AGON DAMES VERLIEZEN WEDEROM VAN VTC MOERKAPELLE EERVOL UITGESCHAKELD Uoi FLORACROSS TELT ZESHONDERD DEELNEMERS PRACHTIGE OVERWINNING GROENEWEG ADR.VAN ERK CLUBKAMPIOEN VANGST HSW Slêtiek s PORT VOLLEYBAL SCHAKEN VOETBAL HENGELSPORT HENGELSPORT Hart van Holland: dé krant voor de Zuidpias 8 november 2006 I Boskoop - Agon Dames 1 speelde I vrijdag 3 november een uitwed- I strijd in Woerden tegen het derde I team van VTC. Nadat een week ge- I leden de bekerwedstrijd met 3-2 I ,verd verloren tegen VTC dames 2, I moest nu een gewone competitie- I wedstrijd worden gespeeld. Agon begon nerveus aan de wed strijd en speelde geforceerd. Hier door kon VTC al vroeg in de eerste set een voorsprong nemen. Met 25-22 ging de set naar VTC. Dankzij een goede service van Kim werd in de tweede set een 8-1 voorsprong opgebouwd. Zowel verdedigend als aanvallend ging het goed bij Agon, waardoor de tweede set met 25-23 naar Agon ging. De derde set begon wederom gelijk waardig. Het ging lange tijd ge lijk op maar toen werden er aan Agon kant kleine foutjes gemaakt, waar VTC dankbaar gebruik van maakte. Jeugdspeelster Ellen van Bunningen mocht aan het einde van de set haar debuut maken in het eerste team van Agon maar kon niet voorkomen dat deze set naar thuisploeg VTC ging, 25-18. De vierde set ging eveneens, in re cordtempo, naar VTC. Vrijdag 10 en 17 november spelen de Agon dames twee keer achter elkaar een thuiswedstrijd. Beide wedstrijden beginnen rond 21.00 uur en worden gespeeld in de sporthal aan de Puttelaan. Moerkapelle - In een thuiswedstrijd verloor het Moerkapelse team nipt van het op papier sterkere Charlois Europoort uit Rotterdam-Zuid. Jan Blok ging snel ten onder door een oprukkende h-pion. Arno Luinen- burg speelde in een Caro Kann vol op de aanval, stond optisch ook beter, maar kon naar eigen zeg gen niet het geduld opbrengen en ging in verloren stelling door zijn tijd: 0-2 achter. Teamleider Kevin Bakker leed een nipte nederlaaq: I Vh-Vh. de onderlinge competitie was I er de topper tussen de nummer 1 en 2 Hugo van Elteren en Gerard van Ommeren. Zonder echt harde strijd werd uiteindelijk tot remise besloten. Maarten Vroegindeweij ton daarvan profiteren en inlopen. Met zwart profiteerde hij optimaal van een mindere zet van André Nieuwlaat en het pleit was veras send snel beslecht. Ook Dick Bac had een relatief eenvoudige over winning. Jojanneke Weijermars had haar avond niet, tot driemaal toe kreeg zij materiaalvoorsprong tegen jeugdtalent Sander Marijt, maar het werd steeds weer terug- veroverd. Pas laat wist Sander te winnen. De allerlaatste partij was die tussen Ad Voerman en Maar ten Pilgram. In een moeilijk eind spel met twee pionnen meer voor Maarten ging Ad door zijn vlag. Maarten had zelf ook nog maar iets meer dan een halve minuut, maar het punt was wel binnen. Overige uitslagen: Wouter Vroegindeweij - Stefan van der Zalm 1-0; Gerrit van Meeteren - Wim Westerman 1-0; Matthias Freeke - Arie Hoogduijn 1-0. Stand aan kop: 1. Hugo van El- teren; 2. Gerard van Ommeren; 3. Maarten Vroegindeweij; 4. André Nieuwlaat; 5. Arno Luinenburg; 6.Dick Bac. Bij de jeugd werd er gespeeld voor de Groene Hart Jeugdcup. Het Moerkapelse team bestond uit Jurian van der Waal, Dorine Elffers, Bart Mauritz en Geert van den Hoek. Tegen Messema- ker werd met 1-3 verloren, Tegen de 3 Torens met 4-0 gewonnen en tegen de Pionnetjes werd het 2-2. Persoonlijke scores: Jurian van der Waal 1 uit 3, Dorine Elffers 3 uit 3, Bart Mauritz 1 uit 3 en Geert van den Hoek 2 uit 3. WacIdinxveen - Stefan de Joode werd zaterdag 4 november in een volle bestuurskamer van de cvv Be Fair ge huldigd als het 100e F- pupil lid van Be Fair. Uit handen van de voorzitter van Be Fair ontving hij een volledige 'Wbaluitrusting. De F pupillen zijn spelers in de leeftijd van 6 tot en met 8 jaar. I Boskoop - De Floracross blijft fier overeind als een van Boskoops 9rootste sportevenementen. En Mar is het organiserende AV'47 'ots op. De 30e LTB Floracross trok ^00 deelnemers. De jubielumesta- ette werd een succes en zal waar- pijnlijk in 2007 geprolongeerd Worden. hoofdnummer, de 9000 meter I '°0r mannen senioren, kreeg de "jarige Robert Ton als winnaar. e dominerende AV Gouda-atleet, 'e in Moordrecht woont, nam .eteen na de start de leiding en °nd die niet meer af. Blubber en nnp ere hindernissen konden hem Tuf U'1 soePe'e ritme halen. (iQ?ec!e finisher Maarten Blokland L uit- Waddinxveen kwam pre- s oen minuut later over de eind- ;jeefP' Sevolgd door de verrassen- var^*ander van der Vooren (21) tiiri ,Atvern' Nieuwegein. Lange I lad Hans van Beek (Waddinx veen) uitzicht op het brons, maar hij moest tenslotte veertien secon den toegeven op Van der Vooren. De favoriet Rachid Mohamadi van Atos Amsterdam kwam niet in het stuk voor. De winnaar van 2004 en 2005 kreeg keelpijn, had pro blemen met de ademhaling en staakte de strijd. Bij de dames won Zahra Es Sabblar uit Amsterdam. Uitslagen Vrouwen 4. Sonja Hogerbrugge, AV'47. Sprintcross vrouwen 5. Mariska Oskam AV'47. Sprintcross mannen 2. Niels Strijk, Hazerswou- de, 3. Leon van Prooijen, AV'47. Vrouwen veteranen 3. Nicolet Re- meeus, AV'47. Mannen veteranen 40+ 3. Jan de Jong, AV'47. Man nen veteranen 50+ 3. Jan Oskam, AV'47. Mannen 60+ 1. Jaak Bol- laart, AV'47. Meisjes A 5. Karin van Eeuwijk, AV Gouda. Jongens A 1. Coen van der Harst, Antilope Wad dinxveen 2. Roy Nobel, SC Reeuw- ijk 3. Michel Nobel, SC Reeuwijk 4. Pascal 't Hart, Antilope 5. Frank van Haastrecht, Antilope. Jon gens B 1. Piet Boes, SC Reeuwijk. Meisjes C 1. Eefje Tielemans, AV Gouda 2. Maureen Koster, AV'47. Jongens C 3. Guus de Vos, Avantri Schoonhoven. Meisjes D1 4. Sasja Smit, AV'47. Meisjes pupillen A2 4. Ingrid Brokke, AV Gouda. Meis jes pupillen A1 3. Lieke Meijvogel, SC Reeuwijk. Jongens pupillen A1 5. Tim Schiebroek, SC Reeuwijk. Meisjes pupillen B 1. Merel de Groot, AV Gouda 2. Maimouna Barry, SC Reeuwijk 3. Nina Stam, AV Gouda. Jongens pupillen B 1. Olaf Visser, AV Gouda 5. Joost van Zutphen, AV Gouda. Meisjes pupillen C 1. Rinka Kranenburg, AV'47 2. Demi Wassenaar, AV'47 3. Marit Meijvogel, SC Reeuwijk 5. Yentl Verkerk, AV'47. Jongens pupillen C 5. Johan van 't Hoff, AV'47. Voor meer informatie: www.av47.nl Zevenhuizen - De grote man in de wedstrijd tegen het sterke Esto was ongetwijfeld Maurice Eckhardt. Na een paar mindere wedstrijden nam Eckhardt niet alleen alle doelpunten voor zijn rekening, ook leed de aanval lende middenvelder niet of nau welijks balverlies. Dit betekende direct dat Groeneweg door het balbezit ook veel beter tot aan vallende acties kon komen. In de 5e minuut van de wedstrijd was het raak. Menno van Dam ontfutselde de laatste man van de gasten de bal en ging op zijn eigen wijze recht-toe-recht- aan richting het doel van Esto. Op die manier is hij nauwelijks af te stoppen. Een verdediger van Esto lukte dat wel maar ten koste van een strafschop. De overtreder mocht van de goed leidende scheidsrechter op het veld blijven (geel was zijn deel) maar Eckhardt schoot de bal on berispelijk in. Nauwelijks een kwartier later kapte Eckhardt na goed door zetten van Michael van Yperen de bal naar zijn sterke rechter been en de bal verdween in de kruising. Op dat moment was de voorsprong zeker verdiend omdat Esto wel beter voetbalde maar veel minder in de buurt van het, weer door Johan Hoo- geveen verdedigde, doel van Groeneweg kwam. Toch viel vijf minuten voor de rust de aanslui tende tegentreffer. Door slap en zwak ingrijpen van de verdedi ging kwam Esto eigenlijk voor het eerst in de wedstrijd ge vaarlijk door. Door een haag van benen verdween de bal achter Hoogeveen. De supporters van de thuisclub vreesden een lange tweede helft. Esto zou zich niet zomaar naar de slachtbank laten leiden. Na een kwartier viel de op dat moment verdiende gelijkmaker, al zat er wel een luchtje aan van buitenspel. Groenewegs grens rechter Dick Bakker vlagde echter niet. Even was Groeneweg van de leg en leek Esto 'erop en erover te gaan'. Zover kwam het echter niet, een kwartier voortijd sprint te van Dam weer eens weg van zijn veel tragere tegenstanders en leek een tweede strafschop in het voordeel van Groeneweg ge geven te worden. De scheidsrechter besliste dat de bal net buiten het strafschopge bied moest liggen maar stuurde nu wel de verdediger van Esto van het veld wegens het onderuit halen van de doorgebroken spe ler. Op schitterende wijze schoot Eckhardt de bal achter de kans loze keeper. Toen knakte er iets bij Esto. Met tien man ver der en tegen een fel van zich afbijtend Groeneweg zagen zij de kansloze missie in. Vijf minu ten voor tijd waren het weer van Dam en Eckhardt die de wed strijd beslisten. Een verre trap van achteruit was weer eens een prooi van plaaggeest van Dam, die prima de bal afgaf aan de er nog veel beter voorstaande Eck hardt. Met een prachtige voet beweging vlogen zowel keeper als de laatste verdediger voorbij en wipte hij de bal in het lege doel. Winst, een mooie overwin ning en Groeneweg uit de laatste drie wedstrijden negen punten. Met deze overwinning alleen op rekening van Eckhardt te schrij ven doet men het hele elftal te kort. Er werd zéér kort gedekt en de spelers van de Bodegraafse ploeg konden nauwelijks een bal aannemen of er was al weer een rood shirt in de buurt. Met Dennis van Vliet als absolute uitblinker is verdedigend eigen lijk iedereen genoemd. Dit is de manier om in de 3e klas te overle ven. Zondag een zware opgave, zo mag de uitwedstrijd tegen koploper Delft genoemd worden, maar spelend zoals nu tegen Esto behoort een verrassing zeker tot de mogelijkheden. Rectificatie: In de krant van vorige week stond per abuis deze foto met een tekst van hengelsportvereniging Waddinxveen. Deze week de juiste tekst. Zevenhuizen-Moerkapelle-Hen- gelvereniging H.Z.M. heeft voor de vijftiende en tevens laatste wedstrijd van deze competitie gevist in de Rotte ter hoogte van 'Blauwe brug'. De vangst was goed te noemen. Er werd door zeven deelnemers bij elkaar maar liefst 27.740 gram vis ter weging aangeboden. Op de eerste plaats eindige Adr. van Erk met 6.220 gram vis en werd daarmee clubkampioen. Tweede werd J.van Dongen met 5.100 gram vis en derde werd J.de Zwart met 4.020 gram. De uitslag van de competie is: eer ste plaats Adr van Erk met een totaal gewicht van 57.800 gram; twee is J. de Zwart met 39.800 gram; drie J. Klomp met 33.440 gram; vierde J. Wiersma met 32.060 gram; vijf is J.v Dongen met 29.240 gram; zes M. Huis man met 26.540 gram, zevende D. Bazen met 24.280 gram, acht ste J.Visser met 18.760 gram, ne gende H.Kok met 16.500 gram en tiende P.VermuIm met 16.220 gram vis. Bij de hengelsportver eniging H.Z.M. wordt op zater dag 2 december de Sinterklaas wedstrijd gevist. Standen en uit slagen zijn ook op te zoeken op www.h-z-m.com Waddinxveen - De Hengelsport vereniging Waddinxveen viste in de Heimanswetering bij Wou- brugge, 15 deelnemers vingen 23 kilo voorn en bliek. De uitslag was als volgt: 1. Frans van Steen deren met 3.980 gram; 2. Rob Jenner 3.020 gram; 3. Gerard Re- ijm 2.940 gram; 4. Jan Brouwer met 2.640 gram en nummer 5. John van Elswijk met 1.640 gram vis.

Hart van Holland | 2006 | | pagina 23