WADDINXVEEN E-JEUGD NAAR FEYENOORD BASKETBAL HERFSTVAKANTIE ACTIVITEITEN BIJ WSE KOOPHUISBEFAIR VERLIEST IN BEKERCOMPETITIE STREEKLOPERS WILLEN MOHAMMADI ONTTRONEN IN 30E FLORACROSS FRAAIE OVERWINNING VOOR DE DAMES VAN FLYERS SUCCESVOL WEEKEND VOOR ROWAH WEDSTRIJDVERSLAGEN HC WADDINXVEEN atletiek hockey S P O R T VOETBAL VOLLEYBAL HANDBAL Hart van Holland: dé krant voor de Zuidpias 1 november 2006 Waddinxveen - Voetbalvereniging Waddinxveen is op 26 oktober met haar E-pupillen naar de wedstrijd Feyenoord - FC Twente geweest. Heel speciaal waren hiervoor de E1 en de E2 zeventallen uitgenodigd om mascottes en vlaggendragers te leveren. Om niemand van de E- jeugd uit te hoeven sluiten deze wedstrijd te bezoeken is er gere geld dat alle andere spelers van de E3 en E4 ook mee mochten. In de Kuip werd de E-jeugd om 19.00 uur als groep ontvangen. De mascottes mochten hand in hand met de spelers vanuit de spelers tunnel het veld oplopen en de vlaggendragers vormden een ere haag voor de spelers en kinderen vanuit de spelerstunnel. Daarna werd de wedstrijd Feyenoord - FC Twente bekeken. Waddinxveen - Voetbalvereniging WSE heeft tijdens de herfstvakan tie een aantal activiteiten voor le den en niet-leden georganiseerd. Woensdag 25 oktober is het 4-4 toernooi gehouden. Er was een redelijke opkomst, vooral bij de E-tjes. In deze leeftijdscategorie meldden zich 8 teams aan. Bij de F-tjes en de D-tjes was de opkomst wat lager. Behalve WSE deden er ook teams uit de regio mee, zoals Floreant, Donk, Be Fair en Wad dinxveen. Door na de poulewed strijden nog een winnaars- en ver liezerspoule te vormen, kwamen alle teams aan een behoorlijk aantal wedstrijdjes toe. 's Avonds werd om de penaltybokaal ge streden per leeftijdscategorie. Altijd een leuk onderdeel. De kee pers hadden het niet gemakkelijk; vele doelpunten werden gescoord. Na voorrondes met 7 penalty's, werden de finalisten bekend die nogmaals 5 penalty's mochten ne men. Bij de F werd Niels van der Meer winnaar. Bij de E won Ray- vano Saluteru en bij de D werd Aop winnaar, 's Avonds bleven de kinderen bij WSE slapen. Donderdag 26 oktober om 10.00 uur begonnen 's ochtends de bos- spellen; eerst het Smokkelspel en daarna levend stratego. Hierna werd nog het levende stratego gespeeld. Ook dit leverde veel plezier op. Moe, en uitgemer geld van de honger werd daarna de terugreis naar de WSE kantine aanvaard, om aan te vallen op de stapels boterhammen. Al met al waren het 2 zeer ge slaagde dagen. Boskoop - Het damesteam van KoophuisBeFair speelde 23 oktober haar eerste wedstrijd in de beker competitie tegen Punch. De dames van Punch komen uit in de 1e klasse en staan boven in de poule. Koop- huisBeFair speelt op papier hoger en was dus eigenlijk verplicht te winnen in Delft. De bijna twee uur durende wedstrijd startte Koop- huisBeFair goed. Er werd netjes volleybal gespeeld en de punten werden gescoord, 22-25 en 21-25. Maar al snel bleek dat Punch niet onder deed van KoophuisBeFair. De dames uit Delft boden meer weerstand en maakte het de gas ten steeds moeilijker. Ook nam de concentratie af bij KoophuisBeFair en werden de punten niet meer af gemaakt. Zo kon het gebeuren dat Punch de 3e en 4e set naar zich toe wist te trekken met 25-17 en 25-22. In de vijfde set werd er gespeeld voor wat men waard was, maar dat was niet genoeg. De dames van KoophuisBeFair stonden te statisch in het veld en waren niet in staat de harde aanvallen van de tegenstan der te verdedigen. KoophuisBeFair verloor de laatste set met 15-10. De bekercompetitie is hiermee afgelo pen voor KoophuisBeFair. Boskoop - Het sportcomplex aan Ofi Hoogeveenseweg in Boskoop- West staat op zaterdag 4 november oe gehele dag in het teken van de 3°e LTB Floracross. Om 10.30 uur darten reeds de mini's en om 15.00 uur wordt het omvangrijke pro gramma afgesloten met een pres- Tatieloop. In totaal valt er 21 keer een startschot. Ter gelegenheid van deze jubileumuitgave is er om 30 uur een gratis estafetteloop V?i°r teams van vier personen die ek 1000 meter afleggen. Bij deze estafette is geen leeftijdsbeperk- ln9- De organisatie verwacht meer dan vijfhonderd deelnemers aan de Floracross. Ook voor het publiek is er van alles te beleven. Om 14.00 uur beginnen masters, jongens A en mannen senioren aan hun wedstrijd over 6000 tot 9000 meter over gras, modderig akker land en andere hindernissen. Ra- chid Mohammadi (39) van het Am sterdamse ATOS kan voor de derde achtereenvolgende keer winnen, maar mag sterke tegenstand ver wachten van Robert Ton (21) uit Moordrecht en van thuisloper Hans van Beek (32) die uitkomt voor Rot terdam Atletiek. Waddinxvener Van Beek, die ook lid is van het or ganiserende AV'47, stond diverse keren op het podium, maar won nooit. Het is uiteraard zijn grote wens om de zware Floracross te winnen. Hetzelfde geldt voor AV Gouda - atleet Robert Ton, die vorig jaar als 2e finishte, op 33 seconden achter Mohammadi. Omdat ook de kansrijke Waddinxveense gebroed ers Joost (24) en Maarten Blokland (19) van de partij zullen zijn, kan dit onderdeel over 9000 m wel eens zeer spannend verlopen. De uitslagen staan vanaf 5 novem ber op www.av47.nl. Waddinxveen - De dames van Flyers behaalden thuis een fraaie 60-53 overwinning. Hun eerste en nog wel op de koploper in Rayon 2 C het Rijswijkse Lokomotief 1. Een overwinning die met hard werken en fanatiek verdedigen tot stand kwam. Overigens gaven de teams elkaar weinig toe en bedroeg de voorsprong van Fly ers, via winst in het eerste kwart, 15-14, en het tweede kwart 14-9, slechts 6 punten. Ook in het der de kwart bleef Flyers aan de goe de kant van de score, 15-11. Het vierde kwart ging met 19-16 dan nog wel naar de bezoeksters, de winst van de Flyersdames kwam niet echt meer in gevaar. De heren van Flyers konden in Hilversum geen vuist maken te gen de koploper in rayon 2 B, de Dunckers 2 en verloren met 72-39. Met slechts 6 heren, waar onder vijf invallers, kwamen de Waddinxveners er duidelijk niet aan te pas. Bij rust stond Flyers dan ook al op een ruime achter stand, 38-16. Het derde kwart werd dan nog wel gewonnen, maar het vierde kwart was weer volledig voor de Hilversummers, mede omdat bij Flyers de ver moeidheid, een aantal spelers had al een wedstrijd gespeeld, begon toe te slaan. Heren 3 kende een heerlijk vrij dagavondje door thuis het zesde team van de Delftse studenten vereniging Punch met ruime cijfers te verslaan, 76-33. Direct in het eerste kwart werd al dui delijk dat de Delftenaren deze avond geen partij waren voor Flyers. De winst in het tweede kwart bracht Heren 3 bij rust al op 38-13 voorsprong. Vervolgens werden ook het derde en het vierde kwart gewonnen. Eerder op de avond had Jongens 2 tot 18 jaar al fors uitgehaald te gen Forwodians 2, 72-20. De be zoekers uit Voorhout konden in het eerste kwart de schade nog beperken, 10-3, maar daarna liep Flyers snel weg naar een 29- 7 ruststand. In het derde kwart was de Flyersjeugd helemaal op dreef, 25-8, om vervolgens ook het vierde kwart met ruim ver schil te winnen, 18-5. Jongens 2 tot 14 jaar en Dun- kinn 1 gaven elkaar weinig toe. Flyers won het eerste kwart met 10-2, maar in het tweede kwart sloegen de bezoekers hard terug door deze te winnen met 16-8. Rust 18-18. In het derde kwart toonde Flyers zich weer de sterk ste en stond de ploeg bij het ingaan van het vierde kwart 9 punten voor. Omdat de score in het vierde kwart gelijk opging, kwam de uiteindelijk 46-38 over winning van Flyers niet meer in gevaar. Door deze overwinning bezetten de jongens een gedeel de eerste plaats. Waddinxveen - Handbalvereni ging Rowah heeft dit weekend goede resultaten geboekt. Op za terdag speelden alle jeugdteams een thuiswedstrijd in sporthal de Dreef. De E-jeugd en D-jeugd - de twee jongste teams van Rowah - won nen overtuigend van respectie velijk Oliveo uit Pijnacker en Ven tura uit Schiedam. Vervolgens was het de beurt aan het Mix C-team voor hun wedstrijd tegen Savosa uit Barendrecht. De spelers van Rowah speelden uitstekend sa men en wisten het doel een stuk gemakkelijker te vinden dan hun tegenstander. Het Mix-C team won met 18-5. De MB van Rowah speelden de spannendste wed strijd van die zaterdag. Zij moes ten aantreden tegen het sterke MB team van Oliveo. De Rowah- meiden leverden een hele goede prestatie. Bij rust stond het nog gelijk. Uiteindelijk moest Rowah net haar meerdere erkennen in de tegenstander en verloor het team met 14-15. De JB speelden tenslot te hun eerste zaalwedstrijd tegen Ventura. Rowah won vrij gemak kelijk met 27-16. Door het niveau verschil waren de Rowah-jongens nogal eens nonchalant en misten ze nog een aantal uitgespeelde kansen. Op zondag speelden de twee hoogste damesseniorenteams een uitwedstrijd. Dames 1 speelde in Rotterdam tegen Roda en deed dat uitstekend. Rowah 1 won met 8-15 en dat is een knappe presta tie. Vorig jaar werd nog van deze tegenstander royaal verloren. Na twee wedstrijden staat dit team nog ongeslagen bovenaan in de tweede klasse. Het tweede da mesteam verloor hun uitwedstrijd tegen Saturnus in Ridderkerk. Met name verdedigend lieten de Rowah-dames wat steken vallen. Dit is jammer, want dit team heeft goede kansen op een hoge klas sering. De spectaculaire winst van vorige week vond helaas geen na volging. 'nxveen - Dames 1 speelde tegen Forcial, die maar één l a,'boven hen stonden. Het J oofde dus een spannende en jf.sarwegende Pot te worden. e' "n Partijen startten fel en geconcentreerd, er waren kan- ,p en weer. Halverwege de r - helft scoorde Forcial uit een blo f°rner' maar Waddinxveen -r; vechten en in de laatste 5 n van de eerste helft kwa men er al goede kansen op de geli jkmaker. Na rust werd dit werkeli jkheid en werd door een mooie combinatie middenveld -voorho ede uiteindelijk door Arianne Rip gescoord. Beide ploegen wilden winnen en waren daarom op zoek naar de winnende goal. Helaas zat dit er niet in voor Waddinxveen, maar gelukkig ook niet voor For cial. Eindstand 1-1. Dames 2 speelde tegen Capelle D2. Capelle startte fel en duwde Waddinxveen continu in de verde diging. Achterin vielen nogal wat gaten bij Waddinxveen, waardoor Capelle gemakkelijk tot scoren kwam. In de rust was het 5-0 voor Capelle en ook in de tweede helft liet de mandekking achterin nogal te wensen over. Capelle scoorde nog 3 keer, waarvan 1 uit een straf- bal. Eindstand 8-0 voor Capelle. Heren Veteranen heeft geen kind gehad aan Rotterdam. Man of de match was Jacco van Wijk met vijf doelpunten waarvan 3 uit een rebound van een strafcorner die goed aangegeven werd door Paul Gutker en op de laggards van de keeper werd geslagen door Gerrit- Jan van Delft. Daarnaast maakte Jacco nog twee zeer fraaie veld- doelpunten. Gerrit Jan van Delft maakte twee doelpunten en Bram van de Ven komt steeds beter op dreef met ook twee doelpunten. De ruststand was 3-0, de eind stand 9-1. De heren van het eerste kregen Voorhout op bezoek. In het begin liep het een beetje stroef maar toch viel redelijk snel het eerste doelpunt voor Waddinxveen, ge maakt door een mooie rebound van Guillaume Petit. Na de rust begon het beter te lopen en werd er beter gebruik gemaakt van de ruimtes die Voorhout liet vallen en uiteindelijk is het 5-0 voor Wad dinxveen geworden. Heren 2 heeft een goede wed strijd gespeeld tegen de Kieviten, die in Waddinxveen op bezoek kwamen. In de aanval hebben ze nog een hoop laten liggen, maar desondanks wel een score van 4-0 neergezet.

Hart van Holland | 2006 | | pagina 23