LANDELIJKE POLITIE DAG IN GOUDA LITIE BERICHTEN ER OP UIT IN 'T GROEN WEEKPROGRAMMA FILMHUIS GOUDA I0 - 50% KORTING Annp Tuincentrum Groenweide °^>M - Volop kortingen wegens verbouwing deHaij van der Wen de Probleemoplossers voor het bedrijfsleven ia 't xPelct v. van uw tuin en complete tuinaanleg tegen scherpe prijzen! (Afspraak op locatie mogelijk) Barbizonlaan 82 - 2908 ME Capelle aan den IJssel - Tel. 010-2204400 www.haijwende.nl UITVAARTVERZORGING Voor Zevenhuizen en Moerkapelle Rouwcentrum "Zevenhuizen" Zuidplasweg 3, Zevenhuizen Rouwcenfrum "Westhage" Akkerweg 84, Moerkapelle TEL. 0180-328094 ^7? Wanneer de tijd voor u even stilstaat r amen wij voor u alle tijd Zorgverlening tot in het kleinste detail Telefoon OIO 522 27 90 <*Oc O, >7 Ook voor onderhoud '•v Tuincentrum Groenweide Hoefweg 20la Bleiswijk Tel. 0I0 - 5223528 Fax 0I0 - 52I0247 29.000 exemplaren organisatie van lokale nieuwsmedia Hart van Holland: dé krant voor de Zuidpias 11 oktober 2006 pagina 3 ADVOCATEN Ook thuis opbaren Met eerbied en respect Voor een persoonlijke en stijlvolle Kantoon Dorpsstraat 43a - 2761 AB Zevenhuizen van üitvaarten DAG EN NACHT DIRECTE HULP NA OVERLUDEN Vooraf regelen van uw uitvaart mogelijk Uitvaartverzorging van den Bogerd Hoekeindseweg SO - 2665 KE Bleiswijk Jeanne Matze-Koch Marian v.d. Bogerd Regio - Politie Hollands Mid den houdt de Landelijke Politie Dag dit jaar in samenwerking "iet de Koninklijke Marechaus see in en om het districtsbureau Gouwe IJssel aan de Nieuwe Gouwe Oostzijde 2 in Gouda. Zaterdag 14 oktober van 10.00 tot 16.00 uur is er veel te zien eo te beleven. Het thema van deze dag is 'Wat gebeurt er met "•ijn aangifte?' De politie krijgt "aak te horen 'jullie doen toch n|ets' maar niets is minder waar. Daarom kunnen bezoekers via een route door het Goudse po litiebureau kennismaken met de diverse afdelingen die zich met een aangifte bezighouden. 0p het terrein naast het ar- restantencomplex staat een 'iformatiemarkt. Het arrestan- tencompiex is geopend en be langstellenden kunnen deelne men aan een rondleiding door de cellengang. Voor kinderen is er de mogelijkheid om hun vin gerafdrukken te laten nemen. In de garage van het politiebureau zijn de verkeersdienst en het Re gionaal Verkeers Handhavings Team (RVHT) aanwezig. Ook de demonstraties ontbreken niet, politiebikers en hondengelei ders laten zien hoe zij hun vaar digheden inzetten om een auto inbreker aan te houden. Voor al de werkzaamheden van de politie zijn mensen nodig. Po litie Hollands Midden is op zoek naar nieuwe collega's. Belang stellenden kunnen langs bij de wervingsstand op de informatie markt. Informatie: www.politie- dag.nl. Zevenhuizen Poging inbraak auto - Een bewoner van de Kratonlaan zag in de nacht van 1 op 2 oktober 2 jongens die bezig waren in te breken in een personenauto, die geparkeerd stond in de Kratonlaan. Helaas zijn na een onderzoek ter plaatse geen personen meer aangetroffen. Uit sporen die zijn aangetroffen in de auto, blijkt dat de 2 daders nog meer inbraken hebben gepleegd. Snelheids controle - Op vrijdag 6 oktober is een snelheids con trole gehouden op de Noordelijke Dwarsweg van 09.00 tot 13.00 uur. Er passeerden 1526 auto's de ra darwagen, van 237 passanten is een fototje gemaakt. Een schikking zal de komende weken in de brie venbus vallen. De hoogst gemeten snelheid was 85 km/u (toegestaan 60 km/u). Controle gesloten verklaring - Op vrijdag 6 oktober is van 08.15 - 08.50 uur gecontroleerd op het negeren van de gesloten verkla ring op de Wollefoppenweg. Aan 16 automobilisten is een bekeuring uitgereikt. Waddinxveen Diefstal boot - De politie doet on derzoek naar de diefstal van een aluminium roeiboot. De boot van 10 meter lang van het merk Marine werd tussen zondag 1 oktober 17.30 en maandag 2 oktober gestolen uit een botenhuis achter een woning aan de Brugweg. De dader(s) zijn daar met de boot weggevaren. Frituurpan veroorzaakt keuken brand- Een elektrische frituurpan is er vermoedelijk de oorzaak van dat vrijdagavond 6 oktober rond 21.35 uur brand ontstond in een keuken van een woning op de 3 etage aan de Justus van Effenlaan. De bewo ners waren op het moment van het uitbreken van de brand niet aanwe zig. Twee katten zijn vermoedelijk door de rookontwikkeling gestikt. De dierenambulance Gouda ont fermde zich over de dieren. De brandweer was het vuur snel de baas. Wel brandde de keuken vol ledig uit. De bewoners van de 2e en 4e verdieping moesten tijdelijk hun huis verlaten. Rond 22.30 uur kon den zij daar weer naar terugkeren. Aanhouding na belediging briga dier - De politie heeft zaterdag avond 7 oktober rond 21.10 uur aan de Limaweg een 42-jarige man uit Waddinxveen aangehouden. De man was passagier in een auto die een alcoholcontrole binnenreed. Op het moment dat een agent be zig was om een ademtest van de bestuurster af te nemen begon de Regio - Onder het motto 'Er op uit in 't Groen? ...Doen!' organiseert Natuur- en recreatieschap Krimpe- nerwaard samen met VVV Schoon hoven/ Krimpenerwaard en Groen- service Zuid-Holland op zondag 15 oktober een herfstwandeling in de Krimpenerwaard rondom Bergam bacht. Deelnemers kunnen starten tussen 11.00 en 15.00 uur vanaf de parkeerplaats aan de Pleinstraat te Bergambacht. Het is ook mogelijk om onder leiding van een gids deel te nemen aan een natuurexcursie. Deze excursie start om 14.00 uur. Voor meer informatie: telefoon 010-2981010 (alleen tijdens kan tooruren). Gouda - In Filmhuis Gouda draaien van donderdag 12 oktober tot en met woensdag 18 oktober de vol gende films: The Lost City - 'The Lost City' is een film die zich afspeelt op Cuba, maar waarin muziek en zang nu eens niet de hoofdrol spelen. Fico is eigenaar van een van de beste nachtclubs van Havana. Hij ziet de komende gebeurtenissen met zorg tegemoet. Zijn broers ontwikkelen zich namelijk als grote voorstan ders van de revolutie en werken zelfs mee aan een aanval op het presidentiele paleis. Dit leidt tot tweespalt binnen de familie. De film is een familiedrama, waar in echter ook plaats is voor ro mantiek, politieke intriges, mooie beelden en swingende muziek. The Lost City draait op donderdag 12, zondag 15, dinsdag 17, woens dag 18 oktober om 20.30 uur en op vrijdag 13 oktober om 21.45 uur. Tango - 'Tango' draait om een re gisseur van een dansspektakel die verliefd wordt op een van zijn dan seressen, de vriendin van een be ruchte nachtclubeigenaar. Tango is geen film waarin de regisseur de camera als een lastige horzel om de dansers heen laat zoemen om met korte shots en opdringerige close-ups tot een artistieke presta tie te komen. Het is bij uitstek een film voor dansliefhebbers. Tango draait op vrijdag 13 oktober om 19.00 uur, op zondag 15 okto ber om 16.00 uur en op maandag 16 oktober om 20.30 uur. Voor meer informatie en reserve ren: Filmhuis Gouda, Lethmaet- straat 45, telefoon 0182-522200. man een brigadier te beledigen. Nadat hij ondermeer het woord 'debiel' en 'randdebielen' had ge bruikt volgde zijn aanhouding. De politie maakt proces-verbaal op voor belediging van een ambte naar in functie. Controle Visserijwet - De politie heeft zondagmorgen 8 oktober een Visserijcontrole gehouden aan de Petteplas, 't Weegje en de Ka naaldijk. Drie vissers hadden hun zaakje niet op orde en kregen een proces-verbaal. Aan het 't Weegje ontbrak een sportvisakte en aan de Kanaaldijk hadden twee vissers geen vergunning van de rechtheb bende op het visrecht aldaar. Onafhankelijk informatieblad. Verschijnt in Waddinxveen, Boskoop, Zevenhuizen-Moerkapelle, Oud Verlaat, Nesselande en Kruisweg, eenmaal per week op woensdag in een oplage van Postadres voor redactie en advertenties: Postbus 85 - 2760 AB Zevenhuizen Bezoekadres: Drukkerij Elgersma Noordelijke Dwarsweg 1a 2761 GA Zevenhuizen Tel. 0180-632289* Fax.0180-633503 E-mail redactie: redactie@hart-van-holland.nl E-mail advertenties: verkoop@hart-van-holland.nl Algemene informatie: info@hart-van-holland.nl Sluitingstermijn redactie: maandag 12.00 uur Sluitingstermijn advertenties: Maandag 14.00 uur. Kant-en-klaar advertentiemateriaal (in dien gereserveerd) dinsdag 10.00 uur. De uitgever stelt zich NIET verant woordelijk voor eventuele onjuist heden in telefonisch opgegeven advertenties!! Hart van Holland stelt zich niet aansprakelijk voor de inhoud van de advertenties en ingezonden medede lingen in deze krant. Zij behoudt zich het recht voor, zonder opgave van reden, advertenties voor publicatie in het Hart van Holland te weigeren. Voor klachten over de bezorging van Hart van Holland in Zevenhui zen, Moerkapelle en Nesselande: Drukkerij Elgersma, telefoon 0180-632289. Overige klachten: donderdag tussen 18.00 en 20.00 uur: 0172-217615 Niets uit deze uitgave mag worden gekopieerd zonder schriftelijke toestemming van de uitgever.

Hart van Holland | 2006 | | pagina 3