Bekendmaking uitvoeringsbesluiten voor het wegaanpassingsbesluit Plusstrook A12 Zoetermeer - Gouda BEKENDMAKING WET MILIEUBEHEER - -:;^PPP Zoetermeer I* Cóud? f/ Wm Inspraakpunt Rijkswaterstaat Hart van Holland Dè krant voor de Zuidpias 20 december 2006 pagina 5 Bezwaar verleende vergunningen/ontheffingen U kunt op grond van het bepaalde in de Algemene Wet Bestuursrecht bij respectievelijk de burgemeester en of het college van burgemeester en wethouders, naar gelang hun hierboven genoemde bevoegdheid, bezwaar aantekenen indien u direct belang heeft bij de gevolgen van de verleende vergunning/ontheffing. De bezwaartermijn bedraagt zes weken na toezending/uitreiking van het desbetreffende besluit aan de aanvrager. Is een bezwaarschrift ingediend, dan kan ook een verzoek om voorlopige voorziening worden ingediend bij de President van de Arron dissementsrechtbank, postbus 20302, 2500 EH Den Haag. LIJST MET WAARDEVOLLE BOMEN ONGEWIJZIGD Op grond van artikel 4.5.2, lid 2 APV deelt het college mee dat de lijst met Waardevolle bomen opgemaakt in 1998 in het afgelopen jaar niet is uitgebreid. Voor de inhoud van de lijst wordt verwezen naar de website van de gemeente. Als u op de website doorklikt via http://www.zevenhui- zen-moerkapelle.nl/websites/zevenhuizenmoerkapelle/website/ Wonen en Leven/Groen' komt u vanzelf de lijst tegen. Heeft u geen internet dan kunt u de lijst ook komen inzien op het gemeentehuis tijdens kantoor uren. Vraagt u dan naar H. Stegeman, of A. Sinke. Vergunningen Het college van burgemeester en wethouders van Zevenhuizen-Moerka- pelle is voornemens de volgende besluiten te nemen: Ontwerpbeschikkingen Verboom Propaantechniek inzake het intrekken op grond van artikel 8.26 (Wm) van de op 13 april 1982 en 3 januari 1989 verleende oprich- tings- respectievelijk veranderingsvergunning voor een metaalconstruc tiebedrijf op het perceel Bredeweg 30, 2752 AA Zevenhuizen. A.J.M. van Well inzake het intrekken op grond van artikel 8.25 (Wm) van de op 12 augustus 1980 verleende oprichtingsvergunning voor een aftapinstallatie voor motorvoertuigen op het perceel Nijverheidscentrum 2, 2761 JP Zevenhuizen. Technische Handelsonderneming Jonker BV inzake het intrekken op grond van artikel 8.25 (Wm) van de op 9 april 1991 en 25 novem ber 1994 verleende oprichtings- respectievelijk veranderingsvergunning voor een ketelonderhoudbedrijf op het perceel Nijverheidsstraat 6, 2751 GR Moerkapelle. Benzinex B.V. inzake het wijzigen op grond van artikel 8.22 en 8.23 (Wm) van een oprichtingsvergunning voor tankstation met LPG op het perceel Swanlaweg 1, 2761 BC Zevenhuizen. CJ. de Vrij inzake het intrekken op grond van artikel 8.26 (Wm) van de op 19 augustus 1994 verleende oprichtingsvergunning vooreen WKK op het perceel Zaaipad 13, 2761 KD Zevenhuizen. Audipack inzake het intrekken op grond van artikel 8.26 (Wm) van de op 9 februari 1988 verleende oprichtingsvergunning voor een kofferfa- bricage fabriek op het perceel Zuidplasstraat 1, 2751 GL Moerkapelle. Deze ontwerpbeschikkingen kunnen vanaf 21 december 2006 tot en met 1 februari 2007 worden ingezien bij de gemeente Zevenhuizen-Moer- kapelle. Zienswijzen tegen een ontwerpbeschikking kunt u gedurende voor noemde periode bij het college van burgemeester en wethouders van Zevenhuizen-Moerkapelle indienen, per adres Milieudienst Midden-Hol land, Postbus 45, 2800 AA Gouda. Voor mondelinge zienswijzen kunt u zich richten tot de Milieudienst Midden-Holland (telefoon 0182-545700). Belanghebbenden die tijdig zienswijzen naar voren brengen tegen een ontwerpbeschikking kunnen later beroep instellen tegen een definitieve beschikking. Het college van burgemeester en wethouders van Zevenhuizen-Moerka pelle maakt het volgende besluit bekend: Beschikking Mevrouw C.H. Schouten-Van de Kraan inzake het intrekken op grond van artikel 8.26 (Wm) van de op 17 juli 1979 verleende oprichtingsver gunning voor een houtbewerkingsbedrijf op het perceel Korte Zijde 6, 2761 BB Zevenhuizen. Deze beschikking kan vanaf 21 december 2006 tot en met 2 februari 2007 worden ingezien bij de gemeente Zevenhuizen-Moerkapelle. Beroep tegen een beschikking kan tot en met 2 februari 2007 worden ingesteld bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA Den Haag. Wanneer u beroep instelt, blijft een beschikking van kracht, tenzij een voorlopige voorziening wordt aangevraagd bij de Voorzitter van de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State. In beide gevallen is griffierecht verschuldigd. Beroep kan worden ingesteld door: belanghebbenden, die eerder zienswijzen hebben ingebracht tegen een ontwerpbeschikking; belanghebbenden, die zienswijzen hebben met betrekking tot de wijzigingen ten opzichte van een ontwerpbeschikking; belanghebbenden, die redelijkerwijs niet in staat waren zienswijzen in te brengen tegen een ontwerpbeschikking. Inzage Voor inzage en informatie kunt u tijdens kantooruren terecht in het gemeentehuis, Dorpsstraat 89 te Zevenhuizen (telefoon 0180- 637777). Voor inzage buiten kantooruren kan een afspraak worden gemaakt. In oktober 2006 is het wegaanpassingsbesluit Plusstrook A12 Zoetermeer - Gouda vastgesteld. Dit wegaanpassingsbesluit is op 2 november 2006 bekendgemaakt in de Staatscourant en ter inzage gelegd. Inmiddels zijn ook de voor het wegaanpassingsbesluit benodigde uitvoeringsbesluiten vastgesteld. Van 22 december 2006 tot en met 1 februari 2007 liggen ook de uitvoeringsbesluiten ter inzage op dezelfde locaties als het wegaanpassingsbesluit. Tot en met 1 februari 2007 kunnen belanghebbenden tegen zowel het wegaanpassingsbesluit als de bijbehorende uitvoeringsbesluiten op grond van de Spoedwet wegverbreding en de Algemene wet bestuursrecht beroep instellen. Boskoop Moerkapelle Waddlnxvé' Sleewijk BerkeJ en Rodenrijs Zevenhuizen Knooppunt Gouwe A Achtergrond Op de A12, tussen Den Haag en Gouda, staan in de spits vrijwel dagelijks files. Het wegvak tussen Zoetermeer en het knooppunt Gouwe is het traject met de langste vertragingstijd. Om deze bereikbaarheidsproblemen op te lossen is het kabinet van mening dat eerst moet worden gekeken naar een betere benutting van de infra structuur die er nu al is. Het wegaanpassings besluit omvat het aanleggen van een plusstrook op de zuidbaan tussen km 15,9 en km 26,6 en op de noordbaan tussen km 27,0 en km 16,0. Uitvoeringsbesluiten Ter uitvoering van het wegaanpassingsbesluit zijn de volgende uitvoeringsbesluiten vastgesteld: Koninklijk Besluit (ministerie van Verkeer en Waterstaat); Verkeersbesluit (ministerie van Verkeer en Waterstaat); Bouwvergunning (gemeente Zevenhuizen- Moerkapelle); Sloopvergunning (gemeente Zevenhuizen- Moerkapelle); Intrekken vergunningen Wet beheer rijkswater staatswerken (ministerie van Verkeer en Waterstaat); Ontheffing Flora- en faunawet (ministerie van Landbouw, Natuur en Voedselkwaliteit); Keurvergunning (hoogheemraadschap van Schieland en Krimpenerwaard). Waar kunt u het wegaanpassingsbesluit en de uitvoeringsbesluiten inzien? Het wegaanpassingsbesluit Plusstrook A12 Zoetermeer - Gouda en de bijbehorende uitvoeringsbesluiten liggen tot en met 1 februari 2007 gedurende de reguliere openingstijden ter inzage op de volgende locaties: de gemeentehuizen van Bleiswijk (per 1 januari 2007 zal de gemeente Bleiswijk opgaan in de gemeente Lansingerland), Waddinxveen, Zevenhuizen-Moerkapelle en Zoetermeer; de hoofdvestiging van de openbare bibliotheek in Bleiswijk, Waddinxveen, Gouda, Zevenhuizen- Moerkapelle en Zoetermeer; de bibliotheek van het hoogheemraadschap van Schieland en de Krimpenerwaard in Rotterdam; de bibliotheek van de provincie Zuid-Holland in Den Haag; het wegendistrict Haaglanden en project bureau A12 van Rijkswaterstaat Zuid-Holland, Oude Middenweg 3 in Den Haag; de bibliotheek van Rijkswaterstaat Zuid-Holland in Rotterdam; de bibliotheek van het ministerie van Land bouw, Natuur en Voedselkwaliteit, bureau Regelingen in Dordrecht; de bibliotheek van het ministerie van Verkeer en Waterstaat in Den Haag. Hoe kunt u beroep instellen? Op grond van de Spoedwet wegverbreding en de Algemene wet bestuursrecht kunnen belang hebbenden die hun zienswijze al bij het ontwerp- wegaanpassingsbesluit naar voren hebben gebracht, dan wel redelijkerwijs niet in staat zijn geweest om hun zienswijze bij het ontwerp- wegaanpassingsbesluit naar voren te brengen, beroep instellen tegen het wegaanpassingsbesluit en/of de uitvoeringsbesluiten. Dit kan tot en met 1 februari 2007 bij: Raad van State Afdeling bestuursrechtspraak Postbus 20019 2500 EA Den Haag Het ondertekende beroepschrift dient ten minste te bevatten: uw naam en adres; de dagtekening; een omschrijving van het besluit waartegen het beroep is gericht; een opgave van redenen waarom u zich niet met het besluit kunt verenigen. Voor het instellen van beroep is griffierecht verschuldigd. Voor particulieren is dit vastgesteld op 141,- en voor niet-natuurlijke personen op 281,-. Over de wijze waarop en binnen welke termijn u dit dient te betalen, krijgt u, na indiening van het beroep, bericht van de griffie van de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State. Nadere informatie Voor het aanvragen van een exemplaar van het wegaanpassingsbesluit en de uitvoeringsbesluiten kunt u contact opnemen met de afdeling communicatie van Rijkswaterstaat Zuid-Holland, telefoon 070 337 84 62. U kunt het wegaanpassingsbesluit ook inzien op internet: www.inspraakvenw.nl. Voor het verkrijgen van meer informatie over de inhoud van het project, kunt u contact opnemen met de heer A.C. Klijnhout, Rijkswaterstaat Zuid-Holland, telefoon 010 402 64 41. Voor inlichtingen over de beroepsprocedure kunt u contact opnemen met het Inspraakpunt Verkeer en Waterstaat, telefoon 070 351 96 00. DE SPOEDWET WEGVERBREDING De Spoedwet wegverbreding maakt het mogelijk om verschillende knelpunten op het rijkswegennet aan te pakken. Deze wet vereenvoudigt de procedures, waardoor de capaciteit van een aantal hoofdwegen kan worden vergroot. Het gaat om relatief eenvoudige ingrepen die snel effect hebben: minder files, minder tijdverlies en minder ergernissen in het verkeer. De wet heeft betrekking op een beperkt aantal wegaanpassingen. Verkeer en Waterstaat Ministerie van Verkeer en Waterstaat

Hart van Holland | 2006 | | pagina 5