LITIE BERICHTEN UITVAARTVERZORGING OIO 5 2160 16079 60 70 deHaij ^^Van der Wende advocaten Probleemoplossers voor het bedrijfsleven ia tK (Afspraak op locatie mogelijk) Sr?//////<'/;cv ///(vs Begrafenisverzorging voor Benthuizen - 3B Hoek - Moerkapelle - Zevenhuizen - Zoetermeer en omstreken i gedenkstenen Hoekeindseweg 61, 2665 KB Bleiswijk anneer de tijd voor u even stilstaat nen wij voor u alle tijd lefoon OIO 522 27 90 WADDINXVEEN WADDINXVEEN/BOSKOOP MOERKAPELLE ZEVENHUIZEN Onafhankelijk informatieblad. Verschijnt in Waddinxveen, Boskoop, Zevenhuizen-Moerkapelle, Oud Verlaat, Nesselande en Kruisweg, eenmaal per week op woensdag in een oplage van 29.000 exemplaren Postadres voor redactie en advertenties: Postbus 85 - 2760 AB Zevenhuizen Bezoekadres: Drukkerij Elgersma Noordelijke Dwarsweg 1a 2761 GA Zevenhuizen Tel. 0180-632289* Fax.0180-633503 E-mail redactie: redactie@hart-van-holland.nl E-mail advertenties: verkoop@hart-van-holland.nl Algemene informatie: info@hart-van-holland.nl Sluitingstermijn redactie: maandag 12.00 uur Sluitingstermijn advertenties: Maandag 14.00 uur. Kant-en-klaar advertentiemateriaal (in dien gereserveerd) dinsdag 10.00 uur. De uitgever stelt zich NIET verant woordelijk voor eventuele onjuist heden in telefonisch opgegeven advertenties!! Hart van Holland stelt zich niet aansprakelijk voor de inhoud van de advertenties en ingezonden medede lingen in deze krant. Zij behoudt zich het recht voor, zonder opgave van reden, advertenties voor publicatie in het Hart van Holland te weigeren. Voor klachten over de bezorging van Hart van Holland in Zevenhui zen, Moerkapelle en Nesselande: Drukkerij Elgersma, telefoon 0180-632289. Overige klachten: donderdag tussen 18.00 en 20.00 uur: 0172-217615 Niets uit deze uitgave mag worden gekopieerd zonder schriftelijke toestemming van de uitgever. organisatie van lokale nieuwsmedia pagina 3 Hart van Holland: dé krant voor de Zuidpias 29 november 2006 Barbizonlaan 82 2908 ME Capelle a/d IJssel telefoon 010-2204400 fax 010-2204499 UITVAARTVERZORGING Voor Zevenhuizen en Moerkapelle Met eerbied en respect Kan or: Dorpsstraat 43a - 2761 AB Zevenhuizen MG EN NACHT DIRECTE HULP NA OVERLIJDEN TEL. 0180-328094 Rouwcentrum "Zevenhuizen" Zuidplasweg 3, Zevenhuizen Rouwcentrum "Westhage" Akkerweg 84, Moerkapelle Ook thuis opbaren Voor een persoonlijke en stijlvolle begeleiding van uitvaarten Vooraf regelen van uw uitvaart mogelijk u aftverzorging '(y van den Bogerd Zorgverlening tot in het kleinste detail Hoekeindseweg 50 2665 KE Bleiswijk Jeanne Matze-Koch Marian v.d. Bogerd-Kind Man Verdronken - Een 60 jarige an tut Waddinxveen is ver- 'n een sloot langs het mP°orpad- Het lichaam van de an vverd woensdagmiddag I no '^smber door voorbijgan- LJ y<n9etroffen. De man is I hoC de'Ök °P onverklaar- e wijze met zijn fiets te wa- 'a'<t en verdronken. Een is V' wordt uitgesloten. Dit uit 'e kan opmaken De '"gestelde onderzoek, ma- C werd sinds deze week I ziin" "a9rT^'ddag vermist. Na gekomen.^5 h'j niet meer thuis 5? jongen van fiets - Een dinsdag Je2kfnde f'et.!er he6ft I 08 nn november rond uit vVadrl 6en 15 iari9e fietser geslanon Z'jn fietS yen- De jongen en een klasgenoot fietsten naast elkaar over het fietspad van het Zwar- tepad in de richting van Gouda. Ter hoogte van restaurant Het Baarsje fietste een blanke man hen tegemoet. Bij het passeren van de man voelde de jongen plotseling een klap in zijn ge zicht waarna hij achterover van zijn fiets viel en even buiten be wustzijn raakte. Hij liep naast letsel aan zijn tong ook schaaf wonden op aan zijn hand. De politie stelt een onderzoek in en verzoekt getuigen zich te melden via 0900 - 8844. Poging beroving - De politie is op zoek naar getuigen van een poging beroving op de Johan nes Postlaan. Met name is zij op zoek naar een vrouw met een kinderwagen die de poging be roving zou hebben gezien. Een 66 jarige Waddinxveense liep rond 15.45 uur over de Johan- nes Postlaan toen er van ach teren werd getrokken aan haar tas. De Waddinxveense had echter de tas vast waardoor ze omviel en een stukje werd mee getrokken door twee daders. De jongens lieten de tas los en renden weg in de richting van het Jan van Bijnenpad. De twee verdwenen hierna achter de flat van de Johannes Postlaan. De vrouw werd overeind geholpen door de vrouw met de kinder wagen. De politie verzoekt deze getuige, of anderen contact op te nemen via telefoonnummer 0900-8844. Politie zoekt daders tasjesroof - De politie is op zoek naar twee jongens van tussen de 16 en 18 jaar oud die op vrijdag 24 no vember rond 16.15 uur nabij de postbussen van een flat aan de Prins Bernhardlaan een 77 jarige daar wonende vrouw beroof den van haar handtas. De vrouw was daar met het roliator naar de postbussen gegaan toen de twee bij haar kwamen staan. De jongens waren gekleed in een beige en een groene jas, één van hen droeg een bruine pet. Plotseling sloeg het tweetal toe en trokken met kracht aan de tas die de vrouw beethad. Door de kracht kwam de vrouw ten val en wisten de jongens de tas te bemachtigen. Zij renden weg in de richting van het sta tion. Een man schoot de op de grond liggende vrouw te hulp. Zij had door de val een hoofd wond opgelopen. Een andere man ging nog achter de jongens aan, echter zonder succes. Wie deze hulpvaardige mannen zijn geweest is niet bekend. De po litie die met een onderzoek is begonnen wil graag met hen in contact komen. Zij kunnen bel len met de politie in Waddinx veen via 0900-8844 of bij het bureau langs gaan. Preventie actie auto-inbraken - Het politieteam Waddinxveen- Boskoop van het politiedistrict Gouwe IJssel zal van maandag 4 tot en met zaterdag 16 december een preventieve actie voeren met betrekking tot auto-inbraken. Van begin dit jaar tot en met 22 novemberwerd 157 keeraangifte gedaan van inbraak in een auto, gepleegd in de gemeente Wad dinxveen. In dezelfde periode in 2005 werd 269 keer aangifte gedaan van inbraak in een auto. Ook in de gemeente Boskoop is er een daling te zien. Tot nu toe werd er 57 keer aangifte gedaan. Vorig jaar in dezelfde periode was dat 165 keer. Hoewel in bei de gemeenten nu een daling te zien is van het aantal aangiften ten opzichte van vorig jaar, wil de politie met deze preventie actie auto eigenaren alert houden en waarschuwen. Nu het weer eer der en langer donker is, stijgt de kans dat er ingebroken wordt in personenauto's. De politie geeft aan dat het bieden van de ge legenheid, het zichtbaar achter laten van waardevolle goederen in met name personenauto's, een onderwerp is van aanhoudende zorg. De inzet en controles van de politie zullen er dan vooral op gericht zijn om automobilisten meer bewust te laten worden op hun eigen verantwoordelijk heid waar het gaat om het goed afsluiten van hun voertuigen en het niet achterlaten van kostbare goederen in de auto's. In boven genoemde periode zal in beide gemeenten op diverse plaatsen, zoals woonstraten, parkeerplaat sen en bij sportlocaties preventie ve controles worden gehouden. Preventietips - Neem altijd de sleutel uit het contact als u uitstapt, ook al is het maar voor even; - Sluit de auto altijd af; - Haal altijd de radio uit de slede of verwijder het frontje. Neem deze mee en gebruik de auto niet als verstopplaats; - Laat nooit kostbaarheden als navigatiesysteem, camera, te lefoon, koffers, laptops, geld, cheques, autopapieren en porte monnee in de auto achter; - Laat geen goederen zichtbaar in de auto achter, zoals kleding, boodschappentas of andere tas sen; - Zet de auto waar mogelijk op een bewaakte parkeerplaats; het is aangetoond dat daar minder vaak wordt ingebroken; - Parkeer zoveel mogelijk op goed verlichte plaatsen. Jongens veroorzaken overlast met vuurwerk - De politie heeft zaterdag 25 november twee jon gens uit Moerkapelle meegeno men naar het bureau dat over de twee klachten waren binnen gekomen over het vroegtijdig afsteken van vuurwerk. Zij pro beerden rond 18.30 uur aan het Noordeinde verkeersborden op te blazen met strijkers. Dit lukte ze niet maar het afsteken gaf wel de nodige overlast waarop door buurtbewoners de politie werd gebeld. Aan de hand van het signalement vond de politie de jongens van 12 en 13 jaar nabij het Dorpshuis aan de Raadhuis straat. Ze gaven het afsteken toe. Vuurwerk hadden ze niet meer bij zich. Omdat de 13 jarige het vuurwerk had afgestoken kreeg hij alleen een HALT-procedure. De jongens deden de toezegging niet meer af te steken tot dat het mag. Kopen en afsteken Het kopen en afsteken van vuur werk is aan regels gebonden: Vuurwerk kopen mag alleen op 28, 29 en 30 december. Vuurwerk afsteken mag vanaf 31 december 10.00 uur tot 1 ja nuari 02.00 uur. Politieagenten controleren scherp op het afsteken van vuur werk buiten deze tijdstippen. Een overtreding levert een boete op van ten minste 60,-. Overtreders die jonger zijn dan 18 jaar kun nen, als de overtreder en diens ouders/verzorgers daar voor kie zen, een alternatieve straf (Halt procedure) krijgen. Kijk voor meer informatie op www.halt.nl Vuurwerk melden Dit jaar kunnen mensen die mel dingen hebben over (vermoede lijk) strafbare handelingen met vuurwerk zoals vervoer, opslag en verkoop, op diverse manieren de politie bereiken. Als je infor matie hebt, ook bijvoorbeeld het vroegtijdig afsteken van vuur werk, bel of ga dan naar je plaat selijke politie. Als elke seconde telt, belt u het alarmnummer 112 en voor zaken die minder spoed vragen, belt u 0900-8844 (lokaal tarief). Aanhouding voor mishande ling - De politie heeft zondag 26 november rond 02.45 uur bij een uitgaansgelegenheid aan de Zuidplasweg een 18 jarige jon gen uit Gouda aangehouden. De jongen wordt verdacht van het mishandelen van een 24 jarige man uit Bleiswijk. Dit gebeurde in de uitgaansgelegenheid waar de Bleiswijker een glas in het gezicht gedrukt dan wel tegen het gezicht aangegooid kreeg. Hij liep daardoor verwondingen in het gezicht op welke in het ziekenhuis gehecht werden. De aanleiding voor dit incident is nog niet bekend. De politie on derzoekt dit. De verdachte is voor het verdere onderzoek nog ingesloten. Snelkraak bij supermarkt - De politie doet onderzoek naar een snelkraak die dinsdagnacht 28 november rond 02.35 uur plaatsvond bij een supermarkt aan de Dorpsstraat. Onbeken den vernielden een ruit van de supermarkt en binnen een aan tal tabakskasten. Nagenoeg de hele voorraad tabak, merendeels sigaretten, werd meegenomen. Om welke hoeveelheid het gaat is nog onbekend evenals of de dader(s) ook nog andere goede ren hebben meegenomen. 0nnp

Hart van Holland | 2006 | | pagina 3