IN WADDINXVEEN WOKKïl JE VEEL VOORDEEL BIJ ELKAAR Verlwttwitigïhicuv/!! Plus 2,99 3,99 3,99 Gun 3,99 Spaar bij Cl000 voor korting op Pyrex Waddinxveen - Het is op 11 no vember al weer tien jaar geleden dat Peter Velthuijsen samen met zijn vrouw Drogisterij Parfumerie Groenswaard begon. Hij nam de winkel over van de heer en me vrouw Bouma, die voor hem 23 jaar op deze plek gevestigd zijn geweest. Reden voor een periode vol met aanbiedingen en speci ale aandacht voor de vaste klan ten: "Want we willen graag onze klanten bedanken. Ons tien jarig bestaan is voor ons reden om de bloemetjes buiten te zetten en trouwe klanten te belonen met verrassingen." Aldus Peter Velt huijsen. Het vaste team van Drogisterij Parfumerie Groenswaard bestaat naast eigenaar Peter Velthuijsen en zijn vrouw Henny uit Linda, Joke en Laura, de dochter van Pe ter en Henny. Joke werkt al ruim 33 jaar in de winkel, zij is begon nen bij Bouma en al die tijd geble ven. Een vertrouwd gezicht dus op de Groensvoorde. Ook hond Kobus een grote Bernaer Sennen hond is een vertrouwde verschij ning. Hij ligt braaf in een hoekje en houdt alles in de winkel in de gaten en is gek op een aai over zijn kop. Naast dit vaste team zijn er vaak wisselende gezichten te zien: "Misschien wel leuk om dat nu gelijk even uit te leggen want wij zijn namelijk een gecertificeerd leerbedrijf. Mijn vrouw is ook ei genaar van Schoonheidsinstituut Damsigt in Voorburg. Dit jaar lo pen Kimberly, Loes, Linda, Kelly en Nicole stage en komen ook een dag in de week ervaring opdoen in het winkelbedrijf en drogisterij. Dat is goed voor hun opleiding, zo worden ze breed geschoold. Klan ten moeten soms wel eens wat geduld hebben want ze moeten zeker in het begin nog veel leren. Er is wel altijd een gediplomeerd drogist aanwezig." Als zelfstandige winkel is het no dig om onderscheid te maken: "Wij onderscheiden ons in kennis, klantgerichtheid en vriendelijk heid". De zaak is goed aanpast op de lokale klanten: "Wij weten wat onze klanten willen en als extra service zijn we ook bereid om speciaal voor hen te bestel len." Het assortiment is de laat ste jaren steeds meer uitgebreid en dan met name in de gezond heidsector. Vooral voedingssu- plementen als visolie, middelen tegen gewrichtsklachten en mul- tivitaminen staan de laatste tijd in de belangstelling. Peter Velthuij sen: "Er is veel kennis nodig voor een goed advies en goede uitleg over bijvoorbeeld het verschil tus sen synthetische middelen en na tuurproducten. Wij besteden dan ook veel tijd aan bijscholing." De producten van Solgar zijn ook in ruime mate verkrijgbaar bij Dro gisterij Parfumerie Groenswaard. "Een van de betere producten, zo niet de beste. Het is iets duurder, dat wel maar erg goed. Het is ge standaardiseerd, wat inhoud dat elke tablet altijd een zelfde dose ring heeft. Bovendien maken we ook gebruik van de uitgebreide kennisbank bij Solgar." Drogisterij Parfumerie Groens waard is gespecialiseerd in pro ducten van Roe en Louis Widmer, die heel geschikt zijn voor men sen met een 'extreem 'gevoe lige huid, het is dermatologisch verantwoord en hypoallergeen. Van deze twee merken kunnen klanten dan ook leuke aanbiedin gen verwachten. Naast deze twee merken en de gezondheidspro ducten heeft Drogisterij Parfume rie Groenswaard zich gespeciali seerd in cadeau artikelen. "Maar bovenal vinden onze klanten dit vooral een gezellige winkel en dat willen we ook in de komende jaren graag zo houden." Aanstaande week gaan we al beginnen met de eerste werk zaamheden! We zullen begin nen met het verplaatsen van de productgroep Koek. Deze zal helemaal in het begin van de winkel komen te staan, omdat er een deel van de scheidingswand tussen het postkantoor en de winkel weggeslagen moet wor den. Daarna zal de koelcel van de zuivel verplaatst gaan worden en komen daar nieuwe stellingen te staan. Dat zal de eerste week gaan gebeuren. Zoals ook vorige week al vermeld zullen we dit allemaal tijdens ope ningstijden zullen moeten doen. Hierbij bieden wij U nogmaals onze excuses aan voor de eventu ele overlast en hopen wij op Uw begrip voor de situatie. Wij zullen U de komende tijd in deze krant,op deze plaats, op de hoogte houden van onze verbou wing én onze openingsacties en activiteiten. En dat worden zéér spectaculaire activiteiten! De ge hele maand December zullen we uitpakken met tal van leuke aan biedingen, acties en activiteiten. Zo geven we 1000 kerstbomen gratis weg, hebben we een ba bymiddag, een wijnproefavond, een eet en proefbeurs, een spec taculaire aanbieding met oliebol len, een speciale kerstaanbieding en meer! Houdt U deze krant dus goed in de gaten! Wanneer we gaan heropenen op 30 november 2006, zullen wij ook onze nieuwe website lanceren! Op www.plusrijnart.nl kunt U alle aanbiedingen en activiteiten vinden, als wel foto's van de ver bouwing, openstaande vacatures en meer nieuws. 2 liter mengschaal winkelwaarde 10,99 met 10 zegels 35x23cm rechthoekige schaal winkelwaarde 13,99 met 10 zegels 35x24cm ovale schaal winkelwaarde 13,99 met 10 zegels 1 liter maatbeker winkelwaarde 13,99 met 10 zegels Sparen bij Cl 000 dat scheelt Cl000 van Mourik Hart van Holland Dè krant voor de Zuidpias 1 november 2006 r Passage 208 Waddinxveen ma l/m wo 8 00 2000 uur do., vr., 8.00 t/m 21.00 uur 0182 - 38 96 66 zat., 8.00 t/m 20.00 uur Kijk ook op: www.ovw.nu

Hart van Holland | 2006 | | pagina 25