ARIE PIETER VAN DIJK: "INTOCHT SINTERKLAAS ZEER GESLAAGD" PROTEST TEGEN SLUITING POSTKANTOOR WADDINXVEEN Waddinxvener Waddinxveen leeft! KERKDIENSTEN SPORTHAL DE DREEF LEGIONELLA VRIJ DANCE SPECIAL BIJ RTW FM TENTOONSTELLING VOGELVRIENDEN ^/AnniN^^^sT^ZËVÊNiïMZENr in het nieuws... Hart van Holland: dé krant voor de Zuidpias 22 november 2006 pagina 15 In Waddinxveen is iedere week van alles te beleven. Niet alle onderwerpen halen de krant. In deze rubriek laten we u kennismaken met een bijzondere 'Waddinxvener in het nieuws'. En ziet u wat er allemaal gebeurt in ons dorp... Waddinxveen - Sinds een klei ne anderhalf jaar is Arie Pieter van Dijk bezig met zijn bedrijf ap-art.net. Dit voert allerhande opdrachten op het gebied van communicatie uit. Het fungeert als (tijdelijke) communicatieaf deling voor bedrijven en non profit organisaties. Bij het grote publiek in Waddinxveen is hij bekend als uitgever van het tijd schrift GaZien en als organisator van evenementen. Een voor beeld daarvan is de jaarlijkse in tocht van Sinterklaas, die hij or ganiseert voor de Ondernemers Vereniging Waddinxveen. De in tocht vond afgelopen zaterdag plaats op en rond de Nesse. "Een geweldige happening, met veel blije kindergezichten. Precies zo als het hoort bij zo'n volksfeest. We hebben het dit jaar groots aangepakt. Er waren veel zwar te pieten, die ook een actieve rol hadden bij het entertainen van kinderen en ouders. Zo droe gen ze grote cadeaudozen van de boot over de hoofden van de mensen naar de kade en lieten ze hier en daar doorschemeren voor wie dat pakje bedoeld was. Daarnaast mocht een aantal kin deren op het podium ook een vraag stellen aan Sinterklaas. Dat is natuurlijk altijd spannend. Als klein kikkerlandje kunnen we best trots zijn op zo'n mooie tra ditie als het Sinterklaasfeest. Ik hoorde dat er zelfs buitenlandse toeristen aanwezig waren die het Sinterklaasfeest als attractie beschouwden." Grote groep vrijwilligers Bij de organisatie van de Sinter klaasintocht waren meer dan 60 vrijwilligers betrokken. "Er was ben kernteam van 12 mensen, met vertegenwoordigers van verschillende organisaties, on dernemers en hulpdiensten, zo als de gemeente, politie, EHBO en brandweer. Ook de leden van de scoutinggroep Klimop lieten zich weer van hun beste kant zien, door vanaf zeven uur in de ochtend aanwezig te zijn om het podium te versieren, de hekken te plaatsen en allerlei hand- en spandiensten te verrichten. De Waddinxveense Reddingsbriga de patrouilleerde op het water. Gezien de enorme toeloop van het publiek, waren we daar wat blij mee. Gelukkig is alles goed gegaan. Eén klein mannetje was zijn ouders kwijt geraakt, maar met hulp van een aantal EHBO- ers vond hij ze snel terug. We kunnen terugkijken op een zeer geslaagde dag. Ook Sinterklaas was blij dat hij er in goede ge zondheid weer bij kon zijn." Succes Arie Pieter van Dijk wordt ge dreven door succes. Niet direct door dat van hemzelf - al geeft dat natuurlijk wel voldoening - maar vooral door dat van zijn klanten. "Als een opdracht ge slaagd is, heeft mijn opdracht gever een goed resultaat be haald. Daaraan dank ik dan mijn succes." Arie Pieter van Dijk is geboren in Rotterdam en woont sinds zijn vierde jaar in Waddinx veen. Hij is getrouwd met Conny en heeft twee dochters, Anouk van 6 en Laura van 11. Door zijn drukke werkzaamheden is er nauwelijks tijd voor hobby's. Wel is hij actief voor de Rank, een nog jonge kerk in Waddinx veen. Vanuit zijn betrokkenheid bij het geloof, organiseert hij vanuit zijn bedrijf ook religieuze evenementen. Dat doet hij on der de naam reli-events. "Op 1 december, tijdens Wereld Aids- dag, is reli-events medeorga nisator van het zogeheten Red Ribbon-concert in de Veluwehal in Barneveld. Hier zal de top van de Nederlandse gospelscene te horen zijn. Dichter bij huis vindt op 24 december 'Kerst=Feest' plaats. Dit is een interkerkelijk evenement waar iedereen wel kom is. Het feest vindt plaats in sporthal De Dreef, maar die zal voor velen onherkenbaar zijn door de gezellige sfeerverlich ting, de warme aankleding en de duizend opgestelde stoelen. Een week eerder is het ook al feest in Waddinxveen: op 14, 15 en 16 december is de Passage om getoverd tot grote winter/kerst markt vol met gezellige kramen, chalets, een après skitent en di verse muziekoptredens. De 'Pas sage KerstSfeerDagen' is een initiatief van de Passage winke liersvereniging. Het belooft een mooie, maar drukke december maand te worden." 26 november Waddinxveen Prot. Gem. i.w.: Wijkgemeente De Rank 10.00 uur ds. L. Romein. Wijkgemeen te Ontmoetingskerk 9.30 uur ds. H.G. van Vliegen+pastor G.J.Martini. Wijkgemeente Im- manuelkerk 10.00 uur ds. C. de Jong+mw.dra. K.H. Vonk. Geref. kerk vrijgemaakt 9.30 uur ds. A.O. Reitsma; 16.30 uur ds. M.J.C. Blok. De Bruggen-vieringen 11.00 uur Henriette en Mies. Boskoop Herv. kerk 9.30 uur dr. R. de Reu ver. Geref. kerk 18.30 uur ds. H. Esbach. De Stek 9.30 uur kand. D. Wolters. Chr. Geref. kerk 9.30 en 17.00 uur ds. C.C. den Hertog. Geref. Gem. 9.30 en 16.30 uur ds. M. Golverdingen. Vr. Pro. Gem. 10.00 uur ds. J.A. Brostr m-Bruin. Ev. Gem. Parousia 10.00 uur N. Catsburg. Chr.gem. Bethel 9.30 uur Jan Zwart. MEDISCHE WEEKENDDIENST Benthuizen, Boskoop en Wad dinxveen: voor spoedeisende huisartsenhulp buiten kantoor uren (17.00-8.00 uur, weeken den/feestdagen): HuisArtsenPost Midden-Holland (HAP MH), Jan van Beaumontstraat 4, Gouda, 0182-322488. Dienst Apotheek Midden-Hol land (DAM), Ronsseweg 138 (te genover de Bleuland-locatie van het Groene Hart Ziekenhuis), Gouda, 0182-698820. Diabeteslijn (033) 463 05 66, info@dvn.nl, voor alle vragen over diabetes (24 uur per dag, 's nachts alleen in geval van nood). Groene Hart Ziekenhuis: Bleu- landlocatie: Bleulandweg 10, 2803 HH Gouda, (0182) 505050. Postadres: Postbus 1098, 2800 BB Gouda. Jozeflocatie: Jan van Beaumontstraat. Voor informa tie over wachttijden, opname, afdelingen etc.: www.ghz.nl Waddinxveen - Vier organisaties uit Waddinxveen zijn het niet eens fnet de sluiting eind november van uet centrale postkantoor aan de Fe veg-Oost door Postkantoren Het gaat om de Huurders- -ereniging "Ons Aller Belang", oe nuurdersbelangenvereniging r WZM, de Seniorenraad en wo ningcorporatie Woonpartners dden-Holland. Volgens de or ganisaties betekent het opnieuw verschraling van de dienstver- 'ng na het verwijderen van vele nevenbussen deze zomer. ^uiting van het hoofdpost- nor aan de Kerkweg-Oost veel consumenten in Wad- xveen overvallen. In het cen- van Waddinxveen woont groot deel van de bevolking leze gemeente (ruim 24.000 ners) Bovendien is hier ook 'r°te 9roep senioren woon- rp!!t'9' onc!er meer in het zorg- um Souburgh en in het Anne qpi Centrum. Zij maken gere- gebruik van het postkantoor. Er is op dit moment al een TPG Servicepunt aan de Brederolaan en er komt straks nog een post agentschap aan de Zuidplaslaan, maar deze locaties zijn erg ver weg. Zeker voor mensen die geen auto tot hun beschikking hebben", stelt voorzitter Willem Waterreus van Huurdersvereniging 'Ons Aller Belang'. TNT Post (wil in heel Nederland een aantal zelfstandige postkanto ren omzetten in postagentschap pen. Het bedrijf heeft daarom vol gens een woordvoerder twee jaar gezocht naar een ondernemer die in het centrum van Waddinxveen een postagentschap wil opzetten. Toen dat niet lukte, is het bedrijf in zee gegaan met Plus in Wad dinxveen. Dit is een supermarkt in de Zuidpias, een wijk aan de zuide lijke rand van de bebouwde kom van Waddinxveen. Hier was al een TNT Post Servicepunt gevestigd en dit punt wordt nu uitgebreid naar een postagentschap. Dit betekent dat klanten hier voortaan terecht kunnen voor de diensten van TNT Post en de Postbank. "Dat klinkt mooi, maar in de prak tijk werkt het wel anders", bena drukt Willem Waterreus. "Bij het postagentschap dat straks gereali seerd wordt aan de Zuidplaslaan, werken namelijk geen medewer kers meer van Postkantoren BV, maar alleen nog medewerkers van de exploitant. Zij krijgen dan wel een speciale opleiding, maar weten natuurlijk niet zo veel als de mensen die nu in het hoofd postkantoor in Waddinxveen werken." De vier Waddinxveense organisaties trokken eerder aan de bel, toen TNT Post een aantal brievenbussen verwijderde in de gemeente. Zo hebben ze samen onder meer een dringende op roep gedaan aan onder meer de verantwoordelijke minister om bij het uitgeven van nieuwe over- heidsconcessies voortaan meer aandacht te besteden aan de be langen en de rechtspositie van consumenten. Waddinxveen - Sporthal De Dreef in Waddinxveen is vrij van legio- nella. Dat liet bacteriologisch on derzoeksbureau Biobeheer B.V. de gemeente Waddinxveen weten. De laatste monsterafname gaf aan dat ertijdens deze afname geen sprake was van legionella. Gebruikers van de sporthal kunnen weer veilig gebruik maken van de douches. Begin september van dit jaar con stateerde de gemeente tijdens een periodieke controle een laag legio- nellagehalte in één van de douches van de sporthal. Uit voorzorg zijn direct alle douches afgesloten. Ook het werd het ministerie van VROM op de hoogte gesteld. Waddinxveen - De DDD-Club zendt op 23 november het legen darische live-concert uit van de Amerikaanse soulformatie Rose Royce. De band is bekend van soul- hits als ^arwash', en 'R.R. Expres'. Dit concert werd begin 1981 gege ven in de Doelen te Rotterdam en wordt vanaf 20.00 uur uitgezon den. De DDD - Club is te vinden via RTW F.M en via de site www. dddclub.nl. RTW FM is te beluiste ren op 105.8 FM in de ether en op de kabel in Waddinxveen op 103.4 FM en in Reeuwijk-Dorp en Gouda Bloemendaal op 98.3 FM. Waddinxveen - Vogelvereniging "de Vogelvrienden" houdt haar jaarlijkse tentoonstelling in het lo kaal van postduivenvereniging "De Sperwer" aan het Stationsplein. De officiële opening vindt plaats op donderdag 23 november om 20.00 uur. De tentoonstelling is verder te bezoeken op vrijdag van 14.00 tot 22.00 (21.00 uur trekking verloting) en zaterdag van 10.00 tot 16.30 uur (15.30 uur prijsuitreiking). De "Vo gelvrienden" is een afdeling van de Nederlandse bond van vogellief hebbers, en met 75 leden een van de grotere afdelingen in het district Zuid-Holland. Dit jaar zijn er 287 vo gels ingezonden. Voor de leden van onze vereniging is de tentoonstel ling het hoogtepunt van het jaar. Voor meer informatie: 0182-615139 of 0182-612236.

Hart van Holland | 2006 | | pagina 15