"PU De- brua ntuw urerlc Telefoniste Receptioniste Oproepkracht Kinderopvang Assistent-Accountant Magazijnmedewerkers Secretaresse Administratief medewerk(st)er Scholieren De plek voor kinderen van 2,5 tot 4 jaar Voor informatie: Dorpsstraat 68 te Zevenhuizen Telefoon: 0180 - 632 693 Moerkapelle mm;-. Zoekt ter versterking van de bedrijfsadministratie: Administratief boekhoudkundig medewerk(st)er m/v (20-24 uur per week- werktijden/dagen in overleg De gevarieerde werkzaamheden bestaan o.a. uit: Uren en Projectadministratie Opmaken exportdocumenten Correspondentie Ondersteuning boekhouding Opleiding: MBO kennis van moderne talen is een pré basis kennis boekhouden Vereiste: kennis van Microsoft Office flexibele instelling ontractduur: 6 maanden bij gebleken geschiktheid: vaste aanstelling Wij bieden U: Goede salariëring en secondaire arbeidsvoorwaarden Prettige werksfeer chriftelijke sollicitaties te richten aan: Ottevanger Machinefabrieken B.V. T.a.v. Dhr. E.R. van der Lugt Postbus 3 2750 AA Moerkapelle Ben jij Klantvriendelijk? Ben jij Flexibel? Enthousiaste Starter SELEKTMAIL Ben jij Secuur in je Werk? Hou jij van Regelen? Zin om wat bij te Verdienen? UITZENDBURO Raadhuisplein 28 - 2914 KM Nieuwerkerk a/d IJssel Tel. 0180-393 555 Hart van Holland Dè krant voor de Zuidpias 7 februari 2007 pagina 21 De werkzaamheden bestaan o.a. uit telefoonaanname, agendabeheer, correspondentie, het verzorgen van de post, het ontvangen van bezoekers, debiteurenbeheer en alle voorkomende administratieve werkzaamheden. Ben jij representatief, leergierig, initiatiefrijk en in het bezit van een MBO diploma, dan ben jij misschien wel diegene die wij zoeken!! Tijden: 08.30 - 17.00 uur (fulltime) Duur: onbepaalde tijd met uitzicht op contract Ben jij goed in omgang met kinderen en heb jij de opleiding SPW gevolgd en met succes afgerond? Dan ben jij misschien diegene die wij zoeken! Voor onze opdrachtgevers zijn wij op zoek naar kinderleidsters. De werkzaamheden bestaan o.a. uit het verzorgen en begeleiden van kinderen, wandelen, buiten spelen, spelletjes doen etc. Je creëert een prettige en veilige sfeer en je kunt goed samenwerken met collega's. Tijden: variabel (parttime) De Assistent- Accountant houdt zich voornamelijk bezig met samenstellingsopdrachten en tussentijdse overzichten, het opzetten en inrichten van administraties van cliënten, verzorging van de aangiften omzet-, inkomsten- en vennootschapsbelasting en alle andere voorkomende werkzaamheden. Ben jij in het bezit van een diploma HEAO AA of SPD en beschik je over uitstekende mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheden en een initiatiefrijke en servicegerichte instelling, dan zijn wij op zoek naar jou! Tijden: 08.30 - 17.00 uur (fulltime) Duur: onbepaalde tijd met uitzicht op contract Selekt Mail is steeds op zoek naar nieuwe bezorgers. Als postbezorger sorteert en bezorgt u geadresseerde post in uw eigen woonwijk, of bij u in de buurt. Selekt Mail biedt haar bezorgers zelfstandigheid en flexi biliteit. Bezorgen bij Selekt Mail is de ideale bijbaan en bijverdienste voor jong en oud! Postbezorger) bij Selekt Mail iets voor u? Kijk op www.anderepostbezorging.nl of bel 030-214 90 00. Da's andere post De werkzaamheden bestaan met name uit orderpikken, het samenstellen van orders en in /uitpak werkzaamheden. Wij zijn op zoek naar kandidaten die zelfstandig kunnen werken, veel initiatief nemen en ambitie hebben om door te groeien. Goede beheersing van de Nederlandse taal in woord en geschrift en het kunnen werken met geautomatiseerde systemen is een must. Tijden: 08.30 -17.00 uur (fulltime) Duur: onbepaalde tijd met uitzicht op contract De Secretaresse verzorgt de correspondentie, ontvangt klanten en verwerkt binnenkomende telefoontjes en handelt deze op de juiste wijze af, is verantwoordelijk voor het bestellen van kantoorartikelen en de archivering van stukken van klanten. Verder verzorgt ze de inkomende en uitgaande post. Ben jij leergierig, initiatiefrijk en ben jij in het bezit van een afgeronde MBO - opleiding? Neem dan contact met ons op. Tijden: 08.30 - 13.00 13.00 - 17.00 uur (parttime) Duur: onbepaalde tijd met uitzicht op contract Wij zijn op zoek naar scholieren studenten die doordeweeks 1 of 2 dagen vrij hebben en op die dagen wat willen bijverdienen. Het betreft hier diverse werkzaamheden in het onderhoud buitenwerk. De minimale leeftijdgrens is 18 jaar. Tijden: 07.00-16.00 uur Duur: op oproepbasis Flexibele werktijden én bij u in de buurt.

Hart van Holland | 2007 | | pagina 21