cjooo Spaai Spaar voor korting op uw CD/DVD RIANNE DE WIT-DR0S VERLAAT PERDIJK MAKELAARDIJ VIERHONDERD EDITIES RABOBANK Hoe spaart u mee? WEEKNIEUWS IN HART VAN HOLLAND Spaar voor flinke korting wlUUÜ 0p uw favoriete CD of DVD At aar t Te verkrii§en DVD 4 CD box CD's NESSELANDL 1 l%d Cl I l aan de kassa van voor korting 29,95 29,95 11,95 16,95 6,95 4,95 4,95 4,95 4,95 Cl000 Wals Dorpsstraat 129 Zevenhuizen Tel: 0180-633897 Zegels van de Toppers actie zijn ook geldig voor deze actie NeöenTnès-' Koorcojicert korting -«■ Sparen bij Cl000 Dat scheelt. Rabobank WeekNieuws Sparen bij Cl000 Dat scheelt. Éi Hart van Holland: dé krant voor de Zuidpias 7 februari 2007 pagina 13 Tegen inlevering van 3 volle spaarkaarten heeft u recht op Box, Kleine huis op de prairie deel l Box, Kleine huis op de prairie deel 2 Tegen inlevering van 2 volle spaarkaarten heeft u recht op Nederlands Koorconcert 4 CD box Holland Boys Choir, Matthaus Passion luxe edition Film, Hometown Legend Tegen inlevering van 1 volle spaarkaart heeft u recht op Henri Pico, Praise worchip instrumentaal Holland Boys Choir, Favourite Classic Kinderkoor de Vuurpijl, Helemaal anders Elly Rikkert, Kinderdierenliedjes 1. vanaf 5 februari t/m 17 maart kunt u bij C1000 sparen voor korting op een DVD/CD 2. Gedurende deze periode ontvangt u bij iedere 10 euro aan boodschappen een spaarzegel 3. Bij een volle spaarkaart kunt u tegen betaling, van de in de spaarkaart vermelde prijs, uw DVD/CD verkrijgen. 4. Uw volle spaarkaart kunt u t/m zaterdag 31 maart inleveren bij C1000 Wals 49^5 49 L9t95" 8,00 24£5" 8,00 1425" 8,00 _9£5- _3£5- ^95" 8,00 -8r95- 8,00 Holland Boys Choir Pieter Jan Leurink - M*erKerenCMu» wgiitj Z^a4'*l'-BM'(VI..; "gMwu voelt iedereen zich thuis NIEUWS R-liainrzbctalcrs opgejj-''-1 Rabobank Wet Onroerende Zaken (WOZ) Kapitaalverzekering Eigen Woning (KE\ Door Paulien de Graaf Zevenhuizen - Acht jaar geleden, op 17 maart 1999 verscheen de eerste pagina Rabobank Weeknieuws in het Hart van Holland. Sinds die tijd is de pagina wekelijks op pagina te vinden met allerlei actuele informatie over de Rabobank Zevenhuizen-Moerkapelle. worden voor onze klanten, maar ook voor toekomstige klanten en andere belangstel lenden. En dat is goed gelukt: de pagina is opvallend door de kleur en heeft een vaste plek op de tweede pagina van de krant en is daardoor heel herkenbaar. We krijgen regel matig reacties van klanten over zaken waar over wij gepubliceerd hebben." "Deze nieuwspagina is eigenlijk naast het ledenblad een belangrijke informatiebron die de Rabobank hanteert. We bereiken er al onze klanten mee, maar ook mensen die geen klant zijn bij de bank. We proberen breed nieuws te brengen voor iedereen. Ik denk dat de mensen hem zullen missen als we er mee zouden stoppen." In de loop van de tijd is wel iets veranderd aan de invulling van de pagina: "We ge bruikten eerst een deel van de pagina voor reisaanbiedin- gen en beleggings adviezen. Die zijn inmiddels vervallen. Wat niet veranderd is, is dat we zoveel mogelijk lokaal ge richte informatie willen geven. Te- genwoordig vullen we dat aan met algemene infor matie." Acht jaar terug bestond de redactie voor de pagina uit één persoon, momenteel uit een groep werknemers van verschillende afdelingen van de Rabobank. "Eerst maakten we ook de lay-out zelf, maar sinds vorig jaar werken we samen met een vormgever. Op deze manier heeft de pagina een professionele en herkenbare uitstra ling", aldus Roosenburg. "Omdat Hart van Holland de krant is die ons hele werkgebied bestrijkt, zijn we in 1999 gestart met een informatieve pagina in deze krant", vertelt Anneke Roosenburg. Zij verzorgt samen met een aantal collegae de we kelijkse invulling van de pagina. "Het moest een herkenningspunt Geld is niet vies! Rekeningafschrift via internet 0180- 631655 Advertorial Zevenhuizen - Als op vrijdag 9 februari om ongeveer 17.00 uur Rianne de Wit de deur bij Perdijk Makelaardij sluit heeft zij haar laatste werkdag voor Perdijk erop zitten. Na vijf jaar zeer trouwe dienst en inmiddels het bekende gezicht van het makelaars kantoor aan de Dorpsstraat, gaat Rianne zich voorbereiden op het moederschap. In de loop van dit voorjaar hopen Rianne en haar man vader en moeder te worden van hun eerste kindje. Rianne heeft er voor gekozen om zich van af dat moment volledig op het moeder schap te richten. Rianne kwam op 17-jarige leeftijd als sta giaire bij Perdijk Makelaardij binnenwan delen. De stageperiode werd gebruikt als kennismaking voor beide partijen. Dit beviel zo goed dat Rianne vervolgens in vaste dienst werd genomen. In de loop der jaren heeft Rianne zich ontwikkeld tot de spil binnen het kantoor waar iedereen met zijn/haar vragen bij terecht kan. Ook en kele studies binnen het vak hebben ertoe bijgedragen dat Rianne de kneepjes van de administratieve kant van het makelaarsvak prima beheerst. Het team van Perdijk Makelaardij wenst Ri anne alle goeds toe en dat zij samen met haar gezin heel gelukkige tijden tegemoet mag gaan. SE Rianne de Wit- links op deze archieffoto - gaat zich op het moederschap richten.

Hart van Holland | 2007 | | pagina 13