Werken in een buitengewone winkel? agrifirm Verkoopmedewerker Skichalets .ni WERKSTUDENTES E Ervaren Groepsleidster dagopvang UW EXPEDITEUR IN HET WEGTRANSPORT! Voor onze Welkoopwinkel in Zevenhuizen zijn wij op zoek naar een T0NVERSCfi Ook leveren wij op bestelling alle soorten verf en behang. PARTTIME ADMINISTRATIE MEDEWERKER Hart van Holland Dè krant voor de Zuidpias 21 maart 2007 pagina 29 Beleer het buiteglS- De winkels van Boerenbond en Weikoop, een keten van 215 winkels, staan voor "de beleving van het buitenleven". De winkelformule is erop gericht dé winkel te zijn op het gebied van tuin en dier. De klant treft in de winkel mede werkers die uitstekend adviseren en weten wat service is. Een deel van de Welkoopwinkels wordt geëxploiteerd door Agrifirm Winkel BV, een 100% dochter van Agrifirm. Functie-inhoud Je bent verantwoordelijk voor het realiseren van verkoop en de uitvoering van alle voorkomende winkelwerkzaamheden. Je ontvangt en adviseert klanten, signaleert verkoopmogelijkheden en zorgt voor de daadwerkelijke verkoop. Je bestelt goederen, ontvangt, controleert en registreert de binnengekomen goederen en vult ze bij in de winkel. Functie-eisen VMBO/MBO commercieel richting detailhandel of je volgt een BBL-opleiding niveau 2, 3 of 4 richting detailhandel. Ervaring met retail. Klant- en servicegerichte instelling. Wat bieden wij? Uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden en goede opleidings- en ontplooiingsmogelijkheden. Werken in een dynamische organisatie, die zich kenmerkt door een open bedrijfscultuur. Informatie Voor meer informatie over deze vacature kun je contact opnemen met de retailmanager, Riny van den Hengel, tel. (06) 53 55 27 70 of de bedrijfsleider, Erwin van Meggelen, tel. (0180) 63 32 33. Sollicitatie Indien je belangstelling hebt voor deze functie, dan verzoeken wij je om binnen 10 dagen na het verschijnen van deze publicatie een schriftelijke sollicitatie te richten aan: Agrifirm Weikoop, t.a.v. Erwin van Meggelen N. Dwarsweg 96 - 2761 GD Zevenhuizen Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. winkel b.v. Trostomatenkwekerij WENS Abr. Kroesweg 29 Waddinxveen Tel: 06-51884668 Voor een aantal scholieren hebben wij nog plaats voor een leuke en afwisselende baan voor zaterdagochtenden en voor in de vakanties. Wij bieden aan: Flexibele werktijden vanaf 7 uur s'ochtends. Goed salaris. Prettige werksfeer met leeftijdsgenoten. Kom gerust even langs om te kijken of het wat voor jou is! www.skichalets.nl Reisorganisatie SKICHALETS.NL zoekt voor enkele dagen per week. Je verkoopt telefonisch wintersportvakanties en verricht de administratieve afhandeling. Commu nicatieve vaardigheden, commerciële kwaliteiten en goede beheersing Engelse taal zijn vereisten. Informatie: Noordkade 64 - 2741 EZ Waddinxveen Tel: 0182 634 523 - E info@skichalets.nl Schildersbedrijf Ton Verschoor Pinksterbloem 8, 2751 CK Moerkapelle Telefoon (079) 593 23 04 Mobiel 06-51 50 46 05 email: t.verschoor@worldoniine.nl 'i Kids en Zoo Dagverblijf is een kinderdagverblijf dat opvang biedt voor kinde ren in de leeftijd van 0 tot 12 jaar. Het accent ligt bij ons op de ontwikkeling van het individuele kind. Wij onderscheiden ons door middel van het bewaken van de kwaliteit van onze dienstverlening. De pedagogische kwaliteit, herkenbaar in de wijze waarop de leidsters met de kinderen en de ouders omgaan. Daarnaast de zakelijke kwaliteit in de zin van professionele aansturing en een klantgerichte werkwijze. Kids en Zoo Dagverblijf is per direct op zoek naar een collega die ons team komt versterken. Functieprofiel Je draagt zorg voor de dagelijkse opvang van de kinderen. Natuurlijk staat de basisverzorging voorop! Maar je vindt het belangrijk om de kinderen op een goede wijze te stimuleren in hun ontwikkeling en biedt hiervoor een gevarieerd aanbod aan activiteiten en zorgt ook voor individuele momenten om specifieke aandacht te geven aan de kinderen. Op termijn ga je intake gesprekken en oudergesprekken voeren en ben je een vraagbaak voor de ouders. Functie-eisen Voor deze functie zijn wij op zoek naar kandidaten met een afgeronde sociaal-pedagogische/culturele beroepsopleiding op MBO/HBO-niveau. Je kan goed zelfstandig functioneren maar weet ook datje het als team met elkaar moet maken. Je bent creatief en kan daarnaast ook goed plannen en houdt controle en het overzicht. Je hebt goede contactuele eigenschappen en bent flexibel. Hou jij van afwisseling en ben je creatief reageer dan! Wij bieden Een gevarieerde functie binnen een jong enthousiast team. Salariëring con form de CAO kinderopvang. Voor informatie kun je contact opnemen met Frangoise Jansen, 0182 - 370 192. Je brief en CV kun je sturen naar Kids en Zoo Dagverblijf, Oosteinde 77A, 2841 AB Moordrecht. Of mailen naar personeel@kidsenzoo.nl. b Expeditie B.V. Marlo Expeditie BV is een jong en dynamisch expeditie kantoor. Inmiddels al weer 7 jaar staat Marlo Expeditie BV voor een klantgericht expeditie bedrijf, wat zich door de jaren heen bewezen heeft als een zeer betrouwbare partner in het wegvervoer. Naast onze uitstekende service en flexibele mogelijkheden, durven wij te zeggen dat wij zeker in de huidige markt een partner van kwaliteit zijn. Marlo Expeditie BV verzorgt alle wegtransporten door geheel Europa met als specialisatie de Be nelux, Duitsland, Frankrijk, Engeland en Ierland. Op al deze landen bieden wij niet alleen complete, maar ook groupage diensten aan. Wegens zwangerschapsverlof van één van onze medewerkers zijn wij tijdelijk vanaf I juli 2007 tot I december 2007 op zoek naar een 24 uur per week, indeling in overleg wel liefst verdeeld over S dagen Voor deze functie zijn wij op zoek naar iemand die zeer accuraat is en geheel zelfstandig kan werken. Uw hoofdtaken zullen voornamelijk zijn het controleren, inboeken en archiveren van zowel inkoop als verkoopfacturen. Uw sollicitie zien wij graag per post of mail tegemoet. Marlo Expeditie B.V. Dorpsstraat 202a Tel. 2761 AJ Zevenhuizen Fax The Netherlands E-mail 0180 632230 0180 634015 info@marlo.nl

Hart van Holland | 2007 | | pagina 29