DUIVENTENTOONSTELUNG BERICHTEN KERKDIENSTEN MUZIEK OP SCHOOT HET DAGELIJKSE LEVEN IN DE 18E EEUW Mxa/adDINXVEEN MAAK JE EIGEN HERINNERING KLAVERJASAVOND GOUWE RIJDERS LANGE WANDELTOCHT VOOR SENIOREN JEUGDDISCO IN DE PADDESTOEL S00S-MIDDAG TEKENCURSUS JAN NEVEN GROEIEN NAAR GOD BIJBELSTUDIEOCHTEND VOOR EN DOOR VROUWEN EN COUNTRY HAWAII AVOND DIER VERMIST OF GEVONDEN? 21 JANUARI WADDINXVEEN/B0SK00P BINGO IN DE BOOG Waddinxveen - "Clarkia" start op 29 en 30 januari met het geven van een beeldhouwcursus. Deze cursus is speciaal bestemd voor kinderen vanaf 8 jaar en volwassenen, die graag op een creatieve manier aan een stukje Rouwverwerking willen doen. De bedoeling van deze cur sus is om blije herinneringen op te halen en deze te verwerken in een steen. Naast deze cursus wordt er ook gestart met een apart blok voor iedereen die graag om ande re redenen een Herinneringssteen zou willen maken. Voor meer in formatie kan men kijken op www. clarkia.nl. Aanmelden kan via tele foon 0182-615719. Hart van Holland: dé krant voor de Zuidpias 17 januari 2007 pagina 15 Kees Hofman met de mooiste jonge duivin. Waddinxveen - Autoclub De Gou we Rijders uit Waddinxveen orga niseert op donderdag 18 januari haar traditionele klaverjasavond in Hotel Cafe Restaurant De Unie aan de Kerkweg Oost 226. Inschrij ven vanaf 19.45 uur; het klaverjas sen begint uiterlijk om 20.15 uur. Er worden 4 ronden gespeeld en elke avond zijn er leuke en nuttige prijzen. iedereen is welkom, ook niet-le- den. Informatie: A.A.Boer, 079- 3315205 Waddinxveen - De Stichting Wad- dinxveens Welzijnswerk heeft dinsdag 23 januari een lange wan deltocht op het programma staan. Inschrijven voor de wandeltocht kan op de dag zelf vanaf 9.30 uur in de foyer van het Anne Frank- activiteitencentrum (Jan van Bij- nenpad). Om 10.30 uur vertrekt de groep naar het 'Goudse Hout' voor een tocht van 10 kilometer richting Haastrecht. Voor meer in formatie: telefoon 0182-631932. Waddinxveen - Bij de Paddestoel wordt op vrijdag 19 januari een jeugddisco georganiseerd met het thema 'Jumping Party'. Alle deelnemers zullen op deze ma nier 'Jumpend' het nieuwe jaar in knallen met alleen de allerbeste muziek en de mooiste prijzen in de loterij. Meer informatie over de disco: http://disco.wsv-depad- destoel.nl Entree: 1,50 inclusief lot voor loterij en één consumptie. Tijd: 20:00 uur tot 22:00 uur. De Pad destoel is gevestigd aan de Lijster besstraat 18 te Waddinxveen. Waddinxveen - De Stichting Wad- dinxveens Welzijnswerk, afdeling Seniorenwerk, organiseert één maal per 14 dagen op dinsdag een ontmoetingsmiddag voor 55-plus- sers in Waddinxveen. Op 23 janu ari kan men kennismaken met het werk van de Brandwondenstich ting. De zaal in het Anne Frank- activiteitencentrum gaat open om 14.30 uur, het programma begint om 14.45 uur. Vooraf opgeven is niet nodig. Waddinxveen - Kunstschilder Jan Neven begint deze maand met nieuwe groepjes cursisten. Voor de tekencursus vanaf januari zijn nog enkele plaatsen vrij. De lessen, die in hoge mate gericht zijn op individuele verwachtingen, duren een uur en vinden wekelijks plaats op zijn atelier aan de Staringlaan. Meer informatie is te vinden op de website www.janneven.eu. Men kan ook contact opnemen via tele foon 06-40195244 of 0182-610198 of e-mail kunstenaarjan@hotmail. com. Waddinxveen - Postduivenvereni ging de Sperwer hield vorig week end haar jaarlijkse tentoonstelling. Er was veel belangstelling voor de 180 duiven die tentoongesteld waren. Op vrijdag middag maakte de keurmeester bekend welke duiven de moois- ten van de tentoonstelling wa ren. Kees Hofman had de mooi ste jonge duivin van het geheel. De mooiste oude doffer was van Henk Vink en de prijs voor mooiste oude duivin ging naar een duif van Danny Breedijk. Rijk Hofman had de mooiste jonge doffer. Inbraak in woning Waddinxveen - In een woning aan de Juliana van Stolberglaan is dinsdag 9 januari ingebroken. Men heeft het slot van de voor deur geforceerd om binnen te komen. Nadat de gehele woning was doorzocht, heeft men een geldbedrag en een paspoort weggenomen. (Poging) diefstal uit auto Waddinxveen - In de nacht van maandag 8 op dinsdag 9 januari is geprobeerd in te breken in een auto die geparkeerd stond op de Centauri. Hoewel er al een ruit was ingeslagen, werden er geen goederen gestolen. Uit een auto die op de Mozartlaan stond zijn dinsdag 9 januari wel goederen buitgemaakt. Het is nog ondui delijk hoe de auto kon worden opengemaakt. Ook is nog niet bekend welke spullen weg zijn. Fietsers botsen Waddinxveen - Een 19-jarige fiet ser uit Boskoop en een 35-jarige fietser uit Waddinxveen kwamen dinsdag 9 januari rond 17.15 uur op het fietspad van de Prinses Beatrixlaan in botsing met elkaar. Dit gebeurde op het moment dat de Boskoper de man uit Wad dinxveen rechts inhaalde en deze plotseling naar rechts kwam. De Boskoper haalde rechts in omdat hij dacht dat andere fietser links af zou gaan. Dat was niet het ge val. De man uit Waddinxveen liep letsel in het gezicht op en werd overgebracht naar het Groene Hart Ziekenhuis in Gouda. Onderzoek naar oplichting Waddinxveen - De politie doet onderzoek naar een mogelijke oplichting door een man die zich voordeed als glazenwasser, 50 euro ontving voor 12 wasbeurten, maar op maandag 8 januari niet verscheen voor een afgesproken wasbeurt. Een bewoonster van de Busker Heutlaan deed daarvan aangifte bij de politie. Zij was tus sen kerst en oud- en nieuwjaar ingegaan op het aanbod van de man en die haar een visitekaartje overhandigde. De vrouw belde na het niet verschijnen van de glazenwasser het telefoonnum mer op het kaartje en kreeg een bedrijf in Noord-Holland aan de lijn. Zij wisten van niets. Het is niet uitgesloten dat er meer in woners in zijn gegaan op het aan bod of waar de man aan de deur is geweest. Zij worden verzocht te bellen met de politie in Waddinx veen via 0900-8844. Snelheidscontrole en alcohol controle Waddinxveen - Het Regionaal Handhavingsteam van de politie Hollands Midden heeft op zater- Waddinxveen - Ds. Ron van der Spoel spreekt woensdag 24 janu ari in het kader van het jaarthema "Groeien naar God" over Worte len in het Woord, ledereen is van harte welkom in het Anker achter de Brugkerk, aanvang 20.00 uur. Waddinxveen - In de Morgenster aan de Sterrenlaan 1 is op woens dag 7 februari een bijbelstudie ochtend voor vrouwen. Spreekster is Gretha Rietkerk, met het on derwerp "verzoening door verge ving". De zaal is open vanaf 9.00 uur en de ochtend begint om 9.30 uur. De toegang is vrij. Voor meer informatie: telefoon 0182-613818 en 0182-619725 of mail naar cor- rie.oosterom@tiscali.nl. dag 13 januari een alcoholcon trole gehouden op de Zuidelijke Dwars en Rondweg. Een 52 jarige man uit Waddinxveen blies een uitslag van 370 ug/l, terwijl de limiet in het verkeer 220 ug/l is. Een 25 jarige man uit Boskoop blies een uitslag van 295 ug/l. Te gen de overtreders wordt proces verbaal opgemaakt. Opzondag 14januari werd decon trol voortgezet. Op de Zuidelijke Rondweg werden 64 bestuurders gecontroleerd op de aanwezig heid van alcohol. Niemand bleek onder invloed zijn auto/ motor te besturen. Het team mat teven de snelheid van voorbijgangers. In totaal hebben de agenten drie rijbewijzen ingenomen. Een 32 ja rige automobilist uit Zoetermeer wist met zijn auto een snelheid van 150 km/u te behalen. Van een 38 jarige man uit Gouda werd ook het rijbewijs ingenomen nadat hij met zijn motor een snelheid van 139 km/u had gereden. Een 58 jarige automobilist uit Waddinx veen werd met een snelheid van 135 km/u gemeten. Op de Zuide lijke Rondweg mag hoogstens 80 km/u gereden worden. Omdat de snelheden meer dan 50 km/u hierboven liggen werden de rij bewijzen ingevorderd. Deuken in motorkap en op dak van auto Waddinxveen - De politie van Waddinxveen vraagt personen die getuigen zijn geweest van een persoon/ personen die op de Graanakker over twee auto's heeft/ hebben gelopen zich te melden via 0900-8844. De eige naren van de auto's hebben bij de politie aangifte gedaan van ver nieling. Op de motorkappen en op de daken van de auto's zitten deuken. De vernielingen hebben plaatsgevonden in de nacht van donderdag 11 op vrijdag 12 janu ari. De politie zet het onderzoek voort. Beroving van fietser Waddinxveen - De politie is met een onderzoek begonnen naar de beroving van een 15-jarig meisje uit Boskoop. Dit gebeurde op woensdag 10 januari tussen 09.45 en 10.00 uur in het Gouwe- bos. Het meisje fietste daar toen zij plotseling een duw kreeg. Zij viel en zag dat één jongen haar rugzak pakte en een andere jon gen haar fiets. Beiden reden daar op weg. Fiets en rugtas werden door een passant elders in het bos teruggevonden. Er lijkt ook niets weg te zijn. Het meisje deed bij de politie aangifte. Voor het onderzoek is de politie op zoek naar eventuele getuigen. Zij kun nen bellen met de politie in Wad dinxveen via 0900-8844. Waddinxveen - De Culturele Commissie van de Stichting Wad- dinxveens Welzijnswerk houdt dinsdagavond 23 januari een Ha waii- en Country avond. Het duo 'Joop en Marijke' verzorgt deze avond in het Anne Frank-activitei- tencentrum. De zaal gaat open om 19.30 uur, het optreden begint om 20.00 uur. Stichting AMIVEDI, kosteloze re gistratie vermiste en gevonden huisdieren. Hulppost 3B-Hoek - Zevenhuizen-Moerkapelle - Pijnac- ker/Nootdorp. Vermist: - Ongecastreerde geheel cyperse kater, gechipt, 8 mnd oud, Sta ringstraat Zevenhuizen. Gevonden: - Rode kat, wit befje, groen bandje zender, slank en sociaal, Kalmoes Boskoop. - Zwart met donkerbruin konijn, staande oren, middelmaat, langer haar in nek, is gevonden op 26 dec., Lindengaarde Waddinxveen. - Gecastreerde zwarte kater, witte voetjes, borst, Onderweg Wad dinxveen. - Cyperbruine poes, witte tenen achter en rechtsvoor, kin, bef, Put- tenlaan Boskoop. ledereen die vragen heeft of in formatie kan geven kan bellen naar 010-5121937. www.amivedi.nl Prot. Gem. i.w.: Wijkgemeente De Rank 10.00 uur ds. L. de Borst; 18.30 uur ds C.Bregman. Wijkgemeente Ontmoetingskerk 9.30 uur ds. H.G. van Vliegen; 17.00 uur dienst in IK. Wijkgemeente Immanuelkerk 10.00 uur ds. C. de Jong; 17.00 uur ds. H.G. van Vliegen, ds. C. de Jong en pastor A. v.d Helm. Geref. kerk vrijgemaakt 9.30 uur Br S. de Bruine; 16.30 uur leesdienst. Boskoop Herv. kerk 9.30 uur dr. R. de Reuver. Geref. kerk 9.30 uur ds. W. Omta. De Stek 9.30 uur kand. D. Wol- ters. Chr. Geref. kerk 9.30 en 17.00 uur ds. C.C. den Hertog. Ge ref. Gem. 9.30 en 16.30 uur ds. M. Golverdingen. Vr. Pro. Gem. 10.00 uur ds. J.A. Brostrom. Ev. Gem. Parousia 10.00 uurds. P. Rullman. Chr.gem. Bethel 9.30 uur Willem de Vink. MEDISCHE WEEKEND DIENST Benthuizen, Boskoop en Waddinxveen: voor spoedei sende huisartsenhulp buiten kantooruren (17.00-8.00 uur, weekenden/feestdagen): HuisArtsenPost Midden-Hol land (HAP MH), Jan van Beau- montstraat 4, Gouda, 0182- 322488. Dienst Apotheek Midden- Holland (DAM), Ronsseweg 138 (tegenover de Bleuland- locatie van het Groene Hart Ziekenhuis), Gouda, 0182- 698820. Diabeteslijn (033) 463 05 66, info@dvn.nl, voor alle vragen over diabetes (24 uur per dag, 's nachts alleen in geval van nood). Groene Hart Ziekenhuis: Bleulandlo- catie: Bleulandweg 10, 2803 HH Gouda, (0182) 505050. Postadres: Postbus 1098, 2800 BB Gouda. Jozeflocatie: Jan van Beaumontstraat. Voor informatie over wachttijden, opname, afdelingen etc.: www.ghz.nl Waddinxveen - Docent Marie Alice van Zutphen start vrijdag 26 janu ari met een nieuwe cursus Muziek op Schoot/Peutermuziek. Ouders of grootouders die graag met hun (klein-)kind zingen zullen aan deze cursus veel plezier beleven. Noten kunnen lezen of zelf een muziekin strument kunnen bespelen is niet nodig, iedereen kan meedoen. Het is een cursus van acht weken. Voor kinderen van 15 tot 24 maanden is er plek van 9.30 tot 10.15 uur, voor wat oudere kinderen van 2 tot 3,5 jaar vindt de les plaats van 10.30 tot 11.15 uur. De cursus start alleen bij voldoende aanmeldin gen. De lessen vinden plaats in Kreater aan de Kerkstraat 13. Info en aanmeldingen: telefoon 0182- 614422 of e-mail info@kreater.nl. Waddinxveen - Het Bestuur van het Historisch Genootschap Wad dinxveen organiseert voor woens dag 24 januari een lezing met de heer Jan Brugman. In deze lezing gaat de historicus Brugman op zoek naar het dage lijkse leven in periode 1700-1900. Brugman gaat vooral in op onder werpen uit de menselijke levens loop, zoals geboorte, jeugd, huwe lijk en overlijden. Hij baseert zich hierbij op eigen archiefonderzoek in historische bronnen in Utrechtse steden. Hij illustreert zijn verhaal met voorbeelden over Hollandse plaatsen in verschillende publica ties. De lezing vindt plaats in het Anne Frankcentrum aan het Jan van Bijnenpad, aanvang 20.00 uur. ledereen is welkom. Waddinxveen - In buurtcentrum de Boog wordt vrijdag 19 januari een bingo gehouden, ledereen is welkom vanaf 20.00 uur (zaal open 19.00 uur) in het buurtcentrum aan de C. Huygenslaan 2.

Hart van Holland | 2007 | | pagina 15