GEZELLIGE DRUKTE BIJ BEAUTY LIEESTYLEBEURS "OPEN PODIUM" BIJ MUZIEKVERENIGING CONCORDIA INSTRUMENTVERKENNING BIJ MUZIEKVERENIGING CONCORDIA ROMMELMARKT OLLIEBOLLENACTIE KOMT ER NOG WAT VAN? Zevenhuizen Oud ACTIVITEITEN-AGENDA pagina 26 Hart van Holland: dé krant voor de Zuidpias 1 november 2006 Door Karin Jongkind (Tekstueel) Boskoop - De Beauty Lifestyle- beurs is een bekend fenomeen aan het worden in het Groene Hart. Het evenement, dat vorig jaar werd gehouden in Reeuw- ijk, vond dit jaar alweer voor de derde keer plaats. Dit keer in het clubgebouw van de Bos- koopse muziekvereniging Con cordia aan de A.P. van Neslaan. Annelies Leeflang organiseerde de beurs van dit jaar. Uiteraard was haar bedrijf 'Atelier Anne lies' ook vertegenwoordigd met een stand. Daarnaast waren er nog twaalf andere deelnemers, variërend van schoonheidsspeci alistes en een huwelijksfotograaf tot een diëtiste, een reisbureau en een sportschool. Een gevari eerd aanbod dus van alles wat met schoonheid en 'lekker' leven te maken heeft. Alle deelnemers gaven advies over trends op hun vakgebied en de kleuren van dit moment. Een aantal organi seerde ook een demonstratie en bezoekers konden bij de diëtiste terecht voor een voedingsadvies. De Beauty Lifestylebeurs trok zo'n 250 bezoekers. Lange voorbereiding Annelies Leeflang, die creatieve workshops geeft en een hobby winkel heeft, is enthousiast over de beurs. "Ik was vorig jaar deel nemer en dat beviel erg goed. De beurs in Reeuwijk was druk bezocht en het was een gezellige dag. Het leek me leuk de Beauty Lifestylebeurs dit jaar in Bos koop te houden én bij de organi satie betrokken te zijn. Uiteraard wilde ik het succes van vorig jaar minstens evenaren. En dat is ge lukt. Het doel van de beurs is om op een laagdrempelige manier te laten zien wat er allemaal in de regio te doen is op het gebied van schoonheid en comfortabel leven. De bezoekers hadden het prima naar hun zin en ook de locatie was goed. Wel bleek het moeilijker dan ik vooraf gedacht had om deelnemers te trekken. En volgend jaar moeten er eigen lijk ook een bloemenwinkel en een meubelzaak vertegenwoor digd zijn. Dat miste ik zelf nog wel." Hoewel de beurs een groot suc ces was, hoopt Annelies dat de editie van volgend jaar nóg heter bezocht zal worden. Hoe ze gro te publiek kan trekken, zal mis schien blijken uit de evaluatie on der de deelnemers die nog volgt. Er was vooraf veel publiciteit geweest in onder meer Boskoop, Reeuwijk en een gedeelte van Waddinxveen. Wellicht speelde mee dat de beurs in de herfstva kantie plaatsvond en veel men sen op vakantie waren. Waddinxveen - Vanaf vrijdag 20 oktober is Muziekvereniging Con cordia Waddinxveen gestart met een mini cursus "Instrumentver kenning" voor kinderen vanaf ongeveer 7 tot 11 jaar. Voor deze cursus zijn nog 3 lesplaatsen be schikbaar. Het doel van deze cursus is kinderen van genoemde leeftijd op een speelse manier kennis te laten maken met de blaas- en of slagwerkinstrumenten uit een harmonieorkest. Vaak is het een moeilijke beslis sing om met kinderen naar mu- Boskoop - In het verenigingsge bouw van Concordia vindt op za terdag 4 november tussen 9.00 en 15.00 uur de jaarlijks Rommel markt plaats. Een leuk item tijdens de Rommelmarkt is dat men vanaf 14.00 uur voor ongeveer 3,-plastic tassen mag vullen met alles waar men interesse voor heeft. Iedere maandag-, dinsdag- en donder dagavond kan materiaal bij het Concordiagebouw gebracht wor den. Voor meer informatie: tele foon 06-55872371. Boskoop-De Protestantse Zendings- ziekles te gaan. De kosten spelen daarbij een grote rol, met name voor de aanschaf van een instru ment. Daarom biedt deze cursus een goede uitkomst. De kinde ren krijgen namelijk een globaal beeld over wat voor instrumenten er bestaan in een harmonieorkest zodat ze rustig kunnen kiezen met welk instrument zij eventueel verder willen gaan, met muziekles en met het uiteindelijke doel om te spelen in een orkest. Deze cursus bestaat uit 8 lessen en wordt gehouden op de vrij- comMissie Boskoop staat zaterdag 4 november met een oliebollenkraam op de Koninginneweg. De kraam staat bij Natuurwinkel van der Hoe ven en is geopend van 8.00 uur tot ongeveer 15.00 uur. De opbrengst is deze keer voor het jeugdwerk van de kerk in Peru. Kerkelijk jeugdwerk is daar heel belangrijk omdat veel Peruaanse jongeren afglijden naar een leven met drank, drugs en ge weld. Ouders en andere opvoeders krijgen deze jongeren niet in het ga reel. Jeugdwerkster Aracelly houdt veel jongeren op het rechte spoor. Zij doet dit door allerlei activiteiten voor de jongeren te organiseren en de jongeren te vertellen over God. dagmiddag van 15.30 - 16.15 uur (start op vrijdag 20 oktober) in het clubgebouw "De Hoge Noot" aan de JW Frisoweg nr. 1 te Wad dinxveen. Als slot van deze cursus wordt er op vrijdagmiddag 15 de cember een "concert" gegeven. De kosten voor deze cursus be dragen 20,- /leerling, incl. lesma teriaal en huur instrument. Voor deze cursus zijn nog 3 lesplaatsen beschikbaar. Heeft u interesse dan kunt u bel len naar 619569 - J. Postma. Boskoop - In Boskoop is zondag 5 november een lofprijzingsdienst. De bede "Uw koninkrijk kome" uit het Onze Vader zal door D. Wol- ters worden besproken onder de titel "Komt er nog wat van?". Zo als gewoonlijk is er daarnaast weer veel samenzang met begeleiding van een combo van zangers en in strumentalisten. Dennis de Bruijn heeft de muzikale leiding. De tek sten van de liederen worden ge projecteerd op een groot scherm, ledereen is van harte welkom in deze dienst die om 18.30 begint in de Dorpskerk naast de Hefbrug. -Speel-o-theek in Swanla: 9.15-11.30 uur: vakantie; open 22 augustus. -Koffieochtenden Hervormd Centrum: 6 nov: Mieke van Dis 'Keuze van Ruth'; 7 dec.: Heieen Bernard 'Advent'. - EHBO nieuwe opl. eerste hulp. Start di. 9 januari (inf. A.de Vos 0180 631376 n.o.z.) Theater Swanla 3 nov. Hans Dorrestein Martin van Dijk; 11 nov. Theo v.d. Oever; 18 nov. Ernesto en Marcellino; 2 dec. Rock 4; 22-23-29 dec. Polderromance musical A Christmas Carol: 13 jan. Giphart-Chabot- Bril; 20 jan. Reinier v.d.Naald; 27 jan.Het echt Rotterdams the ater; 2 febr. Kees Prins,J.P. den Tex en Paul de Munnik; 3 febr. Stichting Oneffe (fam. voorst.); 24 febr. Sjaak Bral; 3 maart Knijn; 9-10-16-17 maart Polderromance musical Seven Brides for seven brothers; 7 april Quantro Ventos De Zevenster Lunchrestaurant de Hertenkuil geopend elke werkdag van 12.00-13.30 uu', 637111; koffie-inloop elke morgen 10.00 uur; welfare handwerken elke dinsdag 14 00 uur. Avondrestaurant de Hertenkuil voor 55-plussers: geopend elke Ie woensdag van de maand (vooraf reserveren 0180-637111): 6 sept., 4 okt.; 1 nov.; 6 dec. AN BO Spelmiddag: elke maandag Zevenster 14.00 uur; Soosmiddag (lx per 14 dgm °P woensdag): 14.00 uur in De Zevenster; Fietsen: (lx per 14 dgn): verzamelen bij dorps huis Swanla vrijdagmiddag 13.30 uur; Gymnastiek: gebouw geref. kerk dinsdag 9 30 en 10.30 uur; Zwemmen: zwembad De Koornmolen: donderdag 9.00, 10.00, 13-30 en 14.30 uur. Musea Zevenhuizen Openstelling Historisch Museum "Ons Verleden", het Molenmuseum en het museum van de Jan C. Lunenburgstichting, alle gevestigd in het gebouw Tweemanspolde' te Zevenhuizen, elke laatste zaterdag van de maand van 13.30-16.00 uur, elke twee de dinsdagavond van elk kwartaal van 19.00 tot 21.00 uur en verder op afspraak Vogelvereniging Zang en Kleur - kaarten: 17 nov.; 15 dec.; 29 dec. DE VIERKAP Klaverjassen: Woensdagmiddag voor de jeugd: v.a. 18 jan, iedere 14 dagen, Sc ren: wo.avond, do.morgen en -avond (info: 010-4554051); Kerstmarkt: 16 dec. - Kerstzangavond Herv. kerk, m.m.v. Gouwestem: 18 december 20.00 uur. - St. Welzijn SOOS, in Dorpshuis Op Moer, van 9.30 tot 11.30 uur. Data: 9 november, 14 december, 11 januari, 8 februari, 8 maart, 12 april, 10 mei. - Seniorenreis 15 mei 2007 Waddinxveen - Het open podium bij muziekvereniging Concordia in Waddinxveen wordt opgeluisterd door een klarinetkwartet en een blazersoctet. Het open podium van zondag 5 november wordt gehouden in de Hoge Noot aan de J.W. Frisoweg nr. 1A, Waddinx veen, vanaf 13.00 uur. De toegang is gratis. Het Open Podium staat in het teken van optredens van en door leden en/of niet-leden die alleen of in ensemblevorm (duo, trio enz.) eens een concertje wil len geven. Heeft u ook belang stelling om deel te nemen aan een Open Podium dan kunt u zich aanmelden op 0182-613839. Kerkelijke, maatschappelijke en culturele activiteiten in Zevenhuizen-Moerkapel- le. Activiteiten kunnen gemeld worden bij mevrouw G. Beunder: 0180-631733 of greebeunder@yahoo.com

Hart van Holland | 2006 | | pagina 26