if LITIE BERICHTEN 29.000 exemplaren /y?/; c v Maarten Koole Het laatste beetje is nu op, veel had ik te verduren. Het kaarsje is nu opgebrand gedoofd zijn alle vuren. Voor mij die het aangaat is het niet erg, ik heb genoeg geleden. Wel voor hen die ik achterlaat, vaarwel en wees tevreden. Verdrietig maar vol bewondering en respect voor haar vechtlust en doorzettingsvermogen tijdens haar ziekte is, omringd door al haar dierbaren, vredig ingeslapen mijn onvergetelijke echtgenote, onze mamsie en mijn schoondochter Carla van Oije-van Os 14 december 1948 9 december 2006 Dick van Oije Dennis en Daisy Sharon en Twan J. van Oije-Bouter Punkie'^ enjip°° Lange Zijde 51 2761 AX Zevenhuizen Overeenkomstig haar wens heeft de begrafenis in besloten kring plaatsgevonden op de begraafplaats "Zevenhuizen". WIE HELPT Ml)? IM Wereld ^Asielen Giro 12 45 46 BON VOOR HULP AAN BUITENLANDSE DIEREN la, ik help de zwerfdieren als: ZEVENHUIZEN WADDINXVEEN BOSKOOP Wanneer de tijd voor u even stilstaat nemen wij voor u alle tijd Telefoon OIO 522 27 90 Onafhankelijk informatieblad. Verschijnt in Waddinxveen, Boskoop, Zevenhuizen-Moerkapelle, Oud Verlaat, Nesselande en Kruisweg, eenmaal per week op woensdag in een oplage van Postadres voor redactie en advertenties: Postbus 85 - 2760 AB Zevenhuizen Bezoekadres: Drukkerij Elgersma Noordelijke Dwarsweg 1a 2761 GA Zevenhuizen Tel. 0180-632289* Fax.0180-633503 E-mail redactie: redactie@hart-van-holland.nl E-mail advertenties: verkoop@hart-van-holland.nl Algemene informatie: info@hart-van-holland.nl Sluitingstermijn redactie: maandag 12.00 uur Sluitingstermijn advertenties: Maandag 14.00 uur. Kant-en-klaar advertentiemateriaal (in dien gereserveerd) dinsdag 10.00 uur. De uitgever stelt zich NIET verant woordelijk voor eventuele onjuist heden in telefonisch opgegeven advertenties!! Hart van Holland stelt zich niet aansprakelijk voor de inhoud van de advertenties en ingezonden medede lingen in deze krant. Zij behoudt zich het recht voor, zonder opgave van reden, advertenties voor publicatie in het Hart van Holland te weigeren. Voor klachten over de bezorging van Hart van Holland in Zevenhui zen, Moerkapelle en Nesselande: Drukkerij Elgersma, telefoon 0180-632289. Overige klachten: donderdag tussen 18.00 en 20.00 uur: 0172-217615 Niets uit deze uitgave mag worden gekopieerd zonder schriftelijke toestemming van de uitgever. organisatie van lokale nieuwsmedia pagina 3 Hart van Holland: dé krant voor de Zuidpias 20 december 2006 Hartverwarmend was de enorme belangstelling, de woorden van troost, de prachtige bloemen, de vele brieven en kaarten bij het afscheid van mijn man, onze vader en opa Hiervoor onze hartelijke dank. M.M. Koole-Vogelaar Wim en Betsy Ramon, Angelo Piet en Ria Dennis André en Sylvana Jeffrey Richard en Jacqueline Manouck, Ismay Zevenhuizen, december 2006 "Sr T Smeltende sneeuw in een asiel nabij Istanbul, Turkije. mieldAsielen stuurde geld voor eten en hondenhokken. Buitenlandse zwerfdieren zijn meestal ziek, gewond, verwaarloosd of mishandeld. Veel worden er gewurgd, vergiftigd of doodge schoten. Daarom steunt Stichting Wereld- Asielen Nederland al die fantastische mensen die in het buitenland zwerfdieren helpen. Want tegen de verdrukking in redden ze héél veel dieren van de dood. Met primitieve middelen. In een omgeving die door armoede, natuurgeweld, desinteresse i of oorlog wordt geteisterd. Help alstublieft mee. Als dank ontvangt u gratis een adreskoker! t\ NEDERLAND INTERNATIONALE HULP AAN ZWERFDIEREN www.wereldasielen.nl J donateur voor 15,- of meer per jaar (u ontvangt ieder kwartaal onze Wereldkrant boordevol informatie) J giftgever met een bedrag naar keuze Ik betaal zo: Ik machtig u om af te schrijven van rekening -Sl hrijf dit bedrag af per J maand kwartaal J halfjaar J jaar J S' jur mij een acceptgiro voor mijn betaling Naam JM 3V Adres fostcode en plaats ianail Jjagdtekening de bon in een envelop naar Stichting WereldAsielen Nederland, Antwoordnummer 51042, 3501 VB 1 Postzegel hoeft niet, maar mag wel. Graag zelfs! Vrachtauto rijdt bromfietser aan - Een 28 jarige vrachtwa genbestuurder uit Akevelr Evler Mah (Turkije), verleende op woensdag 13 december rond 08.20 uur op de Bredeweg bij het afslaan geen voorrang aan een tegemoetkomende 17 jari ge bromfietser uit Moerkapelle. Bij de aanrijding die ontstond raakte de bromfietser gewond. Met onbekend letsel is hij over gebracht naar het Groene Hart Ziekenhuis. Aanrijding tussen twee vracht auto's - Op de Coenecoop ge beurde woensdagmorgen 13 december rond 12.55 uur een aanrijding tussen twee vracht autocombinaties. De aanrijding kon gebeuren doordat een 22 jarige man uit Reeuwijk te laat in de gaten had dat de voor hem rijdende vrachtauto, be stuurd door een 24 jarige man uit Avenhoorn, afremde om een inrit in te rijden. Hij botste op zijn voorganger die door de klap door het toegangshek van het terrein schoot. De man uit Avenhoorn raakte daarbij ge wond en is met onbekend letsel overgebracht naar het Groene Hart Ziekenhuis. Politie ontdekt hennepkweke rij in woning - De politie heeft donderdagmorgen 14 decem ber op de 1e etage en de zolder van een niet bewoonde woning aan de Graanakker een hennep kwekerij ontdekt. Er groeiden tussen de 500 en 600 hennep planten. Voor de kweek werd illegaal stroom afgetapt. De politie ontdekte de kwekerij na een telefoontje van de wo ningbouwvereniging die een melding van waterlekkage had gekregen van de naastgelegen- woning. De politie stelt een onderzoek in naar de verdachten in deze zaak. De kwekerij is ontmanteld en de planten zijn vernietigd. Fietsverlichtingscontrole - De politie van Waddinxveen heeft op vrijdagavond 15 december op de Tweede Bloksweg fietsers gecontroleerd op de verlichting. In totaal zijn er 11 bekeuringen uitgeschreven aan fietsers die hun verlichting niet op orde hadden. De politie houdt regelmatig verlichtingscontroles tijdens de donkere dagen om mensen erop te attenderen dat licht in het donker verplicht is. Het voeren van opvallende verlich ting voorkomt ongelukken en komt de verkeersveiligheid ten goede. Daarnaast kan een be keuring a 20 euro makkelijk voorkomen worden aangezien er mogelijkheden genoeg zijn om verlichting te voeren. De bekende ledlampjes zijn erg in trek. Deze lampjes, die overi gens altijd op de continu stand moeten staan wanneer ge bruikt als fietsverlichting, zijn makkelijk hanteerbaar en op veel plaatsen verkrijgbaar. Ook het repareren van de fietsver lichting is over het algemeen goedkoper dan de bekeuring. De politie zet de controles voort en hoopt met de controles het aantal (brom)fietsers met juiste verlichting te verhogen. Politie controleert na klachten over snelheid - Op 11 en 13 de cember hield de politie snel heidscontroles in de 30 km-zone op de Reijerskoop. De politie re ageerde daarmee op een groot aantal klachten uit de buurt en klachten van de ouders van de kinderen van de basisschool in de Rozenlaan. Meerdere bewo ners spraken de controlerende politiemensen aan om te zeg gen dat zij erg blij waren met de snelheidscontrole. Van de 2926 gecontroleerde bestuurders kregen 1638 een bekeuring. De hoogst gemeten snelheid was 71 km per uur. Er zijn zelfs en kele snorfietsen met het nieuwe blauwe kenteken bekeurd. De politie zal vaker in dit soort controles uitvoeren. Er zal vaker gekeken worden naar de gevoe lens van verkeersonveiligheid, de subjectieve verkeersonveilig heid. Extra snelheidscontroles in 30 km-zones en nabij scho len zijn een belangrijk middel om het aantal overtredingen omlaag te brengen en de veilig heid en leefbaarheid te vergro ten. Jaarlijks gebeurt landelijk een groot aantal ongevallen binnen de bebouwde kom. Veel kwetsbare verkeersdeelnemers zoals voetgangers en fietsers zijn hiervan het slachtoffer. Nog altijd rijden veel automobilisten binnen de bebouwde kom snel ler dan is toegestaan. UITVAARTVERZORGING Voor Zevenhuizen en Moerkapelle Rouwcenlrum "Zevenhuizen" Zuidplasweg 3, Zevenhuizen Rouwcenlrum "Westhage" Akkerweg 84, Moerkapelle Ook thuis opbaren Met eerbied en respect Kantoon Dorpsstraat 43a - 2761 AB Zevenhuizen V°°' Persoonliike *n 'Jalle r begeleiding van uitvaarten DAG EN NACHT DIRECTE HULP NA OVERLIJDEN TEL, 0180-328094 Vooraf regelen van uw uitvaart mogelijk Uitvaartverzorging "V van den Bogerd Zorgverlening tot in het kleinste detail Hoekeindseweg 50 - 2665 KE Bleiswijk Jeanne Matze-Koch Manan v.d. Bogerd-Kind Tijdens de controle werd duide lijk zichtbaar dat een drastische gedragverandering bij de over treders van de snelheidlimiet wenselijk is. De bekeurde be stuurders negerden met grote regelmatig ook de voorrangs- regeis en verleenden bestuur der van rechts geen voorrang. De snelheidsovertreders gaven fietsers en bromfietsers van rechts helemaal geen voorrang terwijl de bestuurders die zich wel aan de snelheidslimiet hiel den dat wel deden. Binnen dit 30 km/h gebied is de voorrang niet geregeld en hebben ook (brom)fietsers van rechts voor rang. O nnP

Hart van Holland | 2006 | | pagina 3