Co keuken incl. GRATIS ACCESSOIRES Uw huis: i'd/L dfü/jêr édé /hh>ol ul /lzó /iitucw- I op alle merken inbouwapparatuur FRANKRIJKLAAN 4 HAZERSWOUDE-DORP (iTC-TERREIN BOSKOOP) TEL. OI72 236323 - WWW.KEUKENCENTRUM.NL WONEN NA JAAR <06 Apparatuur, Oaskookplaat Combimagnetron Vlakschermkap Koel/vriescombinatie Vaatwasser, Kraan Aanrechtblad met geïntegreerde spoelbak Nu voor Sh BIJ AANKOOP VAN EEN COMPLETE BADKAMER of een textielpakket naar keuze t.w.v. 500,00 bij aankoop van een complete keuken BADKAMERS KEUKENS WM 'Z'.'-'r korting Openingstijden: ma - vrij 9.30 -17.30 uur za 10.00-17.00 uur Vrijdagavond koopavond Op zondag gesloten ovens. Een genot voor de kookliefheb- ber. Maar er is meer. Vaatwassers op 'ooghoogte', nooit meer bukken om de vuile vaat in- of uit te ruimen. Oog strelende koelkasten die als een waar designelement de keuken van net dat beetje meer voorzien. Super strak in rvs of voorzien van een actuele kleur als hippe blikvanger in de keuken. Be scheiden koelkasten of enorme dub- beldeurse exemplaren. Koelen kan ook 'cool'! Er is ook meer nagedacht over de efficiency van de keuken. Loo pafstanden moeten zo klein mogelijk zijn, maar ook logisch. Kookstation en spoelstation zullen dan ook nooit ver bij elkaar vandaan liggen. Een keuken die gezien mag worden, efficiint is en naadloos aansluit bij overige inricht ing zal absoluut een positieve invloed hebben op de waarde van de woning en het woongenot! Stomen, bubbelen en bruisen. Net als in de keuken zijn ook in badka mer de ontwikkelingen snel gegaan. De moderne badkamer is van alle gemakken voorzien. Neem de dou checabines. Trend is het XL-douchen. Extra grote douchekoppen met klink ende namen als 'Raindance' en 'Rain- shower', maken van het douchen een ware sensatie. Rondom genieten van de waterstralen en misschien zelfs wel een aangename massage? Kies dan voor een douchekolom. Via diverse en vaak verstelbare zij-jets geniet je optimaal van het verkwikkende water. Helemaal luxe zijn de stoomcabines, waarin men uiteraard ook prima kan douchen. U kunt lekker bijkomen van een drukke dag. Vul het geurreservoir met een lekker luchtje, zet een favoriet muziekje op en het ontspannen kan beginnen. Wie liever ronddobbert in warm water kan zich laten verwen nen in het bruisende en bubbelende water van een whirlpool. GeÖnte- greerde jets zorgen voor een gerichte massage, terwijl het kolkende water voor een energiek gevoel zorgt. Er zijn zelfs exemplaren waarbij ingebouwde onderwaterspots lichaam en geest verwennen met zogenaamde chro motherapie. Hierbij wordt gebruik gemaakt van de helende werking van kleuren op ons gestel. Behalve XL-douchen is het ook mogelijk om groots te baden. In de duobaden is het heerlijk badderen met z'n tweetjes, maar er zijn ook varianten waarin drie of meer personen kunnen genieten van een weldadig warm bad. Bij de nieuwe inrichting van uw badkamer, spelen uiteraard de beschikbare vi erkante meters een grote rol. Er zijn leveranciers die speciale oplossingen bedacht hebben om de kleine badka mer van zo veel mogelijk comfort en luxe te voorzien. Hoekopstellingen zijn hierbij zeer geliefd en tegelijker tijd ruimtebesparend. Wie niet over voldoende ruimte beschikt voor een douche Ën een bad kan beide combi neren. Er zijn baden met een speciale 'uitsparing', zodat er probleemloos en zonder gevaar voor uitglijden ge doucht kan worden. Wie het hak- en breekwerk niet ziet zitten kan het ook kleinschaliger aanpakken. Een ander badkamermeubel verricht soms won deren. Zwevende meubels, al dan niet voorzien van royale laden, ogen niet alleen fraai, maar zijn ook praktisch qua schoonmaakgemak. Completeer het geheel door ÈÈn of twee was kommen op het meubel te plaatsen. Tegenwoordig mogen de wasbakken gezien worden en zijn ze leverbaar in diverse kleuren en vormen. Zonde om in te bouwen! Helemaal van nu zijn de natuurlijke materialen; hout en natu ursteen vormen een prachtig plaatje. Handig zijn de verrijdbare badkamer trolleys. In een contrasterende kleur zorgen ze voor een speelse noot. Nog niet zo bekend, maar langzaam in op mars is het bidet. Reuze handig voor een klein wasje, het schoonmaken van vieze voeten en babybillen, maar uit eindelijk bedoelt als een stukje extra hygiine, met name na hettoiletbezoek. Bedenk dat bovengenoemde invester ingen niet alleen de badkamer maar ook jezelf ten goede komen. Bent u onlangs nog op een house- warmingparty geweest? En keek u ook zo begerig naar al die moo ie nieuwe spullen? De hypermod erne keuken, de design haard, de luxe badkamer. Wat gaan de ontwikkelingen op woongebeid toch snel. Niet alleen qua smaak, maar ook qua techniek en ruim telijke indeling. Wellicht kreeg u zin om uw eigen huis weer eens op te knappen. Uiteraard moet u goed nadenken over de financille gevolgen hiervan, maar bedenk daarbij wel dat dergelijke uit gaven zich uiteindelijk zullen ter ugverdienen. Wanneer u heeft besloten om de waarde van uw huis te vermeerderen, dan zijn de mogelijkheden legio. We lopen even met u door het huis.Te be ginnen bij het epicentrum van de won ing: de keuken. De keuken speelt een aanzienlijke rol bij de waardebepaling van de woning. Een gedachte om in het achterhoofd te houden tijdens het bezoek aan de showroom. De nieuwe keukentrend kenmerkt zich door een aantal specifieke materialen. Zo wor den aluminium en glas tegenwoordig veelvuldig in de keuken verwerkt. Erg sfeervol zijn de kasten voorzien van rookglas en inbouwspotjes. Door het zachte licht zie je vaag wat contouren van servies schitteren achter het on doorzichtige glas. Maar ook hout is een populair materiaal bij keukenon twerpers. In een greeploze keuken zijn overbodige handgrepen achter wege gelaten, waardoor de belijning van de keuken niet onderbroken wordt. Hierdoor ontstaat een strakke vormgeving die zich thuisvoelt in elk designinterieur. De perfecte keuken komt zo wel heel dichtbij! Opvallend is dat de vertrouwde onder- en boven kasten vaker het veld ruimen voor praktische ladekasten. Planchetten en railsystemen duiken ook steeds meer op in de keuken op. Sommige keu kenattributen zijn te mooi om achter kastdeuren weg te zetten en laten zich op een planchet of aan een rail prima etaleren. Op het gebied van kleur lijkt alles mogelijk, vooral in combinatie met een hoogglans finish. Maar be halve de 'looks' heeft ook de tech niek de nodige veranderingen door gemaakt. Alleen al voor wat betreft de wijze van koken. Een aantal jaar geleden viel er te kiezen tussen gas of elektrisch en bestond een fornuis uit vier pitten. Bij de hedendaagse fornui zen kan er gekozen worden voor ko ken op gas, elektrisch, keramisch, in ductie of gas onder glas. Steeds vaker zien we ook de extra brede fornuizen met voldoende ruimte voor zes pitten. Innovatief zijn de kookunits die naar wens ingedeeld worden. Losse el ementen vormen samen het kooksta tion. Een unit om te wokken, een unit om te frituren, een inductie-unit, een gasbrander. Wie wil kan elke vorm van koken, op elke gewenste bron, verenigen in ÈÈn totaalconcept. Ook de ovens zijn inmiddels multifunctio neel; ze kunnen bakken, stomen en grillen en hebben als extraatje een zelfreinigend programma. Sommige fornuizen bestaan zelfs uit meerdere

Hart van Holland | 2006 | | pagina 27