10 - 50% KORTING LITIE BERICHTEN ©nnP UITVAARTVERZORGING OIO - 52160 16 07 - UI 60 70 de Haij van derWende advocaten Probleemoplossers voor het bedrijfsleven Volop kortingen wegens verbouwing (Afspraak op locatie mogelijk) Wanneer de tijd voor u even stilstaat r amen wij voor u alle tijd toespeel en in stijl doen we wat van onsÊêtwacht,wordt Begrafenisverzorging voor Benthuizen - 3B Hoek Moerkapelle - Zevenhuizen - Zoetermeer en omstreken S/J WADDINXVEEN MOERKAPELLE ZEVENHUIZEN GRAFMONUMENTEN EN SIERURNEN 29.000 exemplaren organisatie van lokale nieuwsmedia Ook voor onderhoud van uw tuin en complete tuinaanleg tegen scherpe prijzen! Hart van Holland: dé krant voor de Zuidpias 15 november 2006 Barbizonlaan 82 2908 ME Capelle a/d IJssel telefoon 010-2204400 fax 010-2204499 - V TV UITVAARTVERZORGING Voor Zevenhuizen en Moerkapelle Rouwcentrum "Zevenhuizen" Zuidplasweg 3, Zevenhuizen Rouwcentrum "Westhage" Akkerweg 84, Moerkapelle Ook thuis opbaren Met eerbied en respect Voor een persoonlijke en stijlvolle Kantoor: Dorpsstraat 43a 2761 AB Zevenhuizen bege|eiding van uitvaarten DAG EN NACHT DIRECTE HULP NA OVERLIJDEN TEL. 0180-328094 Vooraf regelen van uw uitvaart mogelijk MShJiv Jeanne Matze-Koch Uitvaartverzorging kleinste showroom gedenkstenen I loekeindseweg 61,2665 KB Bleiswijk n. óDn /C> Verdachte van poging inbraak aangehouden - De politie heeft donderdagmiddag, 9 novem ber, een 27 jarige Waddinxve- ner aangehouden op verden king van poging inbraak in een woning op donderdag 25 mei dit jaar. De politie kwam bij de verdachte uit door het sporen onderzoek van de technische recherche. Uit de woning was niets weggenomen. De ruiten van een tuindeur waren inge gooid met een steen waarna de dader had geprobeerd binnen te komen. Aanrijding - De politie heeft woensdag 8 november rond 08.05 uur hulp verleend bij een aanrijding op te Henegou- werweg tussen een auto be stuurd door een 26 jarige man uit Rotterdam en een 16 jarige bromfietsster uit boskoop. De man reed vanuit een uitrit de weg op en verleende daar geen voorrang aan het meisje. Zij liep een beenwond op en is overge bracht naar het Groene Hartzie kenhuis in Gouda. Politie onderzoekt autoinbra ken - De politie doet onderzoek naar drie inbraken in auto's die geparkeerd stonden aan de Troelstrahoeve, de Woubrech- terf en Graanakker. De inbraken vonden plaats in de nacht van dinsdag 7 op woensdag 8 no vember. Van de auto's werden portiersloten vernield waarna uit de auto's radio's en cd-spe- lers, cd's en een navigatie sy steem werden gestolen. Van de dader(s) ontbreekt nog ieder spoor. Onder invloed rijden - De poli tie controleerde op vrijdag 10 november rond 01.30 uur op de Thorbeckehoeve een 26 jarige automobilist uit Waddinxveen. De agenten stelden drankge bruik bij hem vast en hielden hem aan. De aan het bureau uit gevoerde ademanalyse liet als uitslag zien een waarde van 335 ug/l (limiet 220 ug/l). De politie maakt proces-verbaal op. Inbraak in woning - De politie doet onderzoek naar de in braak in een woning aan de Lijs terbesstraat. De inbraak vond plaats in de nacht van zaterdag 11 op zondag 12 november. Na het vernielen van een ruit, wist men een raam te openen en in te klimmen. Uit de woning wordt een pinpas en worden enkele sieraden vermist. Van de dader(s) ontbreekt tot op he den nog ieder spoor. Politie vindt illegaal vuurwerk - De politie heeft vorige week woensdag 8 november in een woning aan de Beatrixlaan 35 dozen met illegaal vuurwerk gevonden. De vondst werd ge daan na een melding via Meld- MisdaadAnoniem dat daar vuurwerk aanwezig zou zijn. De 36 jarige bewoner van het pand werd aangehouden. Na zijn verhoor is hij donderdag 9 november weer op vrije voeten gesteld. De politie maakt pro- ces-verbaal tegen hem op. Het vuurwerk is inbeslaggenomen en overgedragen aan de Dienst der Domeinen. De vondst bestond uit Chinese rollen met 100.000 rotjes met een totaalgewicht van 329 kilo gram. Dit niet legale consumen ten vuurwerk had de verdachte gekocht in België en bestemd voor de verkoop. Een gevaar van een Chinese rol is dat het meer kruit bevat dan is toegestaan. Bij opslag op een gevaarlijke plaats, bijvoor beeld in de omgeving van een warmtebron, kan het tot zelf ontbranding komen en op het moment van exploderen men sen verwonden. Rotjes die niet zijn afgegaan vormen gevaar voor kinderen die deze restan ten zoeken en aansteken. Snelheidscontrole - De politie heeft donderdag 9 november een snelheidscontrole gehou den op de Noordelijke Dwars weg. De politie controleert hier regelmatig omdat er vaak men sen te hard rijden en er op de wegen rond Zevenhuizen rela tief veel ongelukken gebeuren. Ook nu kwamen er vrij hoge snelheden voor tussen de 103 km/uur en 80 km/uur, terwijl 50 km/uur is toegestaan. Onge veer 86% hield zich wel aan de snelheid. Bord met getuigenoproep ver krachtingszaak - De politie heeft maandagmorgen, 13 november, een bord met een getuigenop roep in een verkrachtingszaak geplaatst op de dijk bij het cam pingterrein van Recreatiepark Korenmolen. De politie onderzoekt de ver krachting van een 32 jarige vrouw uit Zevenhuizen. De vrouw was zaterdag 4 novem ber omstreeks 11.00 uur aan het joggen toen zij door een tot dusver onbekende man werd aangesproken op de Tweemans polder. De vrouw bleef hardlo pen, waarbij de man haar te voet achtervolgde. De vrouw vluchtte het campingterrein op maar kon de man niet van zich afhouden en werd daar op bru te wijze door hem verkracht. De dader is daarna weggelopen, de brug over, in de richting van Rot terdam. De vrouw heeft daarna onmiddellijk de politie gebeld, die een uitgebreid onderzoek instelt. De politie zoekt in ver band met deze verkrachting ge tuigen die omstreeks 11.00 uur bij Recreatiepark Korenmolen een getinte man hebben gezien van ongeveer 18 - 30 jaar met een lengte van tussen de 1.70 - 1.85 meter. Zij worden verzocht te bellen met het politie-infor- matienummer 0900-8844. DE GEDENKTEKEN SPECIALIST Voor een blijvende herinnering Grote sortering van modellen en steensoorten in onze toonzaal aanwezig Zegwaartseweg 4A 2712 PM Zoetermeer Telefoon 079-341 62 27 www.gedenktekenspecialist.nl info@gedenktekenspecialist.nl 8 Vestigingen in Nederland Openingstijden: maandag t/m vrijdag van 10.00 tot 17.00 uur zaterdag van 10.00 tot 16.00 uur. Onafhankelijk informatieblad. Verschijnt in Waddinxveen, Boskoop, Zevenhuizen-Moerkapelle, Oud Verlaat, Nesselande en Kruisweg, eenmaal per week op woensdag in een oplage van Postadres voor redactie en advertenties: Postbus 85 - 2760 AB Zevenhuizen Bezoekadres: Drukkerij Elgersma Noordelijke Dwarsweg 1a 2761 GA Zevenhuizen Tel. 0180-632289* Fax. 0180-633503 E-mail redactie: redactie@hart-van-holland.nl E-mail advertenties: verkoop@hart-van-holland.nl Algemene informatie: info@hart-van-holland.nl Sluitingstermijn redactie: maandag 12.00 uur Sluitingstermijn advertenties: Maandag 14.00 uur. Kant-en-klaar advertentiemateriaal (in dien gereserveerd) dinsdag 10.00 uur. De uitgever stelt zich NIET verant woordelijk voor eventuele onjuist heden in telefonisch opgegeven advertenties!! Hart van Holland stelt zich niet aansprakelijk voor de inhoud van de advertenties en ingezonden medede lingen in deze krant. Zij behoudt zich het recht voor, zonder opgave van reden, advertenties voor publicatie in het Hart van Holland te weigeren. Voor klachten over de bezorging van Hart van Holland in Zevenhui zen, Moerkapelle en Nesselande: Drukkerij Elgersma, telefoon 0180-632289. Overige klachten: donderdag tussen 18.00 en 20.00 uur: 0172-217615 Niets uit deze uitgave mag worden gekopieerd zonder schriftelijke toestemming van de uitgever. Tuincentrum Groemveide Hoefweg 20IJ Bleiswijk Tel. OIO - 5223528 Fax OIO - 52I0247

Hart van Holland | 2006 | | pagina 3