matras? Huiselijk weer! Uw specialist in zonwering en kozijnen! Bezoek onze showroom en kijk op www.paulenpaul.nl £Val^ GARAGEDEUREN e o SCHUIFPUIEN SERRES RAAMDECORATIE HORREN ROLLUIKEN Openingstijden op werkdagen van 9.00-17.00 uur H zaterdag van 10.00-16.00 uur Weg en Bos 107 2661 DM Bergschenhoek Telefoon 010-5249040 lnfo@paulenpaul.nl ProductTe: Preusting Pers, Nijmegen is" Een goed bed is de basis voor een gezonde nachtrust. Een slechte bodem en matras kun nen leiden tot rugklachten en slapeloosheid. Als je slaapt, draai je je gemiddeld zo'n der tig tot veertig keer om en hoe meer ruimte je daarvoor hebt, hoe beter je slaapt. Een tweepersoonsbed moet daar om eigenlijk minstens 1.60 meter breed zijn en zo'n twintig centime ter langer dan je eigen lichaams lengte. Matrassen verslijten ook, dat wil zeggen: een matras van tien jaar oud is een keer aan ver vanging toe, want na verloop van tijd voldoet het niet meer aan de kwalitatieve en hygiënische nor men. Er is voor iedere slaper wel een matras op maat. Boxspring, pocketvering en latex behoren tot de mogelijkheden. Goed slaap comfort wil zeggen dat het ge wicht van het lichaam gelijk over de matras wordt verdeeld (zodat de wervelkolom de natuurlijke S- curve houdt). Boxspring en IntelliGel De populariteit van de box spring is de laatste jaren enorm toegenomen door de optimale af stemmingsmogelijkheden van de boxspring op het lichaam. Nieuw is een slaapsysteem dat voorzien is van IntelliGel. Bij dit systeem gaat het om een soort honingraat met gelstructuur en een omrand ing van temperatuurneutrale gel die zich volledig naar het lichaam richt. Zo ontstaat er geen drukbe- lasting op het lichaam en is een goede nachtrust gegarandeerd. Maar kiezen voor een lattenbodem kan ook nog altijd, als de bodem maar zo is gemaakt dat de latten goed kunnen bewegen in de func tie van je lichaamsbouw. Het beste advies hierbij is overigens: een bezoek aan een speciaalzaak om daar zelf verschillende systemen uit te proberen. De normale, alledaagse uitstraling mag ook weer terug in ons interieur anno na jaar 2006. Het is niet ieders stijl, maar wel een manier van wonen die het echte leven heel direct benadert. Een bij elkaar verza meld geheel van oude en nieuwe meubels decoreert de woning. Het bewuste stylen voor de show, iets wat al jarenlang trend is, wordt in deze look achterwege gelaten. Het interieur verandert mee met de mensen die er in wonen en de spul letjes die ze in die tijd om zich heen hebben verzameld. Nieuw de sign heeft een nonon- sense vormgeving en wordt dus gewoon ge combineerd met oude of opgeknapte spullen. Het aanschaffen van tweedehands produc ten is opnieuw weer hip! Bij deze supernor- male inrichtingstrend draait het om dingen die het dagelijkse lev en makkelijker, beter en mooier maken. Vrolijkheid, original iteit en een folklorist ische mix van kleuren en materialen zorgen hierbij voor een frisse, jonge en vooral heel eigen look.

Hart van Holland | 2006 | | pagina 21