LITIE BERICHTEN ©nnP Maarten Koole (UITVAARTVERZORGING OIO 521 60 16 0! 079 - 342 60 70 deHaij £^van derWende advocaten Probleemoplossers voor het bedrijfsleven 29.000 exemplaren Begrafenisverzorging voor Benthuizen - 3B Hoek - loerkapelle - Zevenhuizen - Zoetermeer en omstreken Miffespecr en in stijl doen we wat van onsjvetmcht wordt Wanneer de tijd voor u even stilstaat nemen wij voor u alle tijd Postbus 85 - 2760 AB Zevenhuizen Bezoekadres: organisatie van lokale nieuwsmedia Hart van Holland: dé krant voor de Zuidpias 1 november 2006 (Afspraak op locatie mogelijk) Barbizonlaan 82 - 2908 ME Capelle aan den IJssel - Tel. 010-2204400 www.haijwende.nl Vriendje hebt ons verlaten, Terwijl we kortgeleden nog gezellig zaten te praten. Lang mocht het niet meer duren, Voor jou in het ziekenhuis waren het lange uren. Wat wij diep van binnen weten, Is dat wij jou nooit meer zullen vergeten. Groot is ons verdriet na het overlijden van mijn man, onze vader en opa Zevenhuizen, 27 oktober 1927 t Gouda, 29 oktober 2006 M.M. Koole-Vogelaar Wim en Betsy Ramon, Angelo Piet en Ria Dennis André en Sylvana Jeffrey Richard en Jacqueline Manouck, Ismay Correspondentieadres: Schielandsingel 24 2761XR Zevenhuizen Donderdag 2 november is in het rouwcentrum "Zevenhuizen", Zuidplasweg 3 te Zevenhuizen van 19.30 tot 20.30 uur gelegenheid tot condoleancebezoek. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden vrijdag 3 november om 12.00 in het crematorium "Schollevaar", Burgemeester Schalijlaan 2 te Capelle aan den IJssel. Na de plechtigheid is in de ontvangkamer van het crematorium gelegenheid de familie blijk te geven van uw medeleven. üt> 't UITVAARTVERZORGING Voor Zevenhuizen en Moerkapelle Met eerbied en respect Kontoor: Dorpsstraat 43a - 2761 AB Zevenhuizen "AG EN NACHT DIRECTE HULP NA OVERUJDEN TEL. 0180-328094 Rouwcentrum "Zevenhuizen" Zuidplasweg 3, Zevenhuizen Rouwcentrum "Westhage" Akkerweg 84, Moerkapelle Ook thuis opbaren Voor een persoonlijke en stijlvolle begeleiding van uitvaarten Vooraf regelen van uw uitvaart mogelijk M smmRoo* (iiuLNKSTLMs Hoekeindseweg 61. 2665 KB Bleiswijk Zevenhuizen Poging inbraak - In de nacht van 22 op 23 oktober is geprobeerd in te breken in een bedrijfspand aan de Burg. Klinkhamerweg. De dader(s) is wel binnengekomen, maar heeft niets van waarde meegenomen. Snelheids controles - Op maandag 23 oktober is een snelheidscontrole gehouden op de Noordeliike Dwarsweg. De maximaal toegestane snelheid bedraagt ter plaatse 50 km/u. In totaal passeerden 803 voertuigen de radarwagen en van 179 passanten is een foto gemaakt. De hoogst gemeten snelheid bedroeg 84 km/u. De overtreders kunnen een schikking tegemoet zien tussen de 14.-en 181.- Daarna is de radarwagen verplaatst naar de Zuidplasweg. Ook hier weer foto's van veel te hard rijdende personenwagens. In totaal werden van 18 passanten een foto gemaakt. De hoogst gemeten snelheid bedroeg 118 km/u. Een schikking tussen 14 en 191 Euro kan worden verwacht. Op woensdag 25 oktober heeft de radarwagen zich opgesteld op de Noordelijke Dwarsweg, tussen 16.45 en 18.15 uur. In deze periode passeerden 551 voertuigen, waarvan er 129 te hard reden. De hoogst snelheid was 80 km/u (schikking tussen 14.- en 160.-) Kop-staart botsing - Maandagmiddag 23 oktober heeft op de Zxuidplasweg een kop-staart botsing plaatsgevonden. Een vrachtwagen, die ter hoogte van de werkzaamheden op die weg stilstond en daarachter ook 2 personenwagens werden niet opgemerkt door een achterop komende bestelwagen, die zonder te remmen op de achterste personenwagen botste. Door de klap schoot deze auto ook door op de voor hem stilstaande personenwagen. De beide bestuurders van de personenwagens zijn met lichte verwondingen per ambulance naar een ziekenhuis vervoerd. Inbraken in auto's - In de nacht van 24 oktober is ingebroken in 2 auto's die geparkeerd stonden in de Leeuwerik en de Wilgenlaan. Uit beide auto's is de autoradio meegenomen. De braakschade aan beide auto's is aanzienlijk. Moerkapelle Poging bedrijfsinbraak - In de nacht van woensdag op donderdag 26 oktober is gepoogd in te breken in een bedrijfspand aan de Dorpsstraat. Een raam aan de achterzijde was geforceerd, maar door diverse obstakels in het pand kon de dader(s) niet naar binnen. Waddinxveen Betrapt bij diefstal sigaretten Winkelpersoneel van een supermarkt aan de Kerkweg-Oost heeft woensdagmiddag 25 oktober een 14-jarige Gouwenaar betrapt bij het stelen van sigaretten. De Gouwenaar maakte deel uit van een groepje jongens die de winkel binnenliep. Terwijl één van de jongens producten afrekende bij de kassa, stelde de Gouwenaar zich zo op dat de caissière niet kon zien dat hij een pakje sigaretten wegnam. Echter andere medewerkers hadden dit wel gezien en spraken de jongen aan. Uit zijn zakken kwamen naast het pakje sigaretten ook twee milkshakes tevoorschijn. Later in de middag werd bij dezelfde winkel een 54- jarige man aangehouden. De man had shag bij een kassa weggenomen en was doorgelopen naar een andere kassa waar hij het pakje rookwaar niet afrekende. Jongen opzebrapadaangereden-VJoensdag 25 oktober, omstreeks 16.45 uur, vond op de Koningin Wilhelminasingel een aanrijding plaats. Een 13-jarige Waddinxvener stond bij de verkeerslichten bij het zebrapad te wachten. De jongen stak bij groen over, maar werd, toen hij halverwege was, door de buitenspiegel geraakt van een zwarte BMW M5 die plotseling voorbijreed. De auto kwam vanuit de richting van de Juliana van Stolberglaan. De bestuurder van de auto is doorgereden zonder te stoppen. De Waddinxvener raakte licht gewond. De politie is op zoek naar getuigen. Zij kunnen contact opnemen met het bureau via telefoonnummer 0900-8844. Woninginbraak - Woensdag 25 oktober tussen 08.15 en 13.30 uur is in een woning aan hetSt.Victorplein ingebroken. Het is nog onduidelijk hoe men wist binnen te komen. Eenmaal binnen werden enkele kamers doorzocht. Er werden diverse goederen, waaronder sieraden, portemonnees en een digitale camera, gestolen. Geslaagde reddingsactie - Agenten hebben met medewerking van omstanders een geslaagde reddingsactie uitgevoerd. Op woensdag 25 oktober, rond 21.50 uur, kregen agenten het verzoek van de meldkamer om naar de Beijerincklaan te gaan. Aldaar zou een auto te water zijn geraakt. Ter plaatse bleek dat er een auto op zijn kop in het water lag. Inmiddels stonden er al drie personen in het water die poogden de auto om te keren. Een agent is tevens in het water gesprongen en gezamenlijk hebben zij de auto gekeerd. In de auto zat een 28-jarige man uit Gouda. Al snel werd duidelijk dat de man onder invloed van alcohol verkeerde. Omdat hij niet gewond was kon hij mee naar het politiebureau waar hij een ademtest onderging. De uitslag van de test bedroeg 795 ug/l, terwijl de limiet in het verkeer 220 ug/l is. De Gouwenaar kon zijn rijbewijs inleveren. De politie prijst de omstanders die er mede voor hebben gezorgd dat de man uit het water kon worden gehaald. Tijdens de hulpactie is zowel de agent aan zijn hand gewond geraakt als een omstander gewond aan zijn pols. Beiden zijn naar het ziekenhuis gebracht voor een behandeling. Politie vordert rijbewijs in na snelheidsovertreding - De politie heeft op zondagnacht 29 oktober het rijbewijs ingevorderd van een 29-jarige automobilist uit Waddinxveen. Agenten waren rond 00.50 uur op de Beijerincklaan bezig met een alcohol- en snelheidscontrole toen de man daar in zijn auto met 142 km/h kwam aangereden daar waar 80 km/h. het maximum is. Hij kreeg dan ook een proces verbaal en mocht zijn rijbewijs inleveren. Politie zoekt veroorzaker aanrijding - De politie is op zoek naar de veroorzaker van een aanrijding op rijbaan richting Den Haag van de Rijksweg A12. De aanrijding, waarbij alleen sprake was van materiële schade, gebeurde op zaterdag 28 oktober rond 22.30 uur en werd veroorzaakt door een donkerkleurige Mercedes van een oud model. Deze raakte bij het verlaten van een oprit in een slip en kwam daardoor dwars op de rijbaan te staan. Twee auto's, bestuurd door een 19-jarige man uit Vlaardingen en een 46-jarige man uit Steenbergen, raakten elkaar bij het ontwijken van de auto. Nadat beiden de auto op de vluchtstrook tot stilstand hadden gebracht, ontdekten ze dat de auto waarvoor ze moesten uitwijken verdwenen was. Inbraak in voetbalkantine - De politie doet onderzoek naar een inbraak in de kantine van de voetbalvereniging Waddinxveen aan de Sniepweg. De inbraak vond plaats tussen zaterdag 28 oktober 19.00 uur en zondag 29 oktober. Na het inslaan van een ruit werd de kantine doorzocht en werd een beamer, een klein kluisje en geld gestolen. Van de dader(s) ontbreekt tot op heden ieder spoor. Inbraak in bedrijf - De politie doet onderzoek naar een inbraak in een bedrijf aan de Noordkade. De inbraak vond plaats Uitvaartverzorging van den Bogerd Zorgverlening tot in het kleinste detail Jeanne Ma'ze-Koch Marian v.d. Bogerd-Kmd tussen vrijdag 27 oktober 17.30 uur en maandag 30 oktober 07.20 uur. Na het inslaan van een ruit werden enkele ruimtes in het bedrijf doorzocht en werd een kistje met geld gestolen. Van de dader(s) ontbreekt tot op heden ieder spoor. Boskoop Insluiping en inbraak - Een insluiper heeft van een open keukendeur gebruik gemaakt om een woning aan de Kooiweg binnen te dringen. De insluiping vond plaats op zaterdagavond 28 oktober, tussen 19.00 u en 20.00 uur. Uit de woning werd een geldbedrag weggenomen. Op maandagavond 30 oktober, tussen 18.00 u en 21.00 uur is er in een woning aan de Hamwijck ingebroken. Via het openbreken van een raam is de inbreker binnengedrongen. De politie vraagt bewoners van Boskoop alert te zijn en verdachte situaties te melden bij de politie. De politie adviseert ramen en deuren goed te sluiten bij zowel het verlaten van de woning als bij het slapen gaan. Onafhankelijk informatieblad. Verschijnt in Waddinxveen, Boskoop, Zevenhuizen-Moerkapelle, Oud Verlaat, Nesselande en Kruisweg, eenmaal per week op woensdag in een oplage van Postadres voor redactie en advertenties: Drukkerij Elgersma Noordelijke Dwarsweg 1a 2761 GA Zevenhuizen Tel. 0180-632289* Fax. 0180-633503 E-mail redactie: redactie@hart-van-holland.nl E-mail advertenties: verkoop@hart-van-holland.nl Algemene informatie: info@hart-van-holland.nl Sluitingstermijn redactie: maandag 12.00 uur Sluitingstermijn advertenties: Maandag 14.00 uur. Kant-en-klaar advertentiemateriaal (in dien gereserveerd) dinsdag 10.00 uur. De uitgever stelt zich NIET verant woordelijk voor eventuele onjuist heden in telefonisch opgegeven advertenties!! Hart van Holland stelt zich niet aansprakelijk voor de inhoud van de advertenties en ingezonden medede lingen in deze krant. Zij behoudt zich het recht voor, zonder opgave van reden, advertenties voor publicatie in het Hart van Holland te weigeren. Voor klachten over de bezorging van Hart van Holland in Zevenhui zen, Moerkapelle en Nesselande: Drukkerij Elgersma, telefoon 0180-632289. Overige klachten: donderdag tussen 18.00 en 20.00 uur: 0172-217615 Niets uit deze uitgave mag worden gekopieerd zonder schriftelijke toestemming van de uitgever.

Hart van Holland | 2006 | | pagina 3