de inhoud van de advertenties en ingezonden medede lingen in deze krant. Zij behoudt zich het recht voor, zonder opgave van reden, advertenties voor publicatie in het Hart van Holland te weigeren. Voor klachten over de bezorging van Hart van Holland in Zevenhui zen, Moerkapelle en Nesselande: Drukkerij Elgersma, telefoon 0180-632289. Overige klachten: donderdag tussen 18.00 en 20.00 uur: 0172-217615 Niets uit deze uitgave mag worden gekopieerd zonder schriftelijke toestemming van de uitgever. Hoekeindseweg 50 - 2665 KE Bleiswijk Jeanne Matze-Koch vaartverzorging 'v van den Bogerd Zorgverlening tot in het kleinste detail Marian v Bogerd-Kind UITVAARTVERZORGING -''oor Zevenhuizen en Moerkapelle Rouwcentrum "Zevenhuizen" Zuidplasweg 3, Zevenhuizen Rouwcentrum "Westhage" Akkerweg 84, Moerkapelle Met eerbied en respect Ook thuis °Pbaren v Voor een persoonlijke en stijlvolle toon Dorpsstraat 43a - 2761 AB Zevenhuizen u»npU|Jlnn vnn „lh,nnrtpn PAG EN NACHT DIRECTE HULP NA OVERLIJDEN TEL. 0180-328094 begeleiding van uitvaarten Vooraf regelen van uw uitvaart mogelijk

Hart van Holland | 2006 | | pagina 3