Bezorgen VEMSA vv leitz AN1M Technisch Tekenaar m/v bruy kaat urerlc Ut des re^io Directiesecretaresse Financieel Medewerk[st]er Medewerk(st)er Schadeafdeling Magazijnmedewerkers Kozijnmonteur Oproepkracht Kinderopvang SELEKJMAIL 1 UITZENDBURO IÜ! NEDERLAND Da's andere post PERS O N N I SERVICES Bent u op zoek naar nieuw personeel, voor tijdelijke of vaste dienst? Of bent u op zoek naar een nieuwe baan, vast of tijdelijk? Is regelen jouw vak? Passie voor cijfers? Stressbestendig en Klantvriendelijk? Orderpikken? Heb jij technisch inzicht en gouden handjes? Een kindervriend? Raadhuisplein 28 - 2914 KM Nieuwerkerk a/d IJssel Tel. 0180-393 555 pagina 13 Een prima bijverdienste bij u in de buurt? Vestiging Waddinxveen van Selekt Mail zoekt bezorgers voor diverse postwijken in Boskoop Als bezorger sorteert en bezorgt u geadresseerde post in uw eigen woonwijk of in een postwijk bij u in de buurt. Wij bieden een prima vergoeding en de mogelijkheid om uw tijd flexibel in te delen. Selekt Mail hanteert twee bezorgingstijdvakken in de week. Als bezorger bent u in het bezit van een fiets of een brommer. Bezorgen bij Selekt Mail is de ideale bijbaan voor jong en oud. Ook senioren nodigen wij van harte uit om te reageren. Postbezorger worden bij Selekt Mail? Ga dan voor informatie en inschrijving naar: www.anderepostbezorging.nl of bel 030-214 90 00 Hét bureau voor personele dienstverlening voor Zevenhuizen en omstreken. Zoekt u ondersteuning advies op het gebied van Personeel en Organisatie? Het zoeken naar de besten in de arbeidsmarkt is een continu proces. Het vervolgens afstem men van de wensen en verwachtingen van opdrachtgevers en kandidaten verdient een gede gen, professionele en persoonlijke aanpak. Vemsa Personnel Services beheerst die aanpak en brengt dat in praktijk. Voor uitdagende functies op MBO en HBO niveau. Stuur uw sollicitatie of aanvraag per email naar: p.meester@vemsa.nl Of neem voor nadere informatie contact op met de heer P. Meester, Tel: 06-54615193 Zie ook onze website www.vemsa.nl De werkzaamheden bestaan o.a. uit telefoonaanname, het plannen van afspraken, het regelen en het organiseren van diverse evenementen, notuleren, agendabeheer, correspondentie, contacten onderhouden met opdrachtgevers, het visitekaartje zijn voor het bedrijf en alle voorkomende administratieve werkzaamheden. Ben jij de stipte directiesecretaresse waarnaar wij op zoek zijn en zie jij jezelf in deze functie? Neem dan contact met ons op. Tijden: 08.30 - 17.00 uur min. 32 max. 40 uur) Duur: onbepaalde tijd met uitzicht Voor onze opdrachtgever zijn we op zoek naar een enthousiaste financieel medewerk(st)er. De functieomschrijving bestaat o.a. uit het opstellen en analyseren van financiële rapportages, coördinatie en begeleiding van budgettering en tussentijdse prognoses, betaling van crediteuren en belastingen en de gehele verzorging van de boekhouding. De juiste kandidaat heeft een afgeronde HEAO opleiding, sterk cijfermatig inzicht, is accuraat en kan goed zelfstandig functioneren. Tijden: 08.30 - 17.30 uur (fulltime) Duur: onbepaalde tijd met uitzicht PRECISIE IS ONZE PASSIE innoveren, is Leitz voorloper op het gebied van gereedschaps ontwikkeling. Daar zijn we trots op! De functie: Je wordt teamlid van ons Technisch Bureau en je bent in staat met behulp van Autocad complete machine-inrichtingen zichtbaar te maken voor de houtverwerkende industrie. Wij zijn op zoek naar een jonge, enthousiaste en ambitieuze Tekenaar. Iemand die wil groeien in zijn functie. Door bijvoorbeeld opleidingen te volgen, maar ook door gebruik te maken van de ervaring van collega's. Heb je kennis van machinale houtbewerking en/of computergestuurde productieprocessen, dan heb je bij ons absoluut een streepje voor. Functie-eisen: Kennis van/ervaring met Autocad Een technische opleiding, minimaal MBO-niveau Beheersing Duitse taal, zowel mondeling als schriftelijk De nodige kennis van de gangbare software pakketten (Windows, MSOffice) Wij bieden: Een uitdagende baan in een gezond en groeiend bedrijf Een gedegen inwerkperiode en goede begeleiding Uitstekende werksfeer en fijne collega's Aantrekkelijk salaris en goede secundaire arbeidsvoorwaarden Sollicitatie: Heb je belangstelling, stuur dan je sollicitatiebrief met CV naar Leitz Service BV, t.a.v. Personeelszaken, Postbus 203, 2740 AE Waddinxveen. Leitz Service B.V. Mercuriusweg 5 Postbus 203 - 2740 AE Waddinxveen Telefoon (0182) 30 30 30 Fax (0182) 30 30 31 info@leitz-service.org www.leitz-service.com De werkzaamheden bestaan o.a. uit het afhandelen van claims, het verwerken van gegevens in diverse administratiesystemen, archiveren en alle andere voorkomende werkzaamheden. De juiste kandidaat heeft een afgeronde MBO - opleiding en moet in teamverband kunnen werken. Tijden: 08.30 -17.00 uur (fulltime) Duur: onbepaalde tijd met uitzicht op contract De werkzaamheden bestaan met name uit orderpikken, verzendklaar maken van de orders, het samenstellen van de pakketten en in/uitpak werkzaamheden. Wij zijn op zoek naar kandidaten die zelfstandig kunnen werken, veel initiatief nemen en ambitie hebben om door te groeien. Goede beheersing van de Nederlandse taal in woord en geschrift en het kunnen werken met geautomatiseerde systemen is een vereiste. Tijden: 08.30 -17.00 uur (fulltime) Duur: onbepaalde tijd met uitzicht op contract De werkzaamheden bestaan o.a. uit het plaatsen van kunststof-, houten- en aluminium kozijnen bij particulieren. Ben jij representatief, secuur, technisch, heb je een vlotte babbel en ben je in het bezit van een Rijbewijs? Maak dan nu een afspraak voor een intakegesprek! Ervaring is wel een vereiste!! Tijden: 07.00 - 16.00 uur (fulltime) Duur: onbepaalde tijd met uitzicht op contract Ben jij goed in omgang met kinderen en heb jij de opleiding SPW gevolgd en met succes afgerond? Dan ben jij misschien diegene die wij zoeken! Voor onze opdrachtgevers zijn wij op zoek naar kinderleidsters. De werkzaamheden bestaan o.a. uit het verzorgen en begeleiden van kinderen, wandelen, buiten spelen, spelletjes doen etc. Je creëert een prettige en veilige sfeer en je kunt goed samenwerken met collega's. Tijden: variabel (parttime) Duur: op oproepbasis

Hart van Holland | 2007 | | pagina 13