ém Partij van de Arbeid BARRACUDA HEREN ESTAFETTE ZWEMMEN NAAR GOUD UITVAARTVERZORGIN G OIO - 5 ll60 16 o,079 - 342 60 70 ia t Verdrietig maar met fijne herinneringen aan zijn liefde en zorgzaamheid, geven wij u kennis dat in bijzijn van zijn kin deren is overleden onze vader, schoonvader en opa. Cornelis van der Hoek 24 juli 1917 f 6 januari 2007 Weduwnaar van Gerritje Immerzeel Wim en Ina Jany en Rias en kleinkinderen Correspondentieadres: Mevrouw J. Minnee - van der Hoek Noordelijke Dwarsweg 56 2761 GB Zevenhuizen De begravenis heeft woensdag 10 januari plaatsgevonden op de algemene begraafplaats te Zevenhuizen. Verslagen hebben wij afscheid gwenomen van onze fractie voorzitter, onze vriendin Baradina Spekman Zij overleed op 3 januari 2007 Zowel lokaal als in de regio het boegbeeld van onze partij 't zal zwaar zijn zonder haar Rust maar, lieve Baradina Eindelijk! Partij van de Arbeid, afd. Zevenhuizen-Moerkapelle Het gemeentebestuur van Zevenhuizen-Moerkapelle geeft met verslagenheid kennis van het overlijden van het raads lid Mevrouw Baradina Spekman Zij was van september 1981 tot september 1982 raadslid van de voormalige gemeente Zevenhuizen en van april 1998 tot heden raadslid van de gemeente Zevenhuizen-Moerkapel le. Met respect en eerbied zien wij terug op haar inzet voor de inwoners van de gemeente. Haar betrokkenheid heelt diepe indruk gemaakt. Wij wensen haar familie sterkte de komende tijd. Het gemeentebestuur Mr. J.C.G. Fijen, burgemeester I. Mes, secretaris H. Sterken, griffier Petrus zonk weg in het water, en Jezus greep zijn hand. naar Matthéüs 14 30 en 31. Verlost van pijn is aangemeerd in God's haven, mijn dappere vrouw en maatje, onze lieve moeder, mijn oma en schoon dochter Aagje Maria Ersina Molenaar echtgenote van Arie van der Knijff in de leeftijd van 59 jaar. Moerkapelle: A. van der Knijff Utrecht: Mitjam van der Knijff Sjak Gijsbers Ronald van der Knijff Daphne van der Knijff - Looman Thura Nootdorp: Italië: Johan van der Knijff Moerkapelle: T.A. van der Knijff - Möhle 4januari 2007. Prins Willemstraat 16, 2751 BX Moerkapelle. De begrafenis heeft maandag 8 januari plaatsgevonden op de begraafplaats Westhage te Moerkapelle. Telefoon OIO 522 27 90 Zorgverlening tot in het kleinste detail Wanneer de tijd voor u even stilstaat nemen wij voor u alle tijd Met respect en in stijl doen we wat van Begrafenisverzorging voor Benthuizen - 3B Hoek Moerkapelle - Zevenhuizen - Zoetermeer en omstreken i (ji.Dt nksilm.n Hoekeindseweg 61, 2665 KB Bleiswijk GRAFMONUMENTEN EN SIERURNEN Grote sortering van modellen en steensoorten in onze toonzaal aanwezig Zwemmen Hart van Holland: dé krant voor de Zuidpias 10 januari 2007 UITVAARTVERZORGING Voor Zevenhuizen en Moerkapelle Met eerbied en respect Kantoor: Dorpsstraat 43a - 2761 AB Zevenhuizen DAG EN NACHT DIRECTE HULP NA OVERLIJDEN TEL. 0180-328094 Rouwcentrum "Zevenhuizen" Zuidplasweg 3, Zevenhuizen Rouwcentrum "Westhage" Akkerweg 84, Moerkapelle Ook thuis opbaren Voor een persoonlijke en stijlvolle begeleiding van uitvaarten Vooraf regelen van uw uitvaart mogelijk Hoekeindseweg 50 - 2665 KE Bleiswijk Marian v.d. Bogerd-Kind Uitvaartverzorging van den Bogerd Jeanne Matze-Koch DE GEDENKTEKEN SPECIALIST* Voor een blijvende herinnering Zegwaartseweg 4A 2712 PM Zoetermeer Telefoon 079-341 62 27 www.gedenktekenspecialist.nl info@gedenktekenspecialist.nl 8 Vestigingen in Nederland Openingstijden: maandag t/m vrijdag van 10.00 tot 17.00 uur zaterdag van 10.00 tot 16.00 uur. Nieuwerkerk aan den IJssel - Op het traditionele regionale winter kampioenschap in Leiden zwom de heren estafetteploeg van Van I Vliet Barracuda naar goud. Verder waren er twee gouden medail- les voor Lis Kop Jansen. Zowel op I zaterdag als op zondag kwamen de nodige selectiezwemmers uit Nieuwerkerk aan de start. In een tijd van 1.51,51 zwommen Bastiaan Lijesen, Michiel Boog, Steven Nonnekes en Mike Krapels naar een gouden medaille. Ze ble ven daarmee de sterke ploegen van de Colombiaan en LZ1886 voor. De tijd was net niet genoeg voor een verbetering van het clubrecord. Ook Lis Kop Jansen deed van zich spreken. Op zaterdag werd zij eer ste op zowel de 100 meter rugslag en op de vlinderslag. Lis was goed in vorm, want op zondag voegde ze er nog een zilveren medaille bij op de 100 meter vrije slag. Meer zwemmers waren succesvol. Zo waren er nog twee tweede plaatsen voor Steven Nonnekes op de vlinder en de wisselslag, terwijl hij er ook nog een derde plaats op de schoolslag aan toevoegde. Zil veren medailles waren er ook voor Tommy Nickel en Anshel Hofstede. Robert de Gruijl, Steven Nonnekes en Bastiaan Lijesen maakten met een bronzen medaille de oogst compleet. De wedstrijden in Leiden zijn voor de zwemmers ook een mooie ge legenheid hun persoonlijke tijden te verbeteren. Lauran Cornax, De- nise Boereboom, Marieke van den Berge, Marijke en Saskia Kommers, Tobias van Brienen, Chiara Ligthars en Joshua Stradowski slaagden daarin. Hoewel het aantal eerste plaatsen wat tegenviel, was de totale me- dailleoogst in dit sterke deelne mersveld goed te noemen. In Nieuwerkerk werkten een aantal zwemmers een meerkamp af. Ester Versteeg was het meest succesvol met twee gouden medailles. Ook Suzanne Stekelenburg en Floyd van Hoof haalden twee medailles. Tenslotte waren er nog medail les voor Edgar van Oosten, Stefan Steenbergen, Danielle Hogervorst en Linda de Groot.

Hart van Holland | 2007 | | pagina 30