Van 't Hof heeft heel wat huizen in huis! Moerkapelle Zevenhuizen Zevenhuizen UniT»E:\ ■.van 't hof Als je alles op 'n rijtje zet, ga je gelijk naar Van 't Hof! Waddinxveen J NVM V makelaardij De Patrijs 19 Vraagprijs 224.500,- k.k. Mauritsstraat 7 Vraagprijs 189.000,- k.k. Noordelijke Dwarsweg 5 K Vraagprijs: 485.000,- k.k. Prinses Irenestraat 1 Vraagprijs 209.000,- k.k. pagina 28 Hart van Holland Dè krant voor de Zuidpias 4 oktober 2006 Indeling: Entree/hal met trapopgang: Toiletruimte: 1 Slpk. aan de vz. v.v. laminaatvloer: 1 Gr. Slpk v.v. vaste kastenwand; Badkamer v.v. douchehoek, badmeubel met dubbele wastafel en aansl. Wasapp.; Tuinkamer annex eet-/werkkamer welke in de uitbouw is gerealiseerd, v.v. laminaatvloer en een deur naar het overdekte terras; Gesl. keuken met 2 rechte keukenopst. v.v. inbouwapp.; Woonkamer (47 m2) met open haard en schuifpui. Ie Verdieping: Overloop/werkruimte. Bijzonderheden: Een prima en goed geïsoleerde woning in een prettige woonomgeving, welke u de mogelijkheid biedt tot het geheel gelijkvloers wonen op een mooi perceel. rW-Vo-:-- Algemeen: Aan rustige weg en in kindvriendelijke omgeving gelegen eengezinshoekwoning met voor tuin met pannengedekte houten berging, zijtuin en op het "Zuiden" gelegen royale achtertuin. Bouwjaar circa 1980, 207 m2 eigen grond en inhoud circa 340 m3. Indeling: Begane grond: Entree/hal met garderobenis, spachtelputz wanden en trapopgang; Meterkast met 5 groepen en aardlekschakelaar; Deels licht betegelde toiletruimte met toilet en fonteintje; Tuingerichte woonkamer met spachtelputz wanden, trapkast en toegang tot de achtertuin; Open keuken met rechte keukenopstelling en afzuigkap. Ie verdieping: Overloop; 1 Slaapkamer aan de voorzijde met schuifkasten- wand; 2 Slaapkamers aan de achterzijde, beide met vaste kast; Geheel licht betegelde badkamer voorzien van ligbad met spatscherm, vaste wastafel en toilet. 2e verdieping: Middels vlizo trap te bereiken zolderverdieping met wasmachineaansluiting, mechanische ventilatie unit en cv-combi opstelling Nefït HR (circa 1997). Door het plaatsen van een vaste trap is deze verdieping in te richten met meerdere slaapkamers. Bijzonderheden: Deze woning is v.v. hardhouten kozijnen met gedeeltelijk dubbele beglazing, dak- en muurisolatie. De oplevering is in overleg. Indeling: Beg. grond: Entree/hal met meterkast (2 groepen), kelderkast en toiletruimte; Doorzon woonkamer (ca. 23 m2) v.v. parketvloer en zijraam, waardoor de woonkamer zeer licht is te noemen; Gesloten keuken v.v. R.V.S.-aanrechtblad en huurgeiser. Ie Verd.: Overloop met vaste kast; 3 Slaapkamers, waarvan 2 met vaste kast; Volledig betegelde douchegelegenheid met douchehoek en wastafel. 2e Verd.: Middels vaste trap bereik bare verdieping met voorzolder v.v. c.v.-ketel (1980) en wasmachineaansluiting; 1 Slaapkamer met Velux dakvenster en bergruimte. Bijzonderheden: Nette hoekeengezinswoning op een mooi groot perceel. De woning is op de begane grond en gedeeltelijk op de eerste verdieping v.v. dubbel glas. Het betreft hier een woning welke leeg uit de verhuur wordt verkocht. Verkoop geschiedt bij beding dat keuze van notaris is voorbehouden aan de verkoper. De oplevering is in overleg, bij voorkeur binnen twee maanden na ondertekening van de koopovereenkomst. powered by nvm Dorpsstraat 154, 2761 AJ Zevenhuizen Telefoon 0180 - 63 26 55 Telefax 0180 - 63 23 67 Email zevenhuizen@hof-makelaardij.nl Internet www.hof-makelaardij.nl Kantoren in Alphen a/d Rijn, Bodegraven, Boskoop, Gouda. Gouda Goverwelle, Waddinxveen, Zevenhuizen en Zoetermeer. Indeling: Entree/hal met meterkast en vaste kast; Toiletruimte v.v. closet en fonteintje; Gesloten keuken met U-vormige opstelling, wasmachineaansl. en badgeiser. De woonkamer met trapkast heeft een grote van ca. 26 m2. Eerste verdieping: Overloop; Badkamer v.v. dubbele wastafel, closet, bidet, ligbad en douche cabine; 1 Slaapkamer (13m2) aan de voorzijde met airco unit; 1 Slaapkamer (13m2) met balkon aan de achterzijde. Tweede verdieping: Overloop met c.v. ketel (1986); Zolderslaapkamer (14m2) met vaste kast, grote bergruimte, wastafel en dakkapel. Bijzonderheden: De woning is geheel v.v. kunststof kozijnen met dubbel glas; Moerkapelle is zeer gunstig gelegen ten opzichte van grote steden, de A12 en is gesitueerd in een rustige en groene omgeving. De oplevering van deze leuke woning is in overleg. Algemeen: In rustige en kindvriendelijk woonstraat gelegen eengezinstussenwoning met vrijst. stenen berging. Deze woning heeft een bijzonder aspect, namelijk dat de voortuin wordt betreed middels een afgesloten entree waardoor deze voortuin, mede door zijn zonnige ligging (Westen), als tweede achtertuin te gebruiken is. Bouwjaar 1969, 120 m2 eigen grond, woonoppervlakte ca. 100 m2 en inhoud ca. 320 m3. De echte achtertuin is netjes aangelegd en vanaf de woonkamer bereikbaar, beschikt over een achteringang en is gesitueerd op het Oosten. Algemeen: Middenin het groene hart, in gezellig en centraal gelegen gemeente Zevenhuizen, gelegen vrijst. bungalow met aangeb. garage, welke geheel gelijkvloers bewoond kan worden. Bouwjaar 1970, in 1990 uitgebreid met een aanbouw waardoor de woonoppervlakte thans ca. 140 m2 bedraagt. Tevens beschikt deze woning over een 2e (houten) garage met kleine werkplaats. De aangeb. stenen garage heeft een elektrische deur en c.v. ruimte v.v. hete lucht verwarmingsunit. Het perceel van 634 m2 is enerzijds gelegen aan een wetering met hierover een loopbrug naar de voordeur en anderzijds aan een oprit naar een woningcomplex waarop zowel de garage inritten als de achterom uitkomen. Het perceel biedt u verder een groene oase met een tuinhuisje en een overdekt terras aan de woning. Algemeen: In de Oranjewijk gelegen, keurig onder houden hoekeengezinswoning. Deze woning beschikt over een voor-, zij- en achtertuin (O) met vrijstaande stenen berging. Deze woning ligt centraal t.o.v. winkels, scholen en openbaar vervoer. Bouwjaar 1959, ca. 300 m3 inhoud en 214 m2 eigen grond.

Hart van Holland | 2006 | | pagina 28