LITIE BERICHTEN Een inbreker steelt meer dan goederen... Qnnp üt t ^xl/etct UITVAARTVERZORGING OIO - 521 60 16 07 - 342 60 70 WILLEMSEN deHaij vanderWende Probleemoplossers voor het bedrijfsleven "Een tevreden mens" is een gelukkig mens. De simpele dingen van het leven, konden je veel vreugde geven. Met een eenvoudig woord of een gebaar, stond je altijd voor ons klaar. Heel erg verdrietig, maar wetende dat het goed is, dat haar een mogelijk toekomstig lijden bespaard is gebleven, hebben wij geheel onverwacht afscheid moeten nemen van mijn lieve, altijd zorgende vrouw, mijn allerliefste moeder, schoonmoe der en onze knuffeloma Aletta Petronella Marchand echtgenote van Gerard Knop Gerard Knop Arda en Thijs Fayenne Lenn Julianastraat 31a 2751 GB Moerkapelle De begrafenis heeft maandag 2 oktober plaatsgevonden op de algemene begraafplaats "Westhage" te Moerkapelle. Mrespea en in stijl doen we wat van ons ycnvacht,wordt Begrafenisverzorging voor Benthuizen - 3B Hoek - Moerkapelle - Zevenhuizen - Zoetenneer en omstreken showroom gedenkstenen Hoekeiiidseweg 61. 2665 KB Bleiswijk Wanneer de tijd voor u even stilstaat nemen wij voor u alle tijd BEVEILIGINGEN 29.000 exemplaren organisatie van lokale nieuwsmedia Hart van Holland: dé krant voor de Zuidpias 4 oktober 2006 pagina 3 ADVOCATEN (Afspraak op locatie mogelijk) Barbizonlaan 82 - 2908 ME Capelle aan den IJssel - Tel. 010-2204400 www.haijwende.nl UITVAARTVERZORGING Voor Zevenhuizen en Moerkapelle Met eerbied en respect Kantoon Dorpsstraat 43a - 2761 AB Zevenhuizen DAG EN NACHT DIRECTE HULP NA OVERLIJDEN TEL. 0180-328094 Rouwcentrum "Zevenhuizen" Zuidplasweg 3, Zevenhuizen Rouwcentrum "Westhage" Akkerweg 84, Moerkapelle Ook thuis opbaren Voor een persoonlijke en stijlvolle begeleiding van uitvaarten Vooraf regelen van uw uitvaart mogelijk Zevenhuizen Snelheidscontrole RVHT - Het Regionaal Verkeershandhavingsteam (RVHT) van Politie Hollands Midden heeft dinsdag 26 september op snelheid gecontroleerd op de Noordelijke Dwarsweg. Ongeveer 78% van het verkeer hield zich aan de maximumsnel heid van 50 km/uur. De hoogst gemeten snelheid was 91 km/uur. Waddinxveen Snelheidscontroles Henegouwerweg - De politie heeft in de week van donderdag 21 tot dinsdag 26 september snelheidscontro les gehouden op de Henegouwerweg. In die week passeerden er 56609 motorvoer tuigen. 796 bestuurders reden te hard. De hoogst gemeten snelheid was 113 km/u. De toegestane maximum snelheid op die weg is 50 km/u. Auto gestolen - De politie doet onderzoek naar de diefstal van een grijze VW Golf. De auto stond op een parkeerterrein aan de Peppelhorst en moet zijn gestolen tussen zondag 24 september 18.00 uur en dinsdag 26 september 16.00 uur. De 66-jarige eige naar uit Waddinxveen deed aangifte. De politie heeft de auto inmiddels in de opspo ringssystemen laten opnemen. Scooter gestolen - De politie doet onder zoek naar de diefstal van een scooter, kleur rood en van het merk Vespa type Sfera. De scooter van een 37-jarige man uit Waddinx veen is op maandag 25 september gestolen uit een fietsenstalling aan de Mercurius- weg. Dit moet gebeurd zijn tussen 07.00 en 17.30 uur. Fietser valt van dijk - Een 65-jarige fietser uit Waddinxveen is dinsdagavond 26 sep tember van de Kanaaldijk gevallen. Moge lijk verkeerde de fietser onder invloed van alcohol. Om dat vast te stellen is een bloed proef in het Groene Hartziekenhuis afgeno men. Daar was de Waddinxvener vanwege een hoofdwond naartoe gebracht. Aanrijding tussen bromfietsers - De politie heeft woensdag 27 september rond 07.20 uur hulp verleend bij een aanrijding tussen twee bromfietsers op het (brom)fietspad langs de Henegouwerweg. Daar reden een 56 jarige man uit Kouderkerk aan den Rijn en een 17 jarige jongen uit Gouda. Beiden reden elkaar tegemoet waarbij bij het pas seren de sturen elkaar raakten. Bij de aan rijding raakte de Gouwenaar licht gewond aan handen en knieën en werd voor onder zoek overgebracht naar het Groene Hart Ziekenhuis. Verkeersongeval - Donderdag 28 septem ber om 12.50 uur vond op de Brugweg een verkeersongeval plaats. Een 18 jarige fietser uit Waddinxveen fietste over de Brugweg in de richting van de Henegouwerweg. Bij de verkeerslichten haalde hij een stilstaande vrachtwagen links in. Een 29 jarige auto mobilist uit Boskoop sloeg op dat moment, toen hij groen licht had, rechtsaf. De fietser werd aangereden en kwam met zijn hoofd op de voorruit van de auto terecht. Hij werd overgebracht naar het Groene Hartzieken huis. Aantreffen hennepkwekerij - De politie heeft op vrijdagochtend 29 september een hennepkwekerij ontmanteld aan de Coene- coop in Waddinxveen. In een bedrijfsunit bevonden zich, verspreidt over de begane grond en de eerste verdieping zo'n 1000 plantjes. De politie kwam de kwekerij op het spoor na een tip. De kwekerij was pro fessioneel opgebouwd en de stroom bleek illegaal afgetapt te zijn. De plantjes zijn door een daarin gespecialiseerd bedrijf vernietigd. De politie heeft nog geen ver dachte kunnen aanhouden. De politie zet het onderzoek voort. Inbraak in woningen - De politie doet on derzoek naar twee woninginbraken die zondagmorgen 1 oktober ontdekt werden. De inbraken vonden vermoedelijk plaats tussen vrijdagavond 29 september en die zondagmorgen. Voor zover nu bekend is zijn er enkele camera's en is ervideoappera- tuur gestolen. Het gaat hier om woningen aan de Lede en de Wingerd. Tot op heden is het onderzoek nog zonder resultaat ge bleven. Inbraak bij bedrijf - De politie doet onder zoek naar een inbraak bij een bedrijf aan de Coenecoop. Op zaterdag 30 september kreeg de politie rond 05.00 uur een mel ding dat daar werd ingebroken. Ter plaatse werden geen dader(s) meer aangetroffen. Vermoedelijk waren deze over een hek geklommen en via een weiland naar het Spoorpad gelopen om daar met mogelijk een bromfiets weg te rijden. Uit het bedrijf worden twee flatscreens en twee compu ters vermist. Politie houdt veroorzaker aanrijding aan - De politie heeft zaterdag 30 september rond 22.30 uur een 55-jarige man uit Wad dinxveen in zijn woning aangehouden. De politie was op zoek naar de man nadat deze man eerder op de avond op het fietspad van de Zuidelijke Rondweg een aanrijding had veroorzaakt en daarna was weggereden. Rond 20.55 uur reed hij daar met zijn scoo ter frontaal tegen een tegemoetkomende 21-jarige scooterrijder uit Waddinxveen. Beiden kwamen ten val. De 55-jarige stond weer op en maakte aantalten om weg te rij den. De 21-jarige plaatsgenoot probeerde dat te verhinderen door voor hem te gaan staan. Desondanks zag hij op een gegeven moment kans om er vandoor te gaan. De politie heeft het vermoeden dat de man onder invloed was niet kunnen bevestigen. Wel maakt de politie proces-verbaal op. Na aanbellen, inbreken - Een bewoner van de Vondellaan heeft op maandag 2 okto ber, rond 22.35 uur, een inbreker aange troffen in haar huis. Zij was in huis op het moment dat er aangebeld werd. Zij deed de deur niet open en even later hoorde zij een sleutel in het sleutelgat gaan en werd de deur opengemaakt. Zij liep naar de voordeur waar zij een man in de gang zag staan. De man liep weg op het moment dat hij haar zag en rende naar buiten. Hij liep via de Brederolaan weg in de richting van de Staringiaan. De politie heeft de inbraak in onderzoek. Gegalvaniseerde hekken gestolen - De po litie heeft aangifte opgenomen van de ei genaar van een stuk land aan de Zuidelijke Rondweg. In het weekend van zaterdag 30 op zondag 1 oktober is van het stuk land Uitvaartverzorging Jeanne Matze-Koch kleinste detail Marian v.d. Bogerd-Kind lulianaweg 49 2752 BD Moerkapelle Tel. (079) 593 36 56 www.wiUemsenbeveiligingen.nl Jnfo @willemsenbeveiliging en. nl gegalvaniseerde hekken weggenomen. Dit stuk land ligt achter de spoorweg. De hek ken stonden er om de schapen te kunnen verweiden. De politie vraagt getuigen van de inbraak zich te melden bij de politie via 0900-8844. Boskoop Verdachte van insluipingen aangehouden - De politie heeft donderdagmorgen 28 september een 29-jarige man uit Gouda aangehouden. Onderzoek door de politie wees uit dat hij als verdachte kon worden aangemerkt voor twee insluipingen. De in sluipingen vonden plaats op 11 augustus bij een kantoor aan de Koninginneweg en op 16 augustus bij een busbedrijf aan de Hoo- geveenseweg. Bij het kantoor werd een tas van een medewerkster gestolen waarin on der meer een bankpas zat. Bij het busbedrijf ging het om een digitale agenda en bank pas die uit een laptoptas werden gehaald. Met de passen probeerde de verdachte geld op te nemen wat echter niet lukte. De verdachte bekende de insluipingen en kreeg een dagvaarding om op 20 november voor de rechter te verschijnen. Inmiddels is hij weer op vrije voeten gesteld. Inbraak in postagentschap - De politie doet onderzoek naar de inbraak in een postagentschap aan de Koninginneweg. Op donderdag 28 september rond 00.05 uur kreeg de politie via 112 de melding dat daar werd ingebroken. De politie was snel terplaatse, maar trof slechts de stille ge tuigen van de inbraak aan. Met een tegel was een ruit van een deur vernield. Uit het agentschap wordt een laptop vermist. De politie onderzoekt de zaak verder, waarbij ook een identieke inbraak die nacht in een postagentschap in Ter Aar wordt meegeno men. Onafhankelijk informatiebiad. Verschijnt in Waddinxveen, Boskoop, Zevenhuizen-Moerkapelle, Oud Verlaat, Nesselande en Kruisweg, eenmaal per week op woensdag in een oplage van Postadres voor redactie en advertenties: Postbus 85 - 2760 AB Zevenhuizen Bezoekadres: Drukkerij Elgersma Noordelijke Dwarsweg 1a 2761 GA Zevenhuizen Tel. 0180-632289* Fax.0180-633503 E-mail redactie: redactie@hart-van-holland.nl E-mail advertenties: verkoop@hart-van-holland.nl Algemene informatie: info@hart-van-holland.nl Sluitingstermijn redactie: maandag 12.00 uur Sluitingstermijn advertenties: Maandag 14.00 uur. Kant-en-klaar advertentiemateriaal (in dien gereserveerd) dinsdag 10.00 uur. De uitgever stelt zich NIET verant woordelijk voor eventuele onjuist heden in telefonisch opgegeven advertenties!! Hart van Holland stelt zich niet aansprakelijk voor de inhoud van de advertenties en ingezonden medede lingen in deze krant. Zij behoudt zich het recht voor, zonder opgave van reden, advertenties voor publicatie in het Hart van Holland te weigeren. Voor klachten over de bezorging van Hart van Holland in Zevenhui zen, Moerkapelle en Nesselande: Drukkerij Elgersma, telefoon 0180-632289. Overige klachten: donderdag tussen 18.00 en 20.00 uur: 0172-217615 Niets uit deze uitgave mag worden gekopieerd zonder schriftelijke toestemming van de uitgever.

Hart van Holland | 2006 | | pagina 3