G. Hol sloopwerken b.v. Wij zoeken een Chauffeur/sloper +31(0)79-5931186 www.bachoogwerkers.nl Aannemer van sloopwerken en asbestverwijdering ij zijn op zoek naar enthousiaste chauffeur /sloper voor het rijden op een container auto, meestal in de regio Rotterdam. Ben jij in het bezit van de vereiste papieren om op een vrachtauto te rijden en bereid om tussendoor ook nog andere werkzaamheden te verrichten neem dan contact op voor een gesprek. Inlichtingen: Gerard Hol - 06-22241086 Monteur Leerling-monteur Tekenaar/assistent kopersbegeleider Coördinerend werkvoorbereider tekenaar Bostelweg 21 3059 LB Rotterdam Tel. (010)22 22 038 Fax (010)22 22 039 b.g.g. (06) 222 41 086 HOOGWERKERS Bac hoogwerkers is een bedrijf dat zich bezig houdt met verhuur, verkoop en onderhoud van hoogwerkers. Wij verhuren onze hoogwerkers door heel Nederland. Voor onze afdeling onderhoud zijn wij op dit moment op zoek naar In ons team is plaats voor een zelfstandige servicemonteur. Kennis van hydrauliek en elektrotechniek zijn bij ons belangrijke zaken. In bezit van rijbewijs B-E is een pre. Tevens is er bij ons plaats voor een: Van hem verwachten wij in de eerste plaats een leergierige houding, en bereidheid zich in alle facetten van hoogwerkers e.d. te verdiepen. Wij bieden u: Een prettig team om in te werken. Goede voorwaarden Goede toekomst mogelijkheden Uw reactie met volledig CV kunt u sturen naar Bac HoogwerkerVerhuur b.v. Nijverheidstraat 7 2751 GR MOERKAPELLE Toekomstig adres Nijverheidsweg 7-9 Waddinxveen Distripark) T.a.v.: Dhr. K.Waaijer Knaap Moduulwoningen is gespecialiseerd is in het ontwerpen van woningen en het begeleiden van kopers. Ter versterking van ons huidig team zijn wij op zoek naar een gemotiveerde: Knaap Bouwbedrijf is toonaangevend op het gebied van luxe vrijstaande woningbouw, utiliteitsbouw, verbouwen onderhoud. Wegens een groeiende orderportefeuille zijn wij op zoek naar: KNAAP KNAAP De werkzaamheden van deze zeecafwisselende functie bestaan onder andere uit: verzorgen van tekenwerk ten behoeve van de afdeling verkoop bestaande uit schetsontwerpen, principeplannen Uitwerken van de tekeningen tot bestektekeningen Verzorgen van de bouwaanvraag Ontvangen van kopers in de showroom Inventariseren van klantwensen en het adviseren van klanten Uitwerken van klantwensen Samenstellen van meer- minderwerklijsten Voor deze functie vragen wij: 1 - HBO Bouwkunde of MBO Bouwkunde met een paar jaar ervaring in vergelijkbare functie - Commerciële inslag - Kennis van het tekenpakket Arkey heeft de voorkeur De uit te voeren werkzaamheden bestaan uit: Maken van werk- en detailtekeningen Verzorgen van tekenwerk met behulp van het tekenpakket Arkey Controleren van tekeningen Verzorgen werkvoorbereiding van de bouw Ondersteuning van de uitvoering op de bouw Assisteren bij het maken van calculaties voor deze functie vragen wij: - opleiding MBO of HBO -bouwkunde - Kennis van Arkey heeft de voorkeur - goede contactuele eigenschappen - rijbewijs B - bij voorkeur 1 a 2 jaar werkervaring, u zult verder intern worden opgeleid. Heeft u belangstelling voor deze functie stuur dan uw brief met CV voor 31 maart naar: Heeft u belangstelling voor deze functie stuur dan uw brief met CV voor 31 maart naar Knaap Moduulwoningen BV T.a.v. Dhr L.J. van der Knaap Postbus 24, 2760 AA Zevenhuizen Groeneweg 38, 3059 LC Rotterdam Tel.: 010 222 10 00 Knaap Bouwbedrijf BV T.a.v. Dhr L.J. van der Knaap Postbus 24, 2760 AA Zevenhuizen Groeneweg 36, 3059 LC Rotterdam Tel.: 010 222 10 10 info@knaapmoduulwoningen.nl www.knaapmoduulwoningen.nl info@knaapbouwbedrijf.nl www.knaapbouwbedrijf.nl pagina 26 Hart van Holland Dè krant voor de Zuidpias 21 maart 2007 urvnmn uuncumrrju IÓUW f I tl R t

Hart van Holland | 2007 | | pagina 26