Rectificatie WeekN ieuws I :a ruk Test nu uw hypotheekofferte! i Rabobank Uw Random Reader Identificatie-actie'in Moerkapelle succes! i: Groeien met de Rabobank Per abuis is in de krant Hart van Holland van 27 september 2006 de verkeere pagina gepubliceerd. jaargang 8 nummer 382 voor u, van en door uw bank Accepteert u vóór 15 november een offerte, dan kunt u gebruik maken van ons aanbod van 20 jaar vast tegen 10 jaars tarief! pagina 13 Hart van Holland Dè krant voor de Zuidpias 4 oktober 2006 Problemen met uw Random Reader? De Random Reader heeft een verwachte levensduur van ongeveer 5 jaar, afhankelijk van het gebruik. Gezien het introductiejaar 2001 en de verwachte levensduur, is het mogelijk dat uw Random Reader aan vervanging toe is. Om beveiligingsreden is een batterij niet te vervangen. Elke defecte reader en reader met een (bijna) lege batterij moeten daarom vervangen worden door een nieuw exemplaar. Hoe is een lege batterij te herkennen? In het scherm van uw Random Reader, waarvan de batterij bijna leeg is, verschijnt na insteek van de bankpas de tekst: Kaartfout! Wat kunt u doen? Komt uw met uw Random Raeder en uw bankpas naar de Rabobank, wij testen of het probleem inderdaad aan de Random Reader ligt en geven u een nieuw exemplaar mee. tnhetkadervan de Wet Identificatie bij Dienstverlening zijn afgelopen zaterdag onze klanten uit Moerkapelle uitgenodigd in Dorpshuis Op Moer. Van 9.00 uur tot 12.00 uur waren medewerkers van de Rabobank aanwezig om de benodigde identificatiedocumenten te kopiëren. Er kan gesproken worden van een geslaagde actie. Wij willen onze klanten uit Moerkapelle hartelijk danken voor hun medewerking! Bent u afgelopen zaterdag niet in de gelegenheid geweest? Komt u dan tijdens de openingstijden langs op ons kantoor te Zevenhuizen. Binnenkort wordt een soortgelijke actie gehouden in Zevenhuizen. Onze klanten uit Zevenhuizen en omgeving die nog niet volgens de aangescherpte regelgeving zijn geïdentificeerd, worden op een zaterdagochtend uitgenodigd. Via deze pagina blijven wij u informeren over de geplande acties rondom de identificatie van onze klanten. g Heeft u net ergens een hypotheekofferte aangevraagdMooi, kom maar op! Want wij dagen u uit! U staat op het punt om een woning te kopen, maar voordat u erin trekt, is het belangrijk dat u de beste hypotheek afsluit. Dat wil zeggen: de allerbeste hypotheek tegen de allerbeste voorwaarden in uw persoonlijke situatie Best stoere taal van een doorgaans bescheiden bank, zult u misschien denken. Maar we menen wel wat we zeggen. De Rabobank daagt u uit om met uw huidige offerte de vergelijking met ons voorstel aan te gaan. Een gevecht dat wij graag voeren met onze concurrent. Symbolisch wel te verstaan, maar met als doel dat u als winnaar uit de'strijd'komt. Vaak is bij het kiezen van een hypotheekverstrekker de rente leidend. Logisch: lekker lage rente betekent lage maandlasten! En als u dan over een tijdje groter wilt gaan wonen, dan neemt u die lage rente toch gewoon mee. Maar, kan dat eigenlijk wel? Sommige aanbieders passen kunstgrepen toe om de maandlasten (ogenschijnlijk) te verlagen. Maar ze vertellen u er niet bij wat de consequenties zijn. Verborgen gebreken Het afsluiten van een hypotheek houdt in dat u een langlopende verplichting aangaat. Daarom is het belangrijk dat u bij een offerte goed let op 'verborgen gebreken'. Wij bieden u de mogelijkheid om uw hypotheekofferte te testen. Zo kunt u op tijd ingrijpen wanneer blijkt dat uw hypotheekofferte niet de meest geschikte is in uw persoonlijke situatie. Om uw hypotheekofferte te laten beoordelen kunt u het beste direct de telefoon pakken en contact met ons opnemen. De Rabobank is niet alleen de grootste hypotheekverstrekker van Nederland. Maar óók de meest partijdige! Omdat wij altijd partij trekken voor u! Kom snel langs Maak dus snel een afspraak en ga de uitdaging aan. U heeft niets te verliezen, maar alleen te winnen! Via het telefoonnummer (0180) 63 73 53 staan we elke dag voor u klaar. U kunt ook een e-mail sturen naar huisenhypotheek@zevenhuizen-moerkapelle. rabobank.nl. Het is tijd voor de Rabobank. Studeren en bankieren. Open nu een Rabo Studenten Rekening(0180) 63 73 83 Rabobank www.rabobank.nl

Hart van Holland | 2006 | | pagina 13