Van (t Hof heeft heel wat huizen in huis! Moerkapelle Moerkapelle Boskoop Zevenhuizen P_van 't hof Als je alles op 'n rijtje zet, ga je gelijk naar Van 't Hof! 11ÏÏÏT b\ r makelaardij Noordeinde 45 Vraagprijs 424.500,- k.k. Beatrixlaan 101 Vraagprijs 319.000,- k.k. Calville 6 Vraagprijs 439.000,- k.k. Nassaustraat 10 Vraagprijs: 199.000,- k.k. pagina 32 Hart van Holland Dè krant voor de Zuidpias 1 november 2006 w Indeling: Entree/Tochtportaal met meterkast; Hal met voll. betegelde toiletruimte v.v. closet en fonteintje; Badkamer met ligbad, wastafel en afzuigen 1 Slpk. met laminaatvloer aan de vz.; 1 Slpk. met schuifwandkast en laminaatvloer aan de zijzijde; Vaste kast in de hal; 1 Gr. ouderslpk. met toegang tot de tuin aan de az., welke is v.v. laminaatvloer; De beg. gr. is v.v. een plavuizenvloer; De ruime woonk. van ca. 40 m2 is v.v. een open haard en is verdeeld in een zitkamer, eetkamer en een prima werkruimte; Open luxe keuken (2002) welke is v.v. caesarstone werkblad en inbouwapparatuur. Bijzonderheden: De woning beschikt over een alarmsysteem. De zijkant van de woning is v.v. kunstof kozijnen. De gehele woning is v.v. dubbel glas, geïsoleerd dak met nieuwe dakranden en sereens aan de tuinzijde. De oplevering van deze zeer lichte en fijne bungalow is in overleg. Algemeen: Op een unieke en schitterende locatie gele gen karakteristieke 2/1 kap woning met diepe voortuin v.v. houten tuinberging, 3 parkeerpl. en'op het Westen gelegen achtertuin met vrij uitzicht over de achterge legen polder. Deze woning welke in ca. 1907 is gebouwd, is in ca. 2000 uitgeb. en geheel gemoderniseerd. De woning is gebouwd op 385 m2 eigen grond en heeft een inh. van ca. 400 m3. Nabij winkels en scholen gelegen. Indeling: Beg. gr.: Entree/hal; Meterkast; Toiletruimte; Royale lichte woonk. (ca. 62 m2) met prachtig uit zicht over de achtergel. polder en toegang middels 3x opensl. deuren tot de tuin; Open keuken met U-vor- mige lichte keukenopst. (alle apparatuur is vernieuwd in 2003); Luxe badk. (2003) met ligbad, douchecabi ne, wastafel met meubel en designradiator; Ruime slpk. (ca. 4.40 x 4.70m) met schouw en vaste kast; De gehele beg. gr. is v.v. een fraaie plavuizenvloer met vloerverw. en massief houten vloerdelen in de uitbouw. Ie Verd.: Overloop; Wasruimte; 1 Slpk. aan de vz. (ca. 3.70 x 2.80m) met Velux dakvenster en bergruimte achter de knieschotten; 1 Slpk. aan de az. (ca. 2.68/3.90 x 4.55m) met vaste kast, c.v.-kast met Nefït HR c.v.- combi ketel (ca. 2003), dakkapel en toegang tot het eventueel te realiseren dakterras (ca. 30 m2); De gehele le verd. is v.v. houten vloerdelen. Bijzonderheden: De woning is geheel v.v. dub. beglazing. Schilderwerk is uitgevoerd in 2005/2006. De voor- en zijgevel zijn opnieuw gereinigd, gevoegd en geïmpregneerd. Oplevering in overleg. Algemeen: Wilt u graag gelijkvloers wonen en toch de tuin niet missen? Op een beschutte en rustige locatie gelegen, netjes verzorgde en ruim opgezette gescha kelde geheel gelijkvloerse bungalow. De beschut gele gen bungalow is in 1969 gebouwd, van alle gemakken voorzien, beschikt over 4 kmrs en een zeer grote tuin van ca. 18 m diep. Netjes aangelegde tuin (Z) v.v. een vrijst. houten berging en achterom. De woonopp. is ca. 116 m2 en het totale perceelopp. bedraagt maar liefst 344 m2!! Aan de vz. van de woning is een stenen berging gebouwd, welke is v.v. hete lucht verwarmingketel (2001), boiler en zonneboiler. powered by nvm NVM Algemeen: In de jongste wijk van Boskoop, Waterrijk in 2002 gebouwde 2/1 kapwoning met garage. Het perceel van de woning is gelegen op een eiland met meerdere woningen en welke bereikt wordt middels een brug. De grote van het perceel is 395 m2 (incl. water). De woning heeft een inhoud van ca. 510 m3 en een woonopp. van ca. 156 m2. De garage is aangebouwd en vanaf de hal bereikbaar. De tuin, welke aan de zij zijde en achterzijde is gelegen is netjes aangelegd en vergroot doormiddel van een grote vlonder over het water. Indeling: Entree/hal met meterkast, vaste garderobekast, toilet met fonteintje; Bij betreding van de woon kamer komt men eerst in de woonkeuken, welke is uitgevoerd met een fraaie luxe (blauwe) Siematic keuken met zowel Miele als Siematic inb.app. en een granieten werkblad: Vaatwasser, keramische kookplaat, RVS schouw, koelkast, vriezer en combimagnetron; Het zit gedeelte van de woonkamer is iets verdiept gelegen en gesitueerd aan de water(achter)zijde; De begane grond is v.v. een bamboe parketvloer (licht), le Verd.: De gehele verdieping is v.v. van bamboe parket (licht); 2 Slaapkamers met lambrisering aan de achterzijde; j Betegelde badkamer met douchebak, wastafel en closet; 1 Grote ouderslaapkamer aan de voorzijde met eigen badkamer v.v. ligbad, douchebak, closet, wastafel en er is een inloopkast. 2e Verdieping: Overloop; Royale kamer met dakterras (aan 3 zijden), c.v.-ketel (2002), boiler (2002) en wasmachineaansluiting. Bijzonderheden: Deze verzorgde woning kan als het ware zo betrokken worden en biedt een grote hoeveel heid luxe. De woning is gebouwd met GIW garantie. De oplevering is in overleg. Dorpsstraat 154, 2761 AJ Zevenhuizen Telefoon 0180 - 63 26 55 Telefax 0180-63 23 67 E-mail zevenhuizen@hof-makelaardij .nl Internet www.hof-makelaardij.nl Kantoren in Alphen a/d Rijn, Bodegraven, Boskoop, Gouda, Gouda Goverwelle, Waddinxveen, Zevenhuizen en Zoetermeer. Algemeen: In rustige straat gelegen aan de achterzijde uitgebouwde woning, welke is gebouw in 1956. Deze verrassend ingedeelde woning heeft, mede door de uitbouw aan de az., een woonopp. van ca. 115 m2. Het perceel is 163 m2 en biedt u naast de woning ook een nieuwe houten berging (2005) met elektra. De woning is ideaal gesitueerd tegen over de basisschool en nabij het centrum van deze kleine, landelijke plaats. De netjes aangelegde tuin (W) is v.v. bestrating en een achterom. Indeling: Beg. gr.: Entree/hal met trapopgang en meterkast; De L-vormige woonk. v.v. laminaatvloer en een trapkast is ca. 34 m2; Gesloten keuken met rechte keukenopst. (2001), welke is v.v. inbouwapp.; Bijkeuken, welke volledig is betegeld en v.v. w.a.; Voorraadkast; Grote toiletruimte v.v. van hangcloset; Bergruimte met c.v. ketel (2001) en deur naar de tuin. leVerdieping: Overloop; Alkoof met vaste kasten; 1 Slpk. met dakkapel aan de az.; 1 Sik. met laminaatvloer en dakkapel aan de az.; Volledig betegelde badk. met ligbad, wastafel en dakvenster; 1 Slpk. aan de vz.; 1 Gr. Slpk. aan de vz. 2e Verdieping: Bevloerde vliering, bereikbaar middels schaartrap. Bijzonderheden: De woning is keurig onderhouden, waarbij de volgende zaken zijn te noemen: platdak uitbouw 2004, dakbeschot uitbouw 2004, c.v. ketel 2001, keuken 2002, toiletruimte 2001, buitenschilder werk voorzijde 2004 en achterzijde 2005. Kortom een fijne woning in ook een fijne woonomgeving. De oplevering is in overleg.

Hart van Holland | 2006 | | pagina 32