CLUBKAMPIOENSCHAPPEN LOVE '70 beste boskoper in de tunnel GEEN PUNTEN VOOR K0RBIS DE TREKVOGELS KAMPIOEN NA TITANENSTRIJD darten A.W KEVIN CORNER - HIER IS HET 1 ROLLING'90 TRAINT IN "KERKDRIEL" TENNIS KORFBAL DARTEN ROLSCHAATSEN MIDGETGOLF Hart van Holland: dé krant voor de Zuidpias 4 oktober 2006 pagina 25 Moerkapelle - Bij tennisvereni ging Love '70 hebben de afgelo pen week de clubkampioenschap pen single plaats gevonden. Bij de heren werd in een A- en een B-poule gespeeld. De poulewin naars konden na de poulewinst doorgaan in een afvalsysteem naar de finale. In de A-poule ging de finale tus sen Hans Verdoorn en Guy Mar- tienus: laatst genoemde won met 6-2, 6-3. In de B-poule komt de wisseltrofee nu definitief in handen van Rik den Hartog. Hij won voor de derde maal op rij de clubkampioenschappen in deze categorie. Tegen Gert Zoet wa ren de setstanden: 6-3 en 6-0. Bij de dames ging de overwin ning in het hoofdtoernooi naar Renate Rutgrink. Zij versloeg in een spannende finale Suzanne Boevé. De eerste set ging naar Suzanne met 6-3, Renate won de volgende twee sets met 6-2. In de verliezersronde ging de finale tussen Beppie Roos en Charlotte Vellenga. De eerste set werd met Guy Martienus (I) en Hans Verdoorn ruime cijfers gewonnen door Bep pie 6-1, in de tweede set kwam Charlotte goed terug, maar door service verlies bij 5-5 kon Beppie de set naar zich toe trekken met 7-5. Aan het eind van de middag bedankte wedstrijdleider Hans Verdoorn de mensen van de kan tinecommissie, maar Hans werd zelf ook bedankt voor de organi satie van het toernooi. Heel wat jaren heeft Hans veel werk verzet in de sportcommissie en volgend jaar zullen anderen de clubkam pioenschappen gaan regelen. apelle - Op een prachtige zonnige middag werden onderlinge paardrijwedstrijiden gehouden. De paar- aren gepoetst en de spanning was om te snijden. De uitslag: tweede plaats Katinka, Puck, Milou en Anouk er vonnen werd door Katja. Met een trofee en diploma gingen de meisjes stralend naar huis naar huis. c>koop - in de Tunnel is op 30 september een gesloten darttoer- "ooi gegooid om de titel Beste - Koper. Er werd door 64 deel- :ners gegooid en er werden winnaars- en verliezersronde 9e>peeld. De winnaarsfinale ging tussen Ed TheMaster Back en Ro bert Blaak en werd gewomnnen door Ed. De verliezersfinale ging tussen Theo v/d Lip en Twan van Jaarsveld en werd gewonnen door Theo. Er werd een hoge finish gegooid door Frans Blaze 118 en Waddinxveen - Na het gelijk spel van vorige week, wilde Kor- bis tegen ACKC uit Almkerk een goede wedstrijd neerzetten. Voor aanvang van de wedstrijd stond Korbis met vijf punten op de tweede plaats. In de eer ste helft had Korbis moeite om afstand te nemen van ACKC. Er werd slechts vier de de korf ge vonden. De doelpunten werden gemaakt door Hanneke Nuijten en Gerben Wijnstra. ACKC wist vijf keer te scoren en ging de rust in met een voorsprong 4-5. Na de rust liep Korbis achter de feiten aan. Nadat ACKC de stand op 4-7 had gebracht, kon Coen Nuijten namens Korbis iets terugdoen. (5-7) Uiteindelijk wist Korbis nog wel op gelijke hoogte te komen 9-9, maar kon niet doordrukken. ACKC won met 10-11 en nam de punten mee naar huis. Korbis A1 blijft een beetje kwakkelen. Te gen Telstar A1 kwam het niet ver der dan 7-7. Het betekende duur puntverlies zo vroeg in de compe titie. Korbis A2 was duidelijk een maatje te groot voor Trekvogels A1. Er werd maarliefst met 24-3 gewonnen. De B1 kon helaas niet stunten tegen Sporting Delta. De ploeg uit Dordrecht was met 4- 10 simpelweg te sterk. De C1 en de D1 behaalden gisteren beiden het kampioenschap. De C1 won in en tegen Kinderdijk met 4-11; de D1 had het niet moeilijk tegen Gemini (3-12) en mag het in de zaal op het hoogste niveau gaan proberen. De overige teams die wonnen waren de B2 (2-6), de D4 (0-2), de El (5-0) en de F2 (0-1). De F1 kon een gelijkspel op de erelijst bijschrijven (2-2). Boskoop - Deze wedstrijd werd gespeeld voor de bekercompeti tie. De singels waren zeer span nend en werden afgesloten met een tussenstand van 2-2. Daarna werd er gekoppeld en dit verliep iets makkelijker voor "Hier is Het" en werd afgesloten met 3-5 voor "Hier is het. Na de bierronde werd de eindstand bepaald op 3-6 voor "Hier is Het 1". Meedoen met een darttoernooi kan op 8 oktober bij de Achterwillens in Gouda een single toernooi, 14 oktober bij de Weidebloem in Gouda een single toernooi voor eerste, tweede en derde divisie en 14 oktober bij "Hier is het" in Boskoop. Moerkapelle - Voor de derde keer trok het seniorenteam van Moerkapelle zaterdag naar Kerkdriel om onder leiding van de nieuwe choreograaf Roy Julen te werken aan het nummer voor de kampioenschap pen. Titelverdediger Rolling'90 doet er al les aan om ook het komende jaar vriend en vijand wederom te verrassen met een spetterend nummer. De eerste uitvoering zal plaatsvinden tijdens de wintershows in december. Door het sluiten van sport hal de Springers in Gouda moet het team naar Kerkdriel afreizen om de benodigde rolschaatskilometers op een rolschaatsbaan van de juiste afmeting te kunnen maken. De ambities jaar na jaar verwezenlijken is een zware opgave binnen een steeds sterker wordend deelnemersveld. Daad werkelijk aansluiten bij de top 5 van de wereld vraagt om vele uren training in een sporthal van de juiste afmeting. De extra uren reistijd hebben de sporters er met dit doel voor ogen dan ook voor over. Het nummer begint al duidelijk vorm te krijgen en ook de kledingploeg is hard aan het werk om de vele honderden kostuums voor de shows te maken. Informatie: www.rolling90.nl of redactie@rolling90.nl. twee maal 180 door Stefan Stolk en er waren partijen bij waarvan bekende darters gingen zweten. Dit toernooi wordt volgend jaar weer gepeeld en op 9 december is er een single toernooi voor ieder een die een pijltje gooit. Boskoop - Eindelijk weer een eindzege voor De Trekvogels 1 in de eerste klasse. Na jaren heb ben moeten toezien hoe de ene na de andere titel naar een team van Hole Ridders uit Ridderkerk ging, konden dit keer de Bos- koopse midgetgolfers de beker in de lucht houden. In een ener verende laatste wedstrijd hiel den de Boskopers het hoofd koel op het juiste moment. Deze laatste wedstrijd werd in Heerhugowaard gespeeld. De teams waren hier ook al in april geweest voor de eerste wed strijd, maar door de langdurige regenval die dag is de wedstrijd verplaatst naar het afgelopen weekend. Samen met Hole Rid ders 1 en 2 stond De Trekvogels 1 aan de leiding in de eerste klas se met 15 wedstrijdpunten. De Trekvogels 1 had het voordeel dat zij het minst aantal holesla gen hadden over de eerste vier wedstrijden met 1683, Hole Rid ders 1 en 2 volgden met 1706 en 1709, zodat bij een gelijkspel (alleen als eerste geëindigden) de winst naar de Boskopers zou gaan. Ook onderin de klasse was het spannend, want De Trekvo gels 2 en Bilthoven 1 waren nog in een strijd gewikkeld om de laatste plaats. Voor De Trekvo gels 1 speelden Leo Jansen 96, Jan-Kees van Voskuilen 103, Els van der Stroom 103, Hans Rede- geld 107 en Ed van Voskuilen 98. De Trekvogels 2 wist ook in een spannende wedstrijd het verblijf in de eerste klasse te redden. Door net achter Bilthoven 2 te eindigen, kwamen beide teams op een gelijke eindstand, maar door een lagere totaalscore in slagen, blijft het tweede Bos- koopse team Bilthoven 2 nipt voor en daardoor verdwijnt Bit hoven naar de tweede klasse. Hun plaats wordt ingenomen door Heerhugowaard, dat onbe dreigd kampioen in de tweede klasse is geworden. Met 95 over de laatste ronde kwam het totaal voor De Trekvogels 1 op 393, (to taal 20 wedstrijdpunten), Hole Ridders 1 had er 402 (19), Hole Ridders 2 414 (18), Bilthoven 2 432 (4), De Trekvogels 2 439 (4) en Amigo 1 443 (10).

Hart van Holland | 2006 | | pagina 25