WeekNieuws WONINGEN VAAK FORS ONDERVERZEKERD Rabobank D De verwachtingen van de klant over de bank zijn het zowel in goede, als in slechte t voor u, van en door uw bank (0180) 63 73 23 (0180) 63 73 30 (0180) 63 73 76 (0180) 63 73 33 (010) 498 18 35 (0180) 63 73 53 (0180) 63 73 77 jaargang 8 nummer 386 Rabobank Zevenhuizen-Moerkapelle Zevenhuizen Dorpsstraat 190,2761 AJ Moerkapeiie Kerkstraat 2,2751 EC Telefoon (0180)63 73 83 info@zevenhuizen-moerkapelle.rabobank.nl w.zevenhuizen-moerkapelle.rabobank.nl Verzekeringen Agrarisch Adviesteam Bedrijfsadvies Zakelijke Relaties Beleggingsadvies Hypotheken Vermogen Private Banking Internetbankieren Telebankieren Extra (0900) 0905 (0900) 9270 Blokkeren passen/cards (0499) 499 112 Schademelding Interpolis (013) 580 12 34 Schademeldingen overig (0180) 63 73 23 Rabolijn (0900) 0907 Rabofoon (0900) 0909 Rabo Orderlijn (0800) 0705 Kantoor ma t/m do 09.00 - 17.00 uur, vr 09.00 - 20.00 uur Advies ma t/m vr 08.00 t/m 21.00 uur pagina 2 Hart van Holland Dè krant voor de Zuidpias 25 oktober 2006 In september jongstleden heeft u op onze pagina kunnen lezen over de nieuwe serie 'klant en bank'. Voor de eerste uitgave is PE Cars, de heer Van der Eijk te Zevenhuizen benaderd. Zijn reactie op de gestelde vragen is: - Waar kennen wij u van? PE Cars is de enige klant van Rabobank Zevenhuizen-Moerkapelle die in deze regio trucks en cars importeert. -Wat is uw binding met de gemeente Zevenhuizen-Moerkapelle? Ik ben geboren en opgegroeid in Zevenhuizen. Tevens is het bedrijf PE Cars geves Zevenhuizen aan het Zuideinde. - Waarom bankiert u bij Rabobank Zevenhuizen-Moerkapelle? ro De Rabobank is een goede bank voor het internationaal zaken doen. Er is een samenwer tussen de Rabobank en de Bank of Montreal (Canada), waardoor PE Cars op een prettige manier zaken kan doen in de USA. Cl -Wat verwacht u van een bank? een steun en adviseur blijven. - Heeft u nog ideeën of opmerkingen voor Rabobank Zevenhuizen-Moerkapelle? Ik ben positief over de dienstverlening van de bank. Wel wii ik meegeven dat in EvJ mogelijk er niet te veel wisseling moet plaatsvinden onder het personeel. De volgende uitgave van'Klant en bank'verschijnt eind november 2006. Als u een woning koopt, sluit u in de regel gelijk een opstalverzekering af. Natuurlijk laat u zich vooraf eerst goed voorlichten. Nadat u de verzekering heeft afgesloten, vertrouwt u erop dat alles wel goed zit. Maar is dat wel zo? De praktijk wijst uit dat bij brand huizen gemiddeld 20% zijn onderverzekerd. Met een opstalverzekering verzekert u uw huis tegen risico's zoals brand, stormen blikseminslag. Het verzekerde bedrag is gebaseerd op de herbouwwaarde. Dit is het bedrag dat u nodig heeft om uw huis in dezelfde staat op te bouwen als het totaal verloren zou gaan. De herbouwwaarde vormt tevens de basis voor de premie en voor de uitkering in geval van schade. Te lage herbouwwaarde Het vaststellen van de juiste herbouwwaarde is dus heel belangrijk om te voorkomen dat uw woning onderverzekerd is. De Herbouwwaardemeter Woningen van de Bond van Verzekeraars is hiervoor een goed hulpmiddel. Naast een slecht onderbouwde herbouwwaarde zijn er nog twee belangrijke oorzaken voor onderverzekering: vaak wordt een verzekering niet aangepast in geval van een substantiële waardevermeerdering, zoals een aanbouw. Ook geven mensen bewust een lagere waarde op met het oog op de premie. Controleer uw verzekeringen Omdat u als huiseigenaar altijd zelf eindverantwoordelijk blijft, is het verstandig om de herbouwwaarde van uw woning samen met een verzekeraar of tussenpersoon in te vullen. Zo kunt u voorkomen dat uw huis onderverzekerd is. U wilt ten slotte niet voor nare verrassingen komen te staan. Dat geldt voor uw opstalverzekering, maar ook voor uw andere verzekeringen. Interpolis Alles in één Polis® Via de Rabobank biedt Interpolis u één polis voor al uw schadeverzekeringen. De Interpolis Alles in één Polis® is een pakketverzekering waarin u al uw verzekeringen bijeen brengt onder één verzekeringsbewijs. Het pakket verzekeringen stelt u zelf samen. Qua dekking sluiten de verschillende verzekeringen naadloos op elkaar aan. Al deze verzekeringen worden u tegen scherpe tarieven aangeboden. Daarnaast wordt u beloond voor het afsluiten van meerdere verzekeringen. U kunt verzekeringen afsluiten in de volgende rubrieken: verkeer, wonen, aansprakelijkheid, rechtsbijstand en recreatie. Als u verzekeringen afsluit in twee rubrieken, krijgt u 3% korting over de totale premie. Elke volgende rubriek erbij levert u 3% extra korting op. De maximale korting kan zo oplopen tot 12%. Meer weten? Wilt u meer weten over de Interpolis Alles in één Polis®? Of heeft u momenteel uwverzékeringen bij een of meerdere andere maatschappijen ondergebracht? Geen probleem. Wij helpen u graag. Neem contact op met één van onze adviseurs voor een persoonlijk gesprek. Via het telefoonnummer (0180) 63 73 53 staan wij elke dag voor u klaar. U kunt ook een mail sturen naar: HuisenHypotheek@Zevenhuizen-Moerkapelle.Rabobank.nl. Bezoekadressen Afdelingen E-mail Website Speciale telefoonummers De rockbands Kefiar en Pingel! gaan zaterdagavond 28 oktober aanstaande samen zorgen voor een spetterend optreden in Dorpshuis Op Moer in Moerkapeiie. Op deze avond wordt door beids bands een groot aantal covers gespeeld, van klassiekers uit de jaren zeventig tot meer recents nummers. Pingel! begint de avond tegen half 10. Sinds kort is Pingel! uitgebreid met een nieuwe zanger en er zij: veel nummers aan het repertoire toegevoegd o.a. van The Black Crowes, Roxy Music, Red Hot Chili Peppee Iggy Pop e.v.a. Ze bruisen weer van energie om de nummers voor het publiek te spelen. Daarna is het de beurt aan de talenten van Kefiar uit Zevenhuizen, die nummers spelen als 'Smoke os the water'en nummers van Metallica en Dreamtheater. Het is een absolute aanrader om deze ambitieus groep live te zien en te horen. Er is dus een gevarieerd repertoire deze avond en voor iedereen die van rock of metal houdt, valt v. te genieten. Wees erbij en kom kijken en luisteren, de toegang is gratis. De zaal gaat open om 21:00 c Dorpshuis Op Moer, Raadhuisstraat 40 te Moerkapeiie.

Hart van Holland | 2006 | | pagina 2