Haal de gratis catalogus 2007 ABC wordt BAC nmm Door Paulien de Graaf Zevenhuizen - "Na driejaar on derhandelen, vijf maanden ver bouwen, drie dagen verhuizen en drie minuten tranen is het dan eindelijk zo ver: de nieuwe winkel is open!" Daco en Bouke- line Bac openden de deuren van hun winkel aan het dorpsplein op donderdag 15 maart. Vanaf 's morgens negen uur was het publiek welkom in de nieuwe win kel en veel mensen waren blijk baar nieuwsgierig, want het was de hele dag erg druk. Een valse noot op die dag was een stroom storing van ruim twee uur die de hele Dorpsstraat lamlegde. "De lichten waren uit, de kassa's deden het niet en de deuren ble ven open staan", vertelt een van de personeelsleden. Langzaam ver dwenen de men sen uit de winkel en het personeel was genoodzaakt het publiek bui ten te houden. "Voor sommige klanten erg ver velend, want men kwam van heinde en verre." Sleutelhangers 's Avonds werd er in de winkel een receptie gehouden waarbij Daco de winkel officieel open de. "Ik wil een aantal sleutels uitdelen aan personeelsleden", zei hij. "Maar ik kan niet kiezen aan wie ik ze moet geven. Aan het oudste personeelslid of juist aan het jongste, de belangrijk ste of misschien wel aan degene die er 's morgens altijd als eer ste is?" Hij vroeg Janet de Graaf van bouwbedrijf De Graaf om voor hem drie namen uit een stapeltje te trekken. De personeelsleden die een sleutel kre gen waren Carla, Rianne en Anneke. Het bleek een sleu tel met sleutelhan ger te zijn, waarop een A, een B en een C stonden. In die volgorde werden ze uitgereikt. "Maar ga nu eens in de goede Drie j<*ar onderhandelen, vijf maanden verbouwen, drie dagen verhuizen en drie minuten tranen. volgorde staan: dan vormen de letters BAC!" Generaties Arie Bac, de vader van Daco, me moreerde in zijn toespraak aan oma Bac, die afgelopen zomer is overleden. "Zij was de grondleg ster van de zaak en was tot het einde toe erg geïnteresseerd in de ontwikkelingen rondom de nieuwe winkel." Ook consta teerde hij dat zijn kleinzoon Timo wel interesse toont om in de zaak te komen. "De tijd zal het leren, misschien wil hij toch nog wel straaljagerpiloot worden!" Sportcentrum De Koornmolen... daar krijgt u energie van! met de nieuwste fietsen en accessoires yvote kinAirspidkoik. ko ekmku is gtlfe Zevenhuizen 'smmi Geopend: za en zo vanaf 15.00 uur onderdeel van La Baraque Zuidplasweg 12-14 - Zevenhuizen - Tel: 0180-631041- www.labaraque.nl ifniiië Pi#l!illiS - BBKlr 'HHnHwHH Klanten Rianne, Carla en Anneke krijgen een sleutel. ik - WÊÊÊS&mm I "Mijn kleinzoon wil misschien wel straaljagerpiloot worden.' de Koornmolen Vanaf april 2007 in "de Koornmolen" ook zwemlessen 1 keer in de week van 3/4 uur op maan dag en donderdag!! Geef je nu op bij de receptie, en start al in april!! Maandag donderdag combinatie 2 keer in de week half uur Dinsdag vrijdag combinatie 2 keer in de week half uur Maandag 1 keer in de week 3 kwartier Woensdag 1 keer in de week 3 kwartier Donderdag 1 keer in de week 3 kwartier Zaterdag 1 keer in de week 3 kwartier Zwem-ABC-A Maandag donderdag combinatie 2 keer in de week half uur Maandag 1 keer in de week 3 kwartier Dinsdag vrijdag combinatie 2 keer in de week half uur Woensdag 1 keer in de week 3 kwartier s'morgens voor schooltijd Zwem-ABC-B Snorkelen Dinsdag 1 keer in de week 1/2 uur Zwemvaardigheid Woensdag 1 keer in de week 1/2 uur Zelfredzaamheid 1 keer in de week 3/4 uur Kijk voor het uitgebreide lesprogramma op www.koornmolen.nl Sportcentrum De Koornmolen, dóór krijgt u energie van! Bel voor meer informatie 0180-631860 of surf naar www.koornmolen.nl Zwemmen - Steps - Pilates - Spinning - Fitness - Power Yoga - Kinderoppas Dorpsstraat 103 - Tel. 0180-634788 kijk ook eens op www.biketotaal Aanbiedingen geldig tot 3 weken na plaatsing. OP OP /EN H U W E N M pagina 10 Hart van Holland Dè krant voor de Zuidpias 21 maart 2007

Hart van Holland | 2007 | | pagina 10