WeekNieuws Verzending passen Rabobank Rabobank: zeven oplossingen voor de vergrijzing m voor u, (0180) 63 73 23 (0180) 63 73 30 (0180)63 73 76 (0180) 63 73 33 (010) 498 18 35 (0180)63 73 53 (0180) 63 73 77 pagina 2 Hart van Holland Dè krant voor de Zuidpias 4 oktober 2006 Al enige tijd wordt de nieuwe bankpas en/ofcreditcard bij u thuis aangebode Dit betekent dat u niet speciaal langs hoeft te komen op ons kantoor. Van dinsdag t/m zaterdag van 9.00 - 17.00 uur kunnen uw passen bij u thuis wc., aangeboden. De postbode mag de zending alleen uitreiken aan de geadresseerde, controle van het geldig legitimatiebewijs. De postbode doet twee besteipogingen. Bent u niet thuis? U ontvangt in uw briever. een kennisgeving en alleen daarmee kunt u uw pas afhalen bij het IPG Post afhaalkant U heeft hiervoor drie weken de gelegenheid. Na deze periode kunt u hét afhalen bij kantoor te Zevenhuizen. Door de aangescherpte regelgeving is het van belang dat u altijd een geldig legitimatiebe ter kennisgeving kunt overhandigen bij het postkantoor. jaargang 8 nummer 383 Verzekeringen Agrarisch Adviesteam Bedrijfsadvies Zakelijke Relaties Beleggingsadvies Hypotheken Vermogen Private Banking internetbankieren Telebankieren Extra (0900) 0905 (0900) 9270 Rabobank Zevenhuizen-Moerkapelle Zevenhuizen Dorpsstraat 190,2761 AJ Moerkapeile Kerkstraat 2,2751 EC Telefoon (0180)63 73 83 info@zevenhuizen-moerkapelle.rabobank.nl www.zevenhuizen-moerkapelle.rabobank.nl Starters op de huizenmarkt hebben het niet makkelijk. Om te beginnen is het vinden van een geschikte woning geen eenvoudige opgave. Als eenmaal het droomhuis gevonden is, moet er nog veel geregeld worden. Een hypotheek afsluiten is behoorlijk ingewikkeld, zeker de eerste keer. Maar er zijn meer zaken die van belang zijn bij het aankopen van een woning. De Rabobank helpt starters op de woningmarkt. Met de Rabo HypotheekHulp". Daarmee krijgt u praktische hulp en advies tijdens het hele aankoopproces. Starters die op zoek zijn naar deskundig advies, gaan naar de Rabobank. Daar krijgt u eerlijk antwoord op al uw vragen. Vragen over wat de beste en meest voordelige hypotheek is in uw situatie. Maar ook over zaken die bij de aanschaf van een woning komen kijken, zoals het taxatierapport, de notaris, de oplevering. En heeft u ook aan het verzekeren van uw nieuwe woning gedacht? Met de Rabo HypotheekHulp® krijgt u praktische hulp en advies tijdens het hele aankoopproces. En dat kunnen starters goed gebruiken. Hypotheek op maat Al jaren is de Rabobank hét adres voor het afsluiten van een hypotheek op maat. Niet alleen voor starters op de huizenmarkt, ook voor mensen die al vaker een hypotheek hebben afgesloten. Bij de Rabobank vindt u veel verschillende hypotheekvormen. Onze adviseurs gaan samen met u op zoek naar de voordeligste hypotheek met de laagste maandlasten. Een hypotheek die het beste past bij uw persoonlijke situatie, niet alleen nu maar ook in de toekomst. Niet voor niets is de Rabobank de grootste hypotheekverstrekker van Nederland. Gemak én flinke kortingen Het kopen van een huis gaat met de nodige rompslomp gepaard. Taxatierapport, notariële aktes, oplevering van de woning; als u voor de eerste keer een woning koopt, komt er het nodige op u af! Om starters zo goed mogelijk te helpen tijdens het koopproces, neemt onze Rabobank adviseur u graag zorgen uit handen. Als u kiest voor een bestaande woning, helpen wij u graag bij het laten maken van een waardeverklaring of een taxatierapport. Ook als uw eerste huis een nieuwbouwwoning is, helpen wij u graag. Bijvoorbeeld door u te begeleiden tijdens de oplevering van het huis. En natuurlijk kunt u op ons rekenen als het gaat om het vinden van de meest geschikte notaris bij u in de omgeving. Voor al deze services profiteert u met de Rabo HypotheekHulp® tegelijk van flinke kortingen. Het kopen en inrichten van een huis is tenslotte al duur genoeg! Veilig wonen Als u een huis koopt, bent u verplicht zich te verzekeren. Om u in deze drukke periode rondom de verhuizing te helpen, bieden wij u de mogelijkheid om gedurende 3 maanden een proefdekking af te sluiten vooreen inboedel-, woonhuis- en overlijdensrislcoverzekering. U bent dan in ieder geval de eerste maanden goed verzekerd. Overigens kunt u ook voor een aansprakelijkheidsverzekering, een rechtsbijstandsverzekering of Hypotheekbescherming bij de Rabobank terecht. Wij bieden een uitgebreid pakket verzekeringen tegen scherpe tarieven. Onze Rabobank adviseur vertelt u er graag meer over! Meer weten? Bent u een starter op de woningmarkt en overweegt u binnenkort uw eerste huis te kopen? Vraag dan nu een adviesgesprek aan bij onze Rabobank adviseur. Via het telefoonnummer (0180) 63 73 53 staan we elke dag voor u klaar. U kunt ook een mail sturen naar huisenhypotheek@zevenhuizen-moerkapelle.rabobank.nl Bezoekadressen Vanwege de vergrijzing lopen de overheidsuitgaven de komende jaren op. De Rab ank vindt echter dat de gevolgen van de vergrijzing voor de overheidsfinanciën niet overdreven moeten worden. Bovendien zijn de kosten van de vergrijzing met een evenwichtig beleid prima op te vangen. De Rabobank stelt dat Nederland er qua vergrijzing eigenlijk relatief goed voorstaat. In andere landen vergrijst de bevolking sneller dan bij ons. En Nederland heeft veel meer gespaard voorde oude dag dankzij de goed geregelde pensioenen, een vrijwel uniek systeem in de wereld. De recente vergrijzingstudie van het Centraal Plan Bureau (CPB) is onnodig pessimistisch vanwege strenge aannames. Zo rekent het CPB met een lage reële rente (3%) wat het vergrijzingspn zwaarder maakt. Bovendien veronderstelt het Planbureau een constante belastingdruk. D vergaande gevolgen terwijl er geen harde economische noodzaak is lastenverzwaring in de toekomst bij voorbaat uit te sluiten. Natuurlijk is de vergrijzing als gevolg van de leeftijdsopbouw een gegeven met grote economise impact. Dat maakt het tot een uiterst gevoelig verkiezingsthema. De Rabobank presenteert daarom een menukaart met zeven ingrediënten om de kosten van de vergrijzing op te vangen. 1zorg voor betere arbeidsmarktperspectieven voor allochtonen 2. investeer in onderwijs Hed goede kinderopvang zodat vrouwen meer kunnen werken 4. zorg dat ouderen langer doorwerkt 5. verklein het ambtenarenapparaat 6. open de grenzen voor arbeidsimmigranten 7. inde' AOW en pensioenen aan de inflatie en niet aan de lonen Speciale telefoonummers Blokkeren passen/cards (0499) 499 112 Schademelding Interpolis (013) 580 12 34 Schademeldingen overig (0180) 63 73 23 Rabolijn (0900) 0907 Rabofoon (0900) 0909 Rabo Orderlijn (0800) 0705 Kantoor ma t/m do 09.00 -17.00 uur, vr 09.00 - 20.00 uur Advies ma t/m vr 08.00 t/m 21.00 uur

Hart van Holland | 2006 | | pagina 2