Vierstroom zorg dichtbij Er is de afgelopen maanden veel onrust geweest rond de invoering van de Wet maatschappelijke ondersteuning. Vierstroom heeft tegen een aantal gemeenten (Nieuwerkerk aan den IJssel, Zevenhuizen-Moerkapelle, Waddinxveen, Bodegraven en Reeuwijk) zelfs een kort geding aangespannen omdat de procedure niet goed is gevolgd. Daardoor zou onze jarenlange zorgverlening in het gedrang komen. Die rechtzaak is nu van de baan. In 2007 zal hier de aanbesteding opnieuw worden uitgevoerd. Dat betekent dat u ook hier voorlopig gewoon de vertrouwde huishoudelijke verzorging via Vierstroom ontvangt of kunt aanvragen. Dus ook na 1 januari 2007 kunt u rekenen op de vertrouwde zorg van onze medewerkers. Heeft u nu vragen over de Wmo? U kunt dan terecht bij onze Zorglijn: (0182) 594 500. De kracht van Vierstroom: wij bieden u zorg die met elkaar sa menhangt. Naast de hulp in het huishouden biedt Vierstroom in heel Midden-Holland ook alle vormen van (specialistische) ver pleging, verzorging, thuisbegeleiding, jeugdgezondheidszorg en tal van aanvullende comfortdiensten. De zorg van Vierstroom past in uw wijk en dorp. Wij werken samen met de ziekenhuizen, huisartsen en gezondheidscentra én met woningbouwcorporaties. Dankzij die samenwerking kunnen we elk puzzelstukje van elke zorgvraag naadloos op elkaar laten aansluiten. Onze zorg past altijd en dat blijft zo. Wil u een van onze brochures dan kunt u die vinden bij uw huis arts, bibliotheek, gemeente of de Medicorner (in Nieuwerkerk aan den IJssel, Capelle aan den IJssel en Gouda). U kunt ze ook aanvragen via de Zorglijn: (0182) 594 500. De volgende brochures kunt u aanvragen: Kind en gezin voor gezinnen met jonge kinderen. Gezond leven voor mensen die iets extra's willen doen voor hun gezondheid. Met een beetje hulp voor wie een chronische aandoening heeft, gehandicapt is en thuiszorg of bijzondere zorg nodig heeft. Ouder worden voor wie ouder wordt en merkt dat niet alles meer helemaal zelfstandig lukt. Verzorgd wonen voor mensen die veel zorg nodig hebben in een beschermde omgeving. Vierstroom is er voor u in elke levensfase! Meer informatie? Bel de Zorglijn (0182) 594 500 of kijk op www.vierstroom.nl. Vierstroom, Postbus 571, 2800 AN Gouda. pagina 10 Hart van Holland Dè krant voor de Zuidpias 13 december 2006 Onze zorg blijft passend!

Hart van Holland | 2006 | | pagina 10