HYPOTHEEK NODIG? VEERMANL^ m MNIIVIw Kom eens langs, wij werken met ruim 40 geld verstrekkers! Secretaresse Marketing medewerkster Assistent - Exportsecretaresse Sorteerder Marketing Medewerk(st)er Telefoniste receptioniste Kozijnmonteurs De- bmq haat wtrk uv Dorpsstraat 200 Postbus 2 2760 AA Zevenhuizen Tel: 0180-631866 Fax: 0180-633178 info@veermanadviseurs.nl www.veermanadviseurs.nl Van der Valk Hotel Nieuwerkerk aan den IJssel ONTBIJTMEDEWERKER (M/V) parttime/ful l time ZALEN MEDEWERKER (M/V) parttime/fulltime Internationaal? Regelneef? Tijdelijke baan? Creativiteit? Schoolverlater? Vakkundig? Raadhuisplein 28 - 2914 KM Nieuwerkerk a/d IJssel Tel. 0180-393 555 Hart van Holland Dè krant voor de Zuidpias 21 maart 2007 pagina 27 onderdeel van de Van der Valk Hotelsgroep, beschikt over een eigentijds restaurant met 200 zitplaatsen, zonnig terras en 7 supermoderne vegaderzalen. Na onze recente uitbreiding en vernieuwing van ons bedrijf zijn wij op korte termijn op zoek naar: Hij/zij bedient ontbijt- en koffiegasten, verricht verschillende werkzaamheden met betrekking tot de voorbereiding van het ontbijtbuffet en zorgt dat de werkplek schoon en netjes achtergelaten wordt voor de lunchgasten en collega 's. Voor deze functie zijn wij op zoek naar gemotiveerde, representatieve en gezellige collega's, die het leuk vinden om het onze gasten naar hun zin te maken. Tevens verlangen wij flexibele inzetbaarheid van maandag tot en met zondag, minimaal 3 dagen per week. Werktijden van 06:00 uur tot 12:00 uur. Hij/zij verzorgt de bediening van de gasten in de vergaderzalen, verricht verschillende werkzaamheden met betrekking tot de voorbereiding van de vergaderzalen en zorgt ervoor dat het de gasten aan niets ontbreekt. Voor deze functie zijn wij op zoek naar gemotiveerde, representatieve en gezellige collega's, die het leuk vinden om het onze gasten naar hun zin te maken. Het gaat om een fulltime functie van maandag tot en met vrijdag, werktijden tussen 06:00 uur en 16:00 uur. flexibel inzetbaar tijdens vakantie en ziekte. Parttime mogelijkheid voor 4 dagen per week. Voor bovenstaande vacatures 2eldt: Wij bieden ruime opleidingsmogelijkheden, salaris volgen CAO in een prettige, professionele en informele werksfeer. Aantoonbare ervaring is prettig, maar niet vereist. Schriftelijke sollicitatie 's met C. V. kunt u richten aan: Van der Valk Hotel Nieuwerkerk aan den IJssel T.a.v. Mevrouw J. van den Dool - Langstraat Parallelweg- Zuid 185 2914 LE Nieuwerkerk aan den IJssel Telefoon: 0180-321103 iessica(a).nieuwerkerk. valk, nl www. hotelnieuwerkerk. valk. nl De werkzaamheden bestaan o.a. uit het bijhouden van de website, telefoonaanname, het ontwerpen van de huisstijl, het verzorgen van reclamemateriaal, correspondentie en alle voorkomende werkzaamheden. De juiste kandidaat is stressbestendig, heeft een afgeronde HBO WO opleiding, werkervaring in een internationaal bedrijf en is in het bezit van uitstekende communicatieve (zowel mondeling als schriftelijk) vaardigheden. Tijden: 08.30 - 17.00 uur (fulltime) Duur: onbepaalde tijd met uitzicht op contract De werkzaamheden bestaan o.a. uit correspondentie, verkoopondersteuning, telefoonaanname, het maken van offertes, mailingen en alle voorkomende administratieve handelingen. De juiste kandidaat heeft een afgeronde MEAO HAVO opleiding, een goede beheersing van de Nederlandse, Engelse en Duitse taal in woord en geschrift en is in het bezit van rijbewijs B. Tijden: 08.30 - 17.00 uur (fulltime) Duur: onbepaalde tijd met uitzicht op contract De werkzaamheden bestaan o.a. uit het sorteren en in uitpakken van diverse bloemen. De juiste kandidaat heeft gevoel voor humor, geen ochtendhumeur en geen 9 tot 5 mentaliteit. Gezien de samenstelling van het team, gaat de voorkeur uit naar een schoolverlater. Tijden: 07.00 - 16.00 uur (fulltime) Duur: onbepaalde tijd met uitzicht op contract De werkzaamheden bestaan o.a. uit het telefonisch te woord staan van dealers en consumenten, correspondentie, het administratief ondersteunen van de buitendienst en het begeleiden van diverse projecten. De juiste kandidaat heeft een afgeronde opleiding op minimaal Havo MBO niveau, heeft een uitstekende beheersing van de Nederlandse taal in woord en geschrift. Interesse gewekt? Bel ons voor het maken van een afspraak. Tijden: 08.30 - 17.15 uur (fulltime) Duur: onbepaalde tijd met uitzicht op contract De werkzaamheden bestaan o.a. uit het ontvangen van klanten, telefoonaanname en lichte administratieve werkzaamheden. De juiste kandidaat heeft een afgeronde VMBO opleiding, is representatief en kan goed overweg met het Microsoft Office Pakket. Tijden: 08.00 - 17.00 uur (fulltime) Duur: onbepaalde tijd met uitzicht op contact De werkzaamheden bestaan o.a. uit het produceren van aluminium en of kunststofkozijnen en het monteren van kozijnen. De juiste kandidaat is in het bezit van twee gouden handen, is goed gemotiveerd, kan secuurwerken en heeft geen negen tot vijf mentaliteit. Nieuwsgierig? Bel ons voor het maken van een afspraak. Tijden: 07.00 - 16.00 uur (fulltime) Duur: onbepaalde tijd met uitzicht op contract

Hart van Holland | 2007 | | pagina 27