uine Hoogendoorn ^Meijer Uw huis: van onder tot boven in het nieuw! Ed Plaizier Hoveniers Tuin-en terreininrichting 'Koent cc o>o-6 eecta avet cCe &ku<? terbraak Tel: 06-22912450 DAKKAPELLEN ISO-GLAS DIV TIMMERWERKEN KOZIJNEN SCHUIFPUIEN IN HOUT ALUMINIUM ontwerp en advies aanleg onderhoud Bredeweg 15 Waddinxveen 0180-638183 www.edplaizier.nl Ontwerp straatwerk tuintimmerwerken etc. - tuinaanleg - sierbestrating - ontwerp - tuinonderhoud Bredeweg 15, 2751 GH Moerkapelle Nu in de aanbieding Kerstdecoratie artikelen Stomen, bubbelen en bruisen. Net als in de keuken zijn ook in bad kamer de ontwikkelingen snel gegaan. De moderne badkamer is van alle ge makken voorzien. Neem de doucheca bines. Trend is het XL-douchen. Extra grote douchekoppen met klinkende namen als 'Raindance' en 'Rainsho- wer', maken van het douchen een ware sensatie. Rondom genieten van de wa terstralen en misschien zelfs wel een aangename massage? Kies dan voor een douchekolom. Via diverse en vaak verstelbare zij-jets geniet je optimaal van het verkwikkende water. Helemaal luxe zijn de stoomcabines, waarin men uiteraard ook prima kan douchen. U kunt lekker bijkomen van een drukke dag. Vul het geurreservoir met een lek ker luchtje, zet een favoriet muziekje op en het ontspannen kan beginnen. Wie liever ronddobbert in warm water kan zich laten verwennen in het brui sende en bubbelende water van een whirlpool. Geóntegreerde jets zorgen voor een gerichte massage, terwijl het kolkende water voor een energiek gevoel zorgt. Er zijn zelfs exemplaren waarbij ingebouwde onderwaterspots lichaam en geest verwennen met zo genaamde chromotherapie. Hierbij wordt gebruik gemaakt van de helende werking van kleuren op ons gestel. Be halve XL-douchen is het ook mogelijk om groots te baden. In de duobaden is het heerlijk badderen met z'n twee tjes, maar er zijn ook varianten waarin drie of meer personen kunnen genie ten van een weldadig warm bad. Bij de nieuwe inrichting van uw badkamer, spelen uiteraard de beschikbare vier kante meters een grote rol. Er zijn le veranciers die speciale oplossingen be dacht hebben om de kleine badkamer van zo veel mogelijk comfort en luxe te voorzien. Hoekopstellingen zijn hierbij zeer geliefd en tegelijkertijd ruimte- besparend. Wie niet over voldoende ruimte beschikt voor een douche Ën een bad kan beide combineren. Er zijn baden met een speciale 'uitsparing', zodat er probleemloos en zonder ge vaarvoor uitglijden gedoucht kan wor den. Wie het hak- en breekwerk niet ziet zitten kan het ook kleinschaliger aanpakken. Een ander badkamermeu bel verricht soms wonderen. Zwevende meubels, al dan niet voorzien van roy ale laden, ogen niet alleen fraai, maar zijn ook praktisch qua schoonmaakge- mak. Completeer het geheel door ÈÈn of twee waskommen op het meubel te plaatsen. Tegenwoordig mogen de wasbakken gezien worden en zijn ze leverbaar in diverse kleuren en vormen. Zonde om in te bouwen! Helemaal van nu zijn de natuurlijke materialen; hout en natuursteen vormen een prachtig plaatje. Handig zijn de verrijdbare bad kamertrolleys. In een contrasterende kleur zorgen ze voor een speelse noot. Nog niet zo bekend, maar langzaam in opmars is het bidet. Reuze handig voor een klein wasje, het schoonmaken van vieze voeten en babybillen, maar uiteindelijk bedoelt als een stukje extra hygiïne, met name na het toiletbe- zoek. Bedenk dat boven genoemde investeringen niet alleen de badkamer maar ook jezelf ten goede komen. De vloer: basis van het interieur Een andere vloer is direct van invloed op het uiterlijk van de woning, zeker als er voor een heel andere vloer soort gekozen wordt. En te genwoordig valt er op dat gebied veel te kiezen; hout, natuursteen, plavuizen, la minaat, parket, kurk, linole um, grind, vloerbedekking of gietvloeren. Elke vloer heeft zo z'n eigen charme en kenmerken. Houten vloeren en parketvloeren hebben een tijdloze uitstra ling. Parket kan op vele ma nieren gelegd worden. Ambachtweg 47 - 2841 MB Moordrecht Tel.: 0182-374608 - Fax: 0182-375460 Tel.: b.g.g, 0180-631002/0180-312093 J Knibbelweg 42 - 2761 )E Zevenhuizen - Tel.: 06-51257148 of tel.: 06-27094771 Hart van Holland Dè krant voor de Zuidpias 1 november 2006 pagina 11 heel dichtbij! Opvallend is dat de ver trouwde onder- en bovenkasten vaker het veld ruimen voor praktische lade kasten. Planchetten en railsystemen duiken ook steeds meer op in de keu ken op. Sommige keukenattributen zijn te mooi om achter kastdeuren weg te zetten en laten zich op een planchet of aan een rail prima etaleren. Op het ge bied van kleur lijkt alles mogelijk, voor al in combinatie met een hoogglans finish. Maar behalve de 'looks' heeft ook de techniek de nodige veranderin gen doorgemaakt. Alleen al voor wat betreft de wijze van koken. Een aantal jaar geleden viel er te kiezen tussen gas of elektrisch en bestond een fornuis uit vier pitten. Bij de hedendaagse fornui zen kan er gekozen worden voor ko ken op gas, elektrisch, keramisch, in ductie of gas onder glas. Steeds vaker zien we ook de extra brede fornuizen met voldoende ruimte voor zes pitten. Innovatief zijn de kookunits die naar wens ingedeeld worden. Losse ele menten vormen samen het kooksta- tion. Een unit om te wokken, een unit om te frituren, een inductie-unit, een gasbrander. Wie wil kan elke vorm van koken, op elke gewenste bron, ver enigen in ÈÈn totaalconcept. Ook de ovens zijn inmiddels multifunctioneel; ze kunnen bakken, stomen en grillen en hebben als extraatje een zelfreini gend programma. Sommige fornuizen bestaan zelfs uit meerdere ovens. Een genot voor de kookliefhebber. Maar er is meer. Vaatwassers op 'ooghoogte', nooit meer bukken om de vuile vaat in- of uit te ruimen. Oogstrelende koelkas ten die als een waar designelement de keuken van net dat beetje meer voor zien. Super strak in rvs of voorzien van een actuele kleur als hippe blikvanger Bent u onlangs nog op een house- warmingparty geweest? En keek u ook zo begerig naar al die mooie nieuwe spullen? De hypermoderne keuken, de design haard, de luxe badkamer. Wat gaan de ontwik kelingen op woongebeid toch snel. Niet alleen qua smaak, maar ook qua techniek en ruimtelijke inde ling. Wellicht kreeg u zin om uw ei gen huis weer eens op te knappen. Uiteraard moet u goed nadenken over de financiïle gevolgen hier van, maar bedenk daarbij wel dat dergelijke uitgaven zich uiteinde lijk zullen terugverdienen. Wanneer u heeft besloten om de waarde van uw huis te vermeerderen, dan zijn de mogelijkheden legio. We lopen even met u door het huis. Te be ginnen bij het epicentrum van de wo ning: de keuken. De keuken speelt een aanzienlijke rol bij de waardebepaling van de woning. Een gedachte om in het achterhoofd te houden tijdens het bezoek aan de showroom. De nieuwe keukentrend kenmerkt zich door een aantal specifieke materialen. Zo wor den aluminium en glas tegenwoordig veelvuldig in de keuken verwerkt. Erg sfeervol zijn de kasten voorzien van rookgias en inbouwspotjes. Door het zachte licht zie je vaag wat contou ren van servies schitteren; achter het ondoorzichtige glas. Maar ook hout is een populair materiaal bij keukenont werpers. In een greeploze keuken zijn overbodige handgrepen achterwege gelaten, waardoor de belijning van de keuken niet onderbroken wordt. Hier door ontstaat een strakke vormgeving die zich thuisvoelt in elk designinteri eur. De perfecte keuken komt zo wel in de keuken. Bescheiden koelkasten of enorme dubbeldeurse exemplaren. Koelen kan ook 'cool'! Er is ook meer nagedacht over de efficiency van de keuken. Loopafstanden moeten zo klein mogelijk zijn, maar ook logisch. Kookstation en spoelstation zuilen dan ook nooit ver bij elkaar vandaan lig gen. Een keuken die gezien mag wor den, efficilnt is en naadloos aansluit bij overige inrichting zal absoluut een positieve invloed hebben op de waarde van de woning en het woongenot! Bent u op zoek naar: Aluminium en Kunststof •ramen, kozijnen en deuren •schuifpuien •serres en veranda's •balkonhekken En eist u een... Perfecte afwerking? Snelle levering? Gunstige prijs? Edelgasstraat 44 2718 SX Zoetermeeci Fax: 079-3622240 Blue-moon Decorations Brugweg 6 2741 KX waddinxveen telefoon: 0629583768 Bamboe meubelen, klein meubelen en bamboe tuinhuizen Seizoen decoratie, cadeau artikelen,Sieraden en mode accesoires Openingstijden woensdag van 11:00 tot 18:00 Donderdag van 11:00 tot 21:00 Vrijdag van 11:00 tot 18:00 Zaterdag van 10:00 tot 17:00 Wij zijn gesloten van 9 November t/m 21 November

Hart van Holland | 2006 | | pagina 11