November, actiemaand bij sportcentrum De Koornmolen!! Sportcentrum De Koornmolen, daar krijgt u energie van! Tapijt Marmoleum Laminaat Gordijnen Binnen- buitenzonwering Mooi maar ook prijzig Kijk voor het uitgebreide lesprogramma op www.koornmolen.nl Bel voor meer informatie 0180-631860 of surf naar www.koornmolen.nl unze service en kwaliteit stemt U tot tevredenheid de Koornmolen In de actiemaand november van De Koornmolen laten we zowel onze nieuwe klanten als onze bestaande klanten profiteren van onze aantrekkelijke acties. Onze bestaande klanten kunnen in deze maand hun vrienden en/of familieleden lid laten worden zonder dat zij inschrijfgeld ter waarde van 40,- hoeven te betalen. U, als bestaande klant krijgt dan maand gratis onbeperkt sporten in ons sportcentrum. Wordt dus in november lid van sportcentrum De Koornmolen en betaal geen inschrijf geld ter waarde van 40,-. Tegelijkertijd kunt u ervoor zorgen dat een vriend of familie lid die al sport bij De Koornmolen maand lang gratis kan sporten. Zwemmen - Steps - Pilates - Spinning - Fitness - Power Yoga - Sauna - Kinderoppas Wij hebben nu een leuk en kwalitatief goed alternatief, nl. houten jalouzieen. Dit is een prachtig natuurprodukt met een soortgelijke uitstraling als shutters, maar aantrekkelijker geprijsd. Vele variaties zijn mogelijk, zodat u er helemaal uw eigen identiteit aan kunt geven. Be zoek nu ook onze website www.menfinterieur.nl Wij helpen u geheel vrijblijvend een passende inrichting -ij uit te zoeken, in ons adviescentrum of bij u thuis. 'erkend tMark Huisman 06-22523389 Fred Zweere 06-53798137 info@menfinterieur.nl Zevenhuizen Tel. 0180 632703 Fax. 0180-328434 Hart van Holland Dè krant voor de Zuidpias 8 november 2006 pagina 28

Hart van Holland | 2006 | | pagina 28