m Ifc-KOfc-aritN CALCULATOR/WERKVOORBEREIDER Verkoopmedewerker buitendienst m/v Firma A.J. Tas Zonen Productmanager Uw oude leren bankstel nu BOUWBEDRIJF G.J. BAKKER ZN. BV HoJJ weer als nieuw!! Onderweg voor een schone toekomst De Milieu Express is een snel groeiend bedrijf met locaties in Pijnacker en Zoeter- meer dat zich bezig houdt met het inza melen, verwerken en transporteren van afvalstromen afkomstig uit diverse branches. www.milieuexpress.nl ©HERgALIFE Uw gewicht beheersen met HERBALIFl Gratis begeleiding 'De Vreéesèodi Cahutiv Bakker en Koster zijn beide gerenommeerde aannemingsbedrijven met ieder haar eigen specialiteiten. Zij realiseren projecten in de Randstad met de nadruk op Utiliteitsbouw, kleine woningbouwprojecten en luxe bungalows. In verband met de groei van de activiteiten zoeken wij voor ons bedrijfsbureau een Functie inhoud: Zelfstandig calculeren van de toegewezen projecten Offertes aanvragen Contacten onderhouden met leveranciers, opdrachtgevers en andere betrokken partijen Verzorgen van een gedegen werkvoorbereiding Ondersteuning verlenen aan de uitvoering Voeren van een relevante projectadministratie Functie profiel: MTS denk- en werkniveau (Bouwkunde) Goede communicatieve eigenschappen Commercieel praktische instelling Ervaring in een vergelijkbare functie Wij bieden een uitdagende functie binnen een organisatie met een prettige, informele werksfeer en naast een marktconform salaris prima secundaire arbeidsvoorwaarden. Informatie/sollicitatie: Voor meer informatie kun je contact opnemen met Pierre Overdijk, directeur, onder nummer 0622 979 006 of 079 593 30 01 Je sollicitatiebrief met C.V. kun je richten aan: Bakker Koster aannemingsbedrijven Ambachtstraat 1 Postbus 11 - 2750 AA Moerkapelle E-mailen kan ook: overdijk@bouwbedrijfbakker.nl Wil je investeren in jezelf en de toekomst? kleurherstel KLEURVERANDERING Oostbuurtstraat 4 2841 XN Moordrecht 0182 - 349 390 Geef kleur aan uw leren bank pagina 24 Hart van Holland Dè krant voor de Zuidpias 4 oktober 2006 Voor onze vestiging in Zoetermeer zijn wij op zoek naar een In deze functie sta je met beide benen op de grond en ga je geen uitdaging uit de weg. Je beschikt over de kwalitei ten om nieuwe relaties voor jouw bedrijf te laten kiezen en het onderhouden van contacten met bestaande relaties is voor jou niet meer dan vanzelfsprekend. Communiceren in woord en geschrift gaat je goed af en je bent in staat om jouw commerciële talenten te combineren met onze tak van dienstverlening. Ontwikkelingen binnen onze branche volg je op de voet waardoor je altijd in staat bent de relatie deskundig te adviseren. Voor deze functie vragen wij een MBO werk- en denk niveau en ervaring in een soortgelijke functie. Wij bieden een pakket goede arbeidsvoorwaarden met onder meer een representatieve auto van de zaak. Inhoudelijke informatie over deze functie kan telefonisch worden verkregen bij Arthur Venselaar, 079 - 363 30 30. Schriftelijke sollicitaties kunnen gericht worden aan: De Milieu Express, Postbus 35, 2640 AA te Pijnacker of naar e-mail: a.venselaar@milieuexpress.nl Ambachtsweg 56, Pijnacker Radonstraat 231 2718 SV Zoetermeer, Industrieterrein Lansinghage (wijk 18) Aannemersbedrijf Alle timmerwerken en Reparaties Ramen Deuren Kozijnen Snelle service Gevelbekleding voor noodgevallen Inbraakbeveiliging Tel. 0180-631137 Hout Plaatmaterialen Fax 0180-328499 Tel. 0653-775182 Alles op maat Eendrachtsdijk 3 2761 AS Zevenhuizen Een geslaagde huwelijk ag met witte bruidsdui r'. Bel voor meer informatie: telefoon 0182-617213 Fa. Tas is een bedrijf van 82.000 m2 dat zich heeft gespecialiseerd in de teelt van gele paprika's te Zevenhuizen. Een modern bedrijf met de nieuwste teelt- en arbeidstech- nieken. Wij staan voor een kwalitatief hoogwaardig product en een biologisch vei it- woorde teeltwijze. Wegens verhuizing van onze huidige productmanager zijn wij ter versterking van ons team op zoek naar een fulltime Jouw functie: Verantwoordelijk voor de sorteerwerkzaamheden zoals; het veilingkiaar maken, fustbevoorrading, aannemen van bestellingen, productiepro gnoses, correspondentie met veiling en transporteur en het aansturen van enkele sorteermedewerkers. Jouw profiel: - Opleiding op minimaal MTuS of aantoonbare gelijkwaardige we varing; - Goede communicatieve vaardigheden en kennis van de basisvaar digheden van een PC, danwel de bereidheid deze eigen te maken. - Gezonde werkinstelling, goede motivatie en bereidheid om jezei 'e ontwikkelen; - Bij voorkeur kennis van de groenteteelt Ons aanbod: - Prima werkomstandigheden en afwisselend werk met een zeer hoge mate van zelfstandigheid; - Goede begeleiding tijdens intern opleidingstraject en cursusmogeiijk- heden; - Een baan met toekomst en uitstekend passende beloning. Belangstelling voor deze baan? Neem dan contact op met Onno Tas tel: 06-22205014, E-mail naar firmatas@zonnet.nl of schrijf naar Fa. Tas, knibbelweg 9c, 2761JB in Zevenhuizen. Een leren bankstel is meestal duur. Na een aantal jaren wordt het leer vaal en de sleetse plekken verar men het interieur. Of de kleur begint te vervelen. Een belletje naar Henk Barten is al voldoende om de toekomst weer zonnig tege moet te zien; want bij ons krijgt uw bankstel of fauteuil een complete facelift in de oorspronkelijke of 'n andere kleur en is weer jaren te Bel voor een vrijblijvend, de: gebruiken. Het spuiten van leren meubelen is al jaren de gewoonste zaak van de wereld. De problemen van weleer, afgeven, bladderen etc., zijn door de nieuwste ontwikkelin gen bij ons, geen probleem meer. In combinatie met spuitwerk kunnen slappe zittingen weer worden ver stevigd en andere reparaties wor den uitgevoerd. Daarna wordt 't geheel voorzien van 'n nieuwe kleur met speciale leerverf. mdig advies dhr. H. Barten. V vindt ons óók op het Internet: www.geefkleuraanuwlerenbank.nl

Hart van Holland | 2006 | | pagina 24