Gemeente Zevenhuizen-Moerkapelle ZEVENHUIZEN-MOERKAPELLE KRIJGT INTERNATIONALE ROEIBAAN IN DE EENDRAGTSPOLDER AFHALEN RIJBEWIJS BIJ RECEPTIE BENOEMING LID VAN DE GEMEENTERAAD BEKENDMAKING WET MILIEUBEHEER RUIMTELIJKE ORDENING - BEPERKTE DIENSTVERLENING PUBLIEKSZAKEN 27 NOVEMBER A.S. Tweede KamerfrdtRKIEZINGENI VRIJSTELLING ARTIKEL 19.2 W O VERVANGEN ABRI'S pagina 4 Hart van Holland 22 november 2006 WWW.ZEVENHUIZEN-MOERKAPELLE mmM- Postbus 30, 2760 AA Zevenhuizen, telefoon 0180-637777 e-mail: gemeente@zevenhuizen-moerkapelle.nl WEEK Het stond vorige week in de krant: 'Komst roeibaan definitief". We hebben het over de internationale roeibaan in de Eendragtspolder, het grondgebied van Zevenhuizen-Moerkapelle. De gemeen teraad van Rotterdam stelde onlangs de begroting vast, waarin de kosten van de roeibaan in de waterberging zijn opge nomen. De nieuwe roeibaan komt te liggen in de nieuw aan te leggen water berging in de Eendragtspolder. Reactie uit Zevenhuizen-Moerkapelle Van het besluit van de Rotterdamse ge meenteraad om te voorzien in de aanleg van een toproeibaan in de Eendragts polder en de daarvoor benodigde finan ciële middelen ter beschikking te stellen, heeft het college van BenW van Zeven huizen-Moerkapelle met instemming kennis genomen. Burgemeester Fijen: "Zoals bekend heeft onze gemeente reeds eerder de bereidheid uitgesproken aan de totstandkoming van een derge lijke roeibaan te willen meewerken op haar grondgebied. Met genoemd besluit is naar onze mening een belangrijke ver dere stap gezet op weg naar de invulling van de Eendragtspolder zoals door de ge meenteraad in het betreffende bestem mingsplan is uitgesproken". Wethouder M. te Meij die vanuit haar portefeuille nauw betrokken is bij de plannen in de Eendragtspolder is blij met de instem ming van de Rotterdamse gemeenteraad voor de realisatie van de roeibaan, die daarbij rekening houdt met onze kaders. "Onze gemeente krijgt er een kwalita tief hoogwaardige extensieve sportvoor- ziening bij", aldus Te Meij. De roeibaan maakt deel uit van een compleet inrich tingsplan voor de Eendragtspolder, een groene oase aan rust, natte natuur en (sportieve) recreatie. Roeien in 2011 De voorbereidingen voor de nieuwe plannen in de Eendragtspolder zijn inmiddels in volle gang. De voorberei dende en uitvoerende werkzaamhe den vinden plaats in de periode 2006 t/m 2010. Begin 2011 zal de roeibaan gereed zijn, zodat vanaf 2011 de eer ste wedstrijden plaats kunnen vinden. Het totale project wordt gedragen door het Ministerie van Landbouw Natuurbeheer Visserij, de gemeente Zevenhuizen-Moerkapelle, het Hoog heemraadschap van Schieland en de Krimpenerwaard en het Recreatie schap Rottemeren. Meer informatie Kijk voor meer informatie op www.eendragtspolder.nl Naast het afhalen van de paspoorten, kunt u vanaf vandaag ook een aangevraagd rijbewijs afhalen bij de receptie in het gemeentehuis. Dit betekent een verruiming van de mogelijkheid van het afhalen, om dat u geen rekening hoeft te houden met de ope ningstijden van de balie van de afdeling Publieksza ken. U kunt voor het afhalen van uw paspoort of rijbewijs bij de receptie terecht van maandag t/m vrijdag van 08.30 - 12.00 uur en van 13.00 - 16.30 uur. Op maandag 27 november a.s. volgen de medewerkers van de afdeling Publiekszaken een opleiding. De afde ling Publiekszaken is niet gesloten, maar er is sprake van een beperkte dienstverlening. Het kan voorkomen dat u misschien iets langer moet wachten of dat u wordt gevraagd op een andere dag terug te komen. VERGUNNINGEN Het college van burgemeester en wethouders van Zevenhuizen- Moerkapelle is voornemens het volgende besluit te nemen: Ontwerpbeschikking Nuon Tecno inzake het wijzigen op grond van artikel 8.23 (Wm) van de op 31 juli 1997 verleende oprichtingsvergunning voor een transformatorstation op het perceel Bredeweg 64a, 2752 AB Moerkapelle. Deze ontwerpbeschikking kan vanaf 23 november 2006 tot en met 4 januari 2007 worden ingezien bij de gemeente Zevenhuizen-Moerkapelle. Zienswijzen tegen een ontwerp beschikking kunt u gedurende voornoemde periode bij het college van burgemeester en wethouders van Zevenhuizen- Moerkapelle indienen, per adres Milieudienst Midden-Hol land, Postbus 45, 2800 AA Gouda. Voor mondelinge zienswij zen kunt u zich richten tot de Milieudienst Midden-Holland (telefoon 0182-545700). Belanghebbenden die tijdig zienswij zen naar voren brengen tegen een ontwerpbeschikking kun nen later beroep instellen tegen een definitieve beschikking. Het college van burgemeester en wethouders van Zevenhui zen-Moerkapelle maakt de volgende besluiten bekend: Beschikkingen Rexam Home Personal Care inzake het wijzigen op grond van artikel 8.23 (Wm) van een revisievergunning voor het ver vaardigen en bedrukken van kunststofproducten op het per ceel Nijverheidscentrum 38, 2761 JP Zevenhuizen Versteeg Ventilatietechniek inzake het verlenen van een oprichtingsvergunning voor assemblage en montage van ven tilatiesystemen en opslag en verkoop van consumentenvuur werk op het perceel Bredeweg 118f+h, 2761 KB Zevenhui zen. Deze beschikkingen kunnen vanaf 23 november 2006 tot en met 5 januari 2007 worden ingezien bij de gemeente Zevenhuizen-Moerkapelle. Beroep tegen een beschikking kan tot en met 5 januari 2007 worden ingesteld bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA Den Haag. Wanneer u beroep instelt blijft een beschikking van kracht, tenzij een voorlopige voorziening wordt aangevraagd bij de Voorzitter van de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State. In beide gevallen is griffierecht verschuldigd. Beroep kan worden ingesteld door: - belanghebbenden die eerder zienswijzen hebben inge bracht tegen een ontwerpbeschikking; - belanghebbenden die zienswijzen hebben met betrekking tot de wijzigingen ten opzichte van een ontwerpbeschik king; - belanghebbenden die redelijkerwijs niet in staat waren hun zienswijzen in te brengen tegen een ontwerpbeschikking. Inzage Voor inzage en informatie kunt u tijdens kantooruren terecht in het gemeentehuis. Dorpsstraat 89 te Zevenhuizen (tele foon 0180-627777). Voor inzage buiten kantooruren kan een afspraak worden gemaakt. De voorzitter van het centraal stembureau voor de verkiezing van de leden van de raad van de gemeente, maakt ingevolge artikel W7 van de Kieswet bekend, dat zijn besluiten van respectievelijk 18, 23 en 31 oktober 2006 waarbij H. Doornhein te Moerkapelle (benoeming niet aangenomen) R.G.M. Fermont te Zevenhuizen (benoeming niet aangenomen) G. Zweere te Zevenhuizen (benoeming aangenomen) is benoemd verklaard tot lid van de raad van de gemeente Zeven huizen-Moerkapelle, wegens het ontslag nemen als lid van de raad van J.J.L. Staal te Zevenhuizen, in het gemeentehuis te Zevenhuizen voor een ieder ter inzage is gelegd. Vandaag worden de Tweede Kamerverkiezingen gehouden. U kunt u tot 21.00 uur uw stem uitbrengen. Na 21.00 uur komen alle leden van de stembureau's in onze gemeente naar het gemeentehuis toe, waarna burgemeester Fijen de uitslag in onze gemeente bekend zal maken. Alle uitslagen kunt u via een groot beeldscherm in de hal van het gemeente huis volgen. Wilt u hierbij aanwezig zijn, dan bent u natuurlijk van harte welkom! Leesmeeropwww.zevenhuizen-moerkapelle.nl In de periode van 9/11/2006 t/m 16/11/2006 zijn de volgende aanvragen om vergunningen binnengeko men: Aanvragen bouwvergunning - Bredeweg 14 te Moerkapelle, gedeeltelijk var groten woonhuis en bedrijfsruimte (B1/2006/0008) Het bekendmaken van deze aanvragen is ter infor a- tie. U kunt pas een bezwaarschrift indienen als een bouwvergunning is verleend of als een vrijstellings- procedure wordt gevolgd. Voor de volgende plannen is vergunning verleend Bouwvergunningen Verzonden 16/11/2006 - Noordelijke Dwarsweg 110 te Zevenhui; an,J vergroten woning(BR/2006/0054); Bezwaar vergunningen/ontheffingen Tegen (alleen) de afgegeven/verleende vergunningen kunt u op grond van het bepaalde in de Algemene Wet Bestuursrecht bij het college van burgemeester en wethouders bezwaar aantekenen indien u direct belang heeft bij de gevolgen van de verleende er- gunning. De bezwaartermijn bedraagt zes weken na toezending/uitreiking van het desbetreffende besluit aan de aanvrager. Is een bezwaarschrift ingediend, dan kan ook een verzoek om voorlopige voorzie mg worden ingediend bij de voorzieningenrechter va de Rechtbank te 's-Gravenhage, Postbus 20302, 250 EH Den Haag. Door de Rechtbank Den Haag is opgedragen om een nieuw besluit te nemen inzake de vrijstelling ex irti- kel 19.2 WRO ten behoeve van de aanleg van de ka- velontsluitingsweg ten noorden van de Oranjes aat in Moerkapelle. Deze nieuwe besluitvorming is het gevolg van hei feit, dat ten tijde van het eerdere besluit van 005 de provinciale beleidsregels inzake de toepassin van dit wetsartikel niet waren gepubliceerd. De provincie heeft dit verzuim inmiddels hersteld via public? e in het provinciaal Blad nr. 44 van 6 juli 2006. Op ba sis hiervan hebben burgemeester en wethouders op nieuw besloten om de vrijstelling te verlenen, e.e.a conform de tekeningen, zoals die behoren bij he pri maire besluit van 2005. Het nieuwe vrijstellingsb sluit ligt tijdens kantooruren vanaf 23 november 2(X ge durende 6 weken ter visie (dus tot 3 januari 2007) bij de afdeling Vrom van het gemeentehuis. Dorps iaat 89, Zevenhuizen. Gedurende deze termijn kunnen belanghebbenden beroep instellen bij de Rechtbank, sector Bestuurs recht, postbus 20302, 2500 EH Den Haag. De college van burgemeester en wethouders in september jl. een exploitatieovereenkomst «lo ten met firma PK Media te Bergschenhoek voo het voeren van reclame in abri's en door middel van drie hoeksborden. In ruil hiervoor verwijderd PK Media de bestaande abri's en plaatst nieuwe terug en verzorgt het onderhoud ervan. De tot nu toe gebrui losse driehoeksborden zullen plaats maken vc> sandwichborden op vaste locaties, welke aan Ka rmasten bevestigd worden. De gele abri's zijn begin deze week verwijderc nieuwe abri's worden donderdag en vrijdag as 9e plaatst. Voor de haltes op de Noordelijke Dwarsweg hoek Rozenstraat geldt dat de bestaande abri's m len worden opgeknapt, daar deze haltes medi komen te vervallen. De abri aan de WollefoppenweQ wordt alleen verwijderd aangezien de lijnbus !e halte niet meer aandoet. Voor inlichtingen ku 11 contact opnemen met dhr. H. van Erk van de af Openbare Werken, bereikbaar onder nummer O'S Redactie gemeentepagina Telefoon 0180-637747 Raadpleeg uw gemeentegids voor overige informatie Bezoek Gemeentehuis Dorpsstraat 89 - iedere werkdag van 8.30-12.00 uur Publiekszaken is ook elke dinsdagmiddag geopend van 14.00-18.00 uur en iedere eerste woensdag van de maand van 17.00 tot 19.30 uur Alarm Alarm 1 1 2 Politie 0900-8844 Brandweer 0172-550550

Hart van Holland | 2006 | | pagina 4