Onnp At van Kasteel w 't Vl/elct EXPOSITIES IN HET GROENE HART ZIEKENHUIS O Elisabeth Jansen - Heykoop - Altienus - 29.000 exemplaren In ons verdriet om het heengaan van onze dierbare moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder mochten wij uw hartelijk medeleven ondervinden. Wij betuigen u hiervoor onze oprechte dank. Kinderen Kleinkinderen Achterkleinkinderen Zevenhuizen, november 2006 Wilhelmina Abramina Kristalijn - Willy - Rotterdam, 1-11-1925 Ridder in de orde van Oranje-Nassau Rijswijk, 14-11-2006 Wij houden van haar Zij hield van ons Vlissingen J.M. Karelse-Kristalijn A.H.W. Karelse Naarden Annelies Karelse Fred Bergkotte Anna Maarten Sofie Rotterdam Jan Kees Karelse Inez Boogaarts Op verzoek van Willy is haar lichaam ter beschikking gesteld van de wetenschap. Wij hebben in besloten kring afscheid van haar genomen. correspondentieadres: Julianalaan 9, 1412 GR Naarden Geborgen in Gods Handen mijn lieve man, onze vader, mijn schoonvader en onze opa 7 Utrecht, 28 januari 1932 t Zevenhuizen, 17 november 2006 Zevenhuizen: G.J. van Kasteel - Oskam Moerkapelle: C. van Kasteel W.M. van Kasteel - Huizer Nadia Tamara t Katinka Moerkapelle: G.J. van Kasteel Stampioenstraat 3 2761 LS Zevenhuizen De begrafenis heeft woensdag 22 november plaatsgehad op de algemene begraafplaats "Westhage" te Moerkapelle. Wij hebben het als heel fijn ervaren om zoveel uitingen van medeleven, zowel persoonlijk als schriftelijk, te ont vangen na het overlijden van mijn lieve zorgzame vrouw, mijn allerliefste moeder, schoonmoeder en onze knuffelo ma Aletta Petronella Marchand Wij zullen hieraan een dankbare herinnering bewaren. Daar het niet mogelijk is om ieder persoonlijk te bedanken, doen wij dit langs deze weg. G. Knop Ar da en Thijs Fayenne en Lenn Moerkappelle, november 2006 Wanneer de tijd voor u even stilstaat ïmen wij voor u alle tijd Telefoon OIO 522 27 SO Pieter Coenraad Boersma Postbus 85 - 2760 AB Zevenhuizen Bezoekadres: organisatie van lokale nieuwsmedia pagina 3 Hart van Holland: dé krant voor de Zuidpias 22 november 2006 Sr////CV Yf /z/c'/Z Uitvaartverzorging W van den Bogerd Zorgverlening tot in het kleinste detail X\ Hoekelndseweg 50 - 2665 KE Bleiswijk Jeanne Matze-Koch Marian v.d. Bogerd- UITVAARTVERZORGING 00r Zevenhuizen en Moerkapelle Met eerbied en respect oor: Dorpsstraat 43a - 2761 AB Zevenhuizen DAG EN nacht directe hulp na overlijden tel. 0180-328094 Rouwcenlrum "Zevenhuizen" Zuidplasweg 3, Zevenhuizen Rouwcentrum "Westhage" Akkerweg 84, Moerkapelle Ook thuis opbaren Voor een persoonlijke en stijlvolle begeleiding van uitvaarten Vooraf regelen van uw uitvaart mogelijk "De Heer is mijn Herder" Psalm 23:1 Na een periode van steeds afnemende krachten en moe zijn heeft mijn lieve, trouwe man, onze vader, schoonvader, opa, broer en zwager nu de rust gekregen waar hij op het laatst zo naar verlangde. *22 april 1930 t 21 november 2006 Ria Boersma-Troost Els en Leen Matthijs Pim Heieen en Jaap Leontine en Jeffry Natelie en Ron Pieter en Astrid Tom Lieke Nanda en Dennis Joris Anne-Floor en verdere familie Potgietersingel 15 2761 LB Zevenhuizen Wij nodigen u uit om hem samen met ons te herdenken op vrijdag 24 november om 10.30 uur in de Hervormde Kerk, Dorpsstraat 170 te Zevenhuizen. Aansluitend zullen wij hem begeleiden naar zijn laatste rustplaats in het familiegraf op de algemene begraafplaats, Zuidplasweg 3 te Zevenhuizen. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de aula van de begraafplaats. Gouda - In het Groene Hart Ziekenhuis exposeren Diony de Bont en Martin de Lange hun werk. Dit zal gebeuren van 7 november tot 31 decem ber. Op de Bleulandlocatie exposeert Diony aquarelschil derijen van landschappen en bloemen. Martin exposeert zijn werk op de Jozeflocatie hij biedt het drieluik van de kaasmakerij te koop aan, de opbrengst hiervan gaat naar het Kankerfonds. De expo sities zijn te bezichtigen van maandag tot en met vrijdag. Voor meer informatie: tele foon 0182-505757. Onafhankelijk informatieblad. Verschijnt in Waddinxveen, Boskoop, Zevenhuizen-Moerkapelle, Oud Verlaat, Nesselande en Kruisweg, eenmaal per week op woensdag in een oplage van Postadres voor redactie en advertenties: Drukkerij Elgersma Noordelijke Dwarsweg 1a 2761 GA Zevenhuizen Tel. 0180-632289* Fax.0180-633503 E-mail redactie: redactie@hart-van-holland.nl E-mail advertenties: verkoop@hart-van-holland.nl Algemene informatie: info@hart-van-holland.nl Siuitingstermijn redactie: maandag 12.00 uur Sluitingstermijn advertenties: Maandag 14.00 uur. Kant-en-klaar advertentiemateriaal (in dien gereserveerd) dinsdag 10.00 uur. De uitgever stelt zich NIET verant woordelijk voor eventuele onjuist heden in telefonisch opgegeven advertenties!! Hart van Holland stelt zich niet aansprakelijk voor de inhoud van de advertenties en ingezonden medede lingen in deze krant. Zij behoudt zich het recht voor, zonder opgave van reden, advertenties voor publicatie in het Hart van Holland te weigeren. Voor klachten over de bezorging van Hart van Holland in Zevenhui zen, Moerkapelle en Nesselande: Drukkerij Elgersma, telefoon 0180-632289. Overige klachten: donderdag tussen 18.00 en 20.00 uur: 0172-217615 Niets uit deze uitgave mag worden gekopieerd zonder schriftelijke toestemming van de uitgever.

Hart van Holland | 2006 | | pagina 3