Bezorgen Wij zijn op zoek naar een om ons team te versterken. Lijkt het je leuk? Reageer dan snel en neem contact op met Chantal Lezar. van den Lassers, samenstellers en montage medewerkers Kappers van Nature Commercieel/Administratief medewerker m/v SELEKTMAIL Wij zoeken TELECDMMU N I C AT I EL Hoogeveenenweg 15 2913 LV Nieuwerkerk aan den IJssel Tel: 0180-395555 zoekt een voor 40 uur per week. Wat zijn uw werkzaamheden U verricht een aantal voorkomende werkzaamheden voor onze orderadministratie, zoals het accepteren van orders, zorgdragen voor de uitvoering, het verwerken van orders en klaarzetten voor facturering en de even tueel noodzakelijke aanvragen voor vaste- en/of mo biele telefoonverbindingen. U draagt zorg over een efficiënte en kwalitatief goede uitvoering van onze orderplanning. U assisteert collega's bij commerciële activiteiten Wat verwachten wij van u Een opleiding op minimaal MBO-niveau. Goed kunnen werken in teamverband. Een positieve, flexibele en servicegerichte instelling. Relevante werkervaring strekt tot de aanbeveling. Wat bieden wij u Een afwisselende functie in een enthousiast team Heeft u belangstelling Stuur uw sollicitatiebrief, voorzien van CV binnen 10 dagen na het verschijnen van deze advertentie naar: HPG Telecommunicatie BV, Postbus 215, 2910 AE Nieuwerkerk a/d IJssel. HAIRMAXX Waddinxveen Passage 17 - 2741 HB Waddinxveen Telefoon 0182-61 07 53 Hart van Holland Dè krant voor de Zuidpias Een prima bijverdienste bij u in de buurt? Vestiging Waddinxveen van Sëlekt Mail zoekt bezorgers voor diverse postwijken in Boskoop Als bezorger sorteert en bezorgt u geadresseerde post in uw eigen woonwijk of in een postwijk bij u in de buurt. Wij bieden een prima vergoeding en de mogelijkheid om uw tijd flexibel in te delen. Selekt Mail hanteert twee bezorgingstijdvakken in de week. Als bezorger bent u in het bezit van een fiets of een brommer. Bezorgen bij Selekt Mail is de ideale bijbaan voor jong en oud. Ook senioren nodigen wij van harte uit om te reageren. Postbezorger worden bij Selekt Mail? Ga dan voor informatie en inschrijving naar: www.anderepostbezorging.nl of bel 030-214 90 00 NEDERLAND Da's andere post SCHOORSTEENBOUW Van den Berg Schoorsteenbouw B.V. is een sterk groeiende organisatie met ambitieuze doelstellingen. Van den Berg ontwerpt, produceert en installeert schoorstenen en rookgaskanalen uit staal, roestvaststaai en aluminium en is met een uitgebreid produc tenpakket actief binnen de tuinbouw, warm tekracht, industrie en utiliteitsbouw. Voor onze werkplaats zoeken wij vakvolwassen plaatwerkers met ervaring in: tekening lezen, samenstellen van plaatdelen het bedienen van voorkomende machines lassen van plaatmaterialen Voor onze montage afdeling zoeken wij medewerkers met ervaring in: het monteren van rookgassystemen lassen van dunne plaat met inventiviteit en improvisatievermogen met rijbewijs B (rijbewijs E en VCA is een pre) AANBOD Een halfjaarcontract met vooruitzicht op een vast dienstverband in een gezellige werksfeer met veel collegialiteit CONTACTINFORMATIE Heeft u vragen, neem dan contact op met de heer R.J. Ernst op 0180-331655. Uw sollicitatie kunt u sturen naar Van den Berg Schoorsteenbouw B.V, ten attentie van de heer E.R. Vreeken, Nijverheidscentrum 6, 2761 JP Zevenhuizen of mailen naar e.vreeken@vdbergbv.nl. Ben jij kapper van nature? juniorstylist A

Hart van Holland | 2007 | | pagina 12